WED'ZE

Optymalny anty-fog w słoneczne i pochmurne dni

Gogle BONES 500

Przeznaczenie: dla narciarza i snowboardzisty, który poszukuje gogli do jazdy w każdej pogodzie (100% ANTY-UV, optymalny ANTY-FOG). BONES 500 to gogle z zaokrąglonymi, sztywnymi szkłami, które minimalizują deformację optyczną. Brązowe szkła z powłoką przeciwmgielną zapewniają jakość widzenia w słońcu czy przy zachmurzeniu.

Kolor : Limonkowy

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8375240
INFORMACJE TECHNICZNE
OCHRONA 100% UV Działanie promieni UV jest szkodliwe dla oczu. Z tego powodu wszystkie nasze gogle zapewniają 100% ochronę ANTY-UV zgodną z normą EN 174. Gogle narciarskie są najlepszym sposobem ochrony oczu: doskonale je zakrywają, przez co zapobiegają wpadaniu promieni UV (także tych odbijających się od śniegu itp).
OPTYMALNY ANTY-FOG Optymalny ANTY-FOG to najlepsze rozwiązanie w Wedze; są to podwójne szkła z przeciwmgielną powłoką od wewnętrznej strony i wentylacją (otwory wentylacyjne) w szkle oraz w oprawkach gogli. W celu zapewnienia sobie odpowiedniej wentylacji wewnątrz gogli należy unikać zasłaniania tych otworów, np. kominem narciarskim.
PODWÓJNE SZKŁA Z WENTYLACJĄ Gogle z podwójnymi szkłami pozwalają ograniczyć osadzanie się pary. Powietrze zamknięte pomiędzy dwoma szkłami gwarantuje izolację termiczną. Przyczynia się to do zmniejszenia różnicy temperatury (szoku termicznego), dzięki czemu para wolniej osadza się od wewnętrznej strony szkieł. Wewnętrzne szkła posiadają także powłokę przeciwmgielną i są wentylowane dzięki otworom zapewniającym obieg powietrza.
ZAOKRĄGLONE SZKŁA Zaokrąglony kształt szkieł zapewnia lepsze pole widzenia w pionie i poziomie. Gwarantuje też mniejszą deformację obrazu. Zewnętrzne szkła wykonane są z bardzo odpornego na wstrząsy poliwęglanu, a wewnętrzne z propionianu celulozy.
KOMPATYBILNOŚĆ Z KASKAMI NARCIARSKIMI Wszystkie gogle narciarskie Wed'ze są kompatybilne z kaskami narciarskimi Wedze.
Pasek Elastyczny pasek z poliamidu, poliestru i kauczuku (wysokość 40 mm). Wstawka z antypoślizgowego silikonu.
POKROWIEC Z MIKROFIBRY Należy pamiętać o ochronie gogli, a przede wszystkim szkieł, przed ewentualnymi zarysowaniami. Odpowiednie będzie stosowanie pokrowca z mikrofibry od Wed'ze. Materiał jest doskonały dla odpowiedniego zadbania o szkła bez ich zarysowania. Przy użyciu tego pokrowca możesz również wyczyścić szkła!
Kolorowe szkła z wielowarstwową powłoką Kolorowa powłoka Flash od zewnętrznej strony szkieł zmniejsza ilość światła przekazywanego do oczu. Dzięki temu ograniczamy ryzyko oślepienia i zapewniamy lepszą jakość widzenia w słoneczne dni.
NORMA EN 174 Norma EN 174 to norma europejska dotycząca gogli używanych do ochrony indywidualnej oczu podczas zjazdów ze stoków górskich lub pokrewnych sportów, jak snowboard.
UNIKANIE OSADZANIA SIĘ PARY Wilgoć sprzyja osadzaniu się pary. Z tego powodu należy unikać nasączania pianek wilgocią, np. przez umieszczanie gogli na kasku lub mokrej czapce. Przewrócenie się twarzą na śnieg jest także czynnikiem sprzyjającym osadzaniu się pary. Dlatego należy przez noc suszyć gogle. Pozbędziesz się wilgoci i następnego dnia wyruszysz na narty z całkowicie suchym produktem.
2 rozmiary Rozmiar gogli dobierz do obwodu swojej głowy. Poniżej 55 cm wybierz rozmiar S (wcześniej S/M). Powyżej 55 cm wybierze L (wcześniej L/XL).
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Wszystkie produkty od Wed'ze są poddawane testom w rzeczywistych warunkach, takich, dla których zostały opracowane.. W śniegu, zimnie, w każdych warunkach, które można spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe, szef produktu, inżynierowie, projektanci dokładają wszelkich starań, by projekt, według którego dane ubranie zostało przemyślane i opracowane, doskonale odpowiadał jego użyciu w terenie.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON