Fitbit koniec serii mobile

Małe urządzenie, wielki potencjał!

Akcesoria_9 Akcesoria_9 - Elektroniczny coach ONE Fitbit - Akcesoria
  • Akcesoria_9 Akcesoria_9 - Elektroniczny coach ONE Fitbit - Akcesoria
  • Akcesoria_9 Akcesoria_9 - Elektroniczny coach ONE Fitbit - Akcesoria
  • Akcesoria_9 Akcesoria_9 - Elektroniczny coach ONE Fitbit - Akcesoria
  • Akcesoria_9 Akcesoria_9 - Elektroniczny coach ONE Fitbit - Akcesoria
  • Akcesoria_9 Akcesoria_9 - Elektroniczny coach ONE Fitbit - Akcesoria
  • Akcesoria_9 Akcesoria_9 - Elektroniczny coach ONE Fitbit - Akcesoria
Akcesoria_9

Krokomierz ONE Fitbit

Fitbit
Przeznaczenie: do pomiaru liczby kroków, przebytego dystansu, spalonych kalorii, stopni schodów pokonanych w ciągu dnia i kontroli snu. One™ umożliwia pomiar wysokości i szybkości dzięki systemowi Fitbit i rejestruje precyzyjnie całodzienną aktywność nieuwzględnianą przez tradycyjne krokomierze.
Decathlon
do 439.99 -20%

od

349.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Od 25/01/2017 do

* Cena od 25/01/2017 i do wyczerpania zapasów!
439.99 %
439.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8249177
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Łatwość odczytu Fitbit One z ekranem LCD podaje wskazania w czasie rzeczywistym.
Jakość snu Czuwa również podczas snu, pomoże ci się lepiej wyspać i zbudzi cię rano.
Czas działania na baterii Od 5 do 7 dni użytkowania, bateria polimerowa litowo-jonowa.
INFORMACJE TECHNICZNE
Dobra forma i lepszy sen dzięki One™ Jeśli chcesz o siebie zadbać na co dzień, One™ jest stworzony dla ciebie. Po pierwsze nigdy się nie wyłącza. Pozwala zmierzyć kroki, przebyty dystans, spalone kalorie i stopnie pokonane w ciągu dnia. Czuwa również w nocy podczas snu: pomoże ci się lepiej wyspać i zbudzi cię rano. One™ motywuje do osiągania przyjętych celów, pozwala w jasny sposób osiagnąć lepszą formę fizyczną, nad którą pracujesz 24 godziny na dobę.
Małe urządzenie, wielki potencjał Przeanalizuj swój dzień z One™. Wspiera i zachęca do działania, podając dane w czasie rzeczywistym: aby twoje życie było bardziej aktywne. Może pójść po schodach zamiast jechać windą? Spacer szybkim krokiem po obiedzie? Te wysiłki szybko przyniosą skutek.
Pomaga lepiej się wyspać One™ czuwa nawet wtedy, kiedy ty śpisz. Załóż go na noc, a zmierzy twój cykl snu. Po synchronizacji program pokazuje w formie graficznej czas trwania snu, liczbę przebudzeń i jakość snu. Dzięki tym informacjom nauczysz się stopniowo, jak zyskać lepszy sen. One™ posiada również cichy budzik wibracyjny, który obudzi cię rano.
Jest z tobą dzień i noc Czarny lub bordowy, One™ pozostaje bardzo dyskretny. Jego zwarta budowa pozwala go nosić w kieszeni, przy pasku lub staniku (silikonowe mocowanie). Podczas snu należy założyć pasek na rękę. Bateria działa przez 5 do 7 dni. Rzuć wyzwanie żywiołom: One™ jest odporny na deszcz, zachlapanie i pot.
Przeprowadza synchronizację danych One™ synchronizuje automatycznie dane z komputerem PC, Mac'iem, iPhone'm 4S(5) oraz iPad'em trzeciej generacji.
Wkrótce na niektóre telefony Android. Wystarczy stworzyć darmowe konto na Fitbit.com, a następnie zarejestrować swój aparat (co można zrobić np. na niektórych smartfonach). Gotowe! Statystyki zostaną automatycznie zsynchronizowane i zyskasz dostęp do wszystkich swoich ważnych danych.
Wyniki w postaci wykresów Fitbit proponuje liczne wykresy, tabele i narzędzia do analizy formy i śledzenia postępów. Tablica, którą można personalizować oraz aplikacja na telefon komórkowy (obydwie darmowe) dostarczają wielu danych, które można łatwo wykorzystać. W miarę realizacji wyznaczonych celów motywacja rośnie, sen poprawia się i zwiększa się gotowość na podjęcie nowych wyzwań.
Masa odznak Świętuj swoje osiągnięcia i podtrzymuj motywację dzięki odznakom Fitbit otrzymywanym za osiągane wyniki. Udało się osiągnąć nowy cel lub wykonać szczególnie wyczerpujące ćwiczenie? Dostajesz nową odznakę! Do roboty!
Rzuć innym wyzwanie Ścigaj się z przyjaciółmi lub ze swoimi bliskimi, organizując zawody na Fitbit.com. Możecie również porównać swoje wyniki i sprawdzić osiągane postępy.
Zapisz wszystkie swoje dane Zapisuj co zjadłeś, spożycie wody, wykonane ćwiczenia, wagę i wiele innych informacji przy pomocy narzędzi internetowych Fitbit. W podróży rejestruj swoje dane przy pomocy aplikacji na komórkę. Nasza kompleksowa baza danych obejmuje produkty spożywcze i różne rodzaje aktywności, a także umożliwia szybkie i łatwe zapisywanie danych. Stwórz program dietetyczny, aby lepiej się odżywiać. W oka mgnieniu masz pełną wizję osiąganych postępów.
Konfiguracja wymagana dla PC i Mac Windows: XP/Vista/7, Port USB, łącze Internetowe.
Mac: OS X 10.5, 10.6, 10.7, 10.8, Port USB, łącze Internetowe.
Warunki użytkowania One™ nie jest wodoszczelny. Nie można z nim pływać. Jest jednak odporny na deszcz, pot i zachlapanie.
Temperatura działania: od -20° do 45°C
Nie działa w temperaturze: poniżej -30°; powyżej 60°C
Odporność na wilgoć: Urządzenie jest odporne na zachlapanie, jednak nie należy go zanurzać na głębokość powyżej jednego metra.
Maksymalna wysokość npm: 9 144 m
Synchronizacja Fitbit One umożliwia bezprzewodową synchronizację z PC i Mac'iem, a także z telefonem komórkowym (iPhone 4S, 5, iPad 3, iPad touch 5, wkrótce z komórkami z systemem Android).
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON