NABAIJI

Szybkie płetwy, idealne do treningu wzmacniającego

Długie płetwy TRAINFINS

Przeznaczenie: dla osób pływających regularnie, do treningu dolnej części ciała. Płetwy pływackie z długim i półsztywnym piórem, idealne do szybkiego pływania i intensywnego treningu wzmacniającego mięśnie.

Kolor : RÓŻOWY

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8271912
INFORMACJE TECHNICZNE
DO CZEGO SŁUŻĄ PŁETWY PŁYWACKIE? Płetwa jest sprzętem treningowym pozwalającym pracować nad mięśniami dolnej części ciała.
Pływacka płetwa jest idealna, aby pływać szybciej i dłużej. Wykonujesz jednocześnie trening cardio i pracujesz nad wzmocnieniem mięśni dolnej części ciała (ud, łydek i kostek oraz modelowaniem ich)
DŁUGOŚĆ PŁETW DŁUGIE PIÓRO:

- 30/31: 32 cm,
- 32/33: 36 cm,
- 34/35: 36 cm,
- 36/37: 40 cm,
- 38/39: 40 cm,
- 40/41: 44 cm,
- 42/43: 44 cm,
- 44/45: 48 cm,
- 46/47: 48 cm.

Płetwy z długim piórem zapewniają większy wysiłek, wymuszają większy zakres ruchu oraz powodują większy wysiłek mięśni.
SZTYWNOŚĆ PŁETWA PÓŁSZTYWNA: SEBS.

Sztywność jest zależna od gęstości materiału, im sztywniejsze jest pióro tym wysiłek mięśni jest większy, a im pióro bardziej miękkie, tym ruchy będą skuteczniejsze i o większym zakresie. Częstotliwość uderzeń nóg generuje typ wysiłku (trening aerobowy lub wzmacniający mięśnie).
KALOSZ KALOSZ ZAMKNIĘTY.

Kalosz gwarantuje trzymanie stopy podczas pływania (bardzo ważne dla efektywnego poruszania płetwami), należy więc nie żałować czasu na przymierzanie płetw przed zakupem. Należy skontrolować stabilność stopy w kaloszu i niewielkie strefy odkryte (aby uniemożliwić wpływanie wody). Wybór rozmiaru jest bardzo ważny.
Istnieją dwa rodzaje kaloszy: zamknięty i otwarty.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON