WED'ZE koniec serii mobile

Optymalny anty-fog w słoneczne i pochmurne dni

Narty i snowboard_35 Sporty Zimowe - Gogle BONES 500 WED'ZE - Akcesoria narciarskie i snowboardowe
Narty i snowboard_35

Gogle narciarskie lub snowboardowe BONES 500 WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla narciarza i snowboardzisty, który poszukuje gogli do jazdy w każdej pogodzie (100% ANTY-UV, optymalny ANTY-FOG). BONES 500 to gogle z zaokrąglonymi, sztywnymi szkłami, które minimalizują deformację optyczną. Brązowe szkła z powłoką przeciwmgielną zapewniają jakość widzenia w słońcu czy przy zachmurzeniu.

Kolor : Limonkowy

Wybierz rozmiar i kolor produktu.

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 159zł99 -38 %

od 99zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 14/03/2017 do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 14/03/2017 i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Twoja przesyłka już
Koszty przesyłki 0 zł .
Kod produktu : 8375240
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Ograniczenie parowania Optymalne zapobieganie osadzaniu się pary: podwójne szkła z wentylacją i powłoka
Widoczność Brązowe szkła zapewniają jakość widzenia w słońcu czy przy zachmurzeniu.
Pole widzenia Zaokrąglone szkła, szerokie pole widzenia (w poziomie i pionie)
Komfort użytkowania Ergonomiczna, podwójnej gęstości pianka i wygodny materiał.
Dopasowanie Pasek 40 mm z dwoma paseczkami z antypoślizgowego silikonu
Regulacja 2 klamry gwarantują szybką regulację długości opaski
Kompatybilność Krój dostosowany do kasków Wedze
INFORMACJE TECHNICZNE
OCHRONA UV Działanie promieni UV jest szkodliwe dla oczu, dlatego wszystkie nasze gogle zapewniają 100% ochronę ANTY-UV zgodną z normą EN 174. Gogle narciarskie są najlepszym sposobem chronienia oczu - doskonale je zakrywają, przez co zapobiegają wpadaniu promieni UV (także tych odbijających się od śniegu itp).
OPTYMALNY ANTY-FOG OPTYMALNY ANTY-FOG to najlepsze rozwiązanie w Wedze; są to podwójne szkła z przeciwmgielną powłoką od wewnętrznej strony i wentylacją (otwory wentylacyjne) w szkle oraz w oprawkach gogli.
W celu zapewnienia sobie odpowiedniej wentylacji wewnątrz gogli należy unikać zasłaniania tych otworów, np. kominem narciarskim.
PODWÓJNE SZKŁA Z WENTYLACJĄ Gogle z podwójnymi szkłami pozwalają ograniczyć osadzanie się pary. Powietrze zamknięte pomiędzy dwoma szkłami gwarantuje izolację termiczną. Przyczynia się to do zmniejszenia różnicy temperatury (szoku termicznego), dzięki czemu para wolniej osadza się od wewnętrznej strony szkieł. Wewnętrzne szkła posiadają także powłokę przeciwmgielną i są wentylowane dzięki otworom zapewniającym obieg powietrza.
ZAOKRĄGLONE SZKŁA Zaokrąglony kształt zapewnia lepsze pole widzenia w pionie i poziomie. Gwarantuje też mniejszą deformację obrazu.
Zewnętrze szkła wykonane są z bardzo odpornego na wstrząsy poliwęglanu, a wewnętrzne z propionianu celulozy.
KOMPATYBILNOŚĆ Z KASKAMI NARCIARSKIMI Wszystkie gogle narciarskie Wed'ze są kompatybilne z kaskami narciarskimi Wedze.
PASEK Elastyczny poliamid, poliester, kauczuk (wysokość 40 mm). Pasek antypoślizgowego silikonu
ETUI Z MIKROFIBRY Należy pamiętać o ochronie gogli a przede wszystkim szkieł przed ewentualnymi zarysowaniami. Odpowiednie będzie stosowanie pokrowca z mikrofibry od Wed'ze. Przy użyciu tego pokrowca możesz również wyczyścić szkiełka. Materiał jest doskonały dla odpowiedniego zadbania o szkiełka bez ich zarysowania
SZKŁA Z KOLOROWĄ POWŁOKĄ Kolorowa powłoka na zewnętrznej części szkła gogli narciarskich (tzw. Flash) pozwala ograniczyć transmisję światła do oka - oznacza to mniej oślepień i lepszą widoczność w bardzo słoneczne dni.
NORMA EN 174: Norma EN 174 to norma europejska dotycząca gogli używanych do ochrony indywidualnej oczu podczas zjazdów ze stoków górskich lub pokrewnych sportów, jak snowboard.
UNIKANIE OSADZANIA SIĘ PARY Wilgoć sprzyja osadzaniu się pary. Z tego powodu należy unikać nasączania pianek wilgocią, np. przez umieszczanie gogli na kasku lub mokrej czapce. Przewrócenie się twarzą na śnieg jest także czynnikiem sprzyjającym osadzaniu się pary. Dlatego należy przez noc suszyć gogle. Pozbędziesz się wilgoci i następnego dnia wyruszysz na narty z całkowicie suchym produktem.
SKŁAD / PORADY
Zalecenia dot. konserwacji Do czyszczenia szkieł należy używać odpowiednich akcesoriów: specjalnej ściereczki z mikrofibry lub sprayu do okularów (gama akcesoriów ORAO).. Jeśli szkła posiadają dodatkowe powłoki, nigdy nie wycierać ich na sucho. Należy je najpierw opłukać w czystej wodzie.. Dry after each usage.
Informacje dotyczące przechowywania Po zakończonym użytkowaniu schować gogle do pokrowca Wed'ze.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Wszystkie produkty od Wed'ze są poddawane testom w rzeczywistych warunkach, takich, dla których zostały opracowane.. W śniegu, zimnie, w każdych warunkach, które można spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe, szef produktu, inżynierowie, projektanci dokładają wszelkich starań, by projekt, według którego dane ubranie zostało przemyślane i opracowane, doskonale odpowiadał jego użyciu w terenie.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON