WED'ZE

Anty-fog, podwójne szkła, na brzydką pogodę

Narty i snowboard_35 Sporty zimowe - Gogle G-TMAX 400 WED'ZE - Akcesoria snowboardowe
Narty i snowboard_35

Gogle narciarskie lub snowboardowe G-TMAX 400 męskie WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla narciarza i snowboardzisty, który poszukuje gogli anty-UV z ochroną przed parowaniem do jazdy w śniegu i mgle. Gogle G-TMAX 400 są odpowiednie do jazdy w śnieżne lub mgliste dni, dzięki wydajnej ochronie przeciwmgielnej. Gogle w rozmiarze L są kompatybilne z okularami korekcyjnymi (maksymalna szerokość 130mm).

Kolor : Blały

Rozmiar
Ocen użytkowników
Decathlon
do 99.99 -%

od

99.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Od do

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
99.99 %
99.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8374691
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Ochrona przeciwsłoneczna 100% anty UV. Żółte szkła zapewniają widoczność na śniegu i we mgle
Ograniczenie parowania Wydajna powłoka zapobiegająca parowaniu z podwójnymi szkłami.
Pole widzenia Cylindryczne szkła, szerokie w poziomie pole widzenia.
Komfort użytkowania Ergonomiczna pianka i komfortowy materiał.
Dopasowanie Pasek 40 mm z podwójnym paskiem z antypoślizgowego silikonu.
Regulacja 2 klamry do regulowania długości opaski.
Kompatybilność Rozmiar L kompatybilny z okularami korekcyjnymi o maks. szerokości 130 mm.
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
ANTY-FOG
WYDAJNY
INFORMACJE TECHNICZNE
OCHRONA 100% UV Działanie promieni UV jest szkodliwe dla oczu. Z tego powodu wszystkie nasze gogle zapewniają 100% ochronę ANTY-UV zgodną z normą EN 174. Gogle narciarskie są najlepszym sposobem chronienia oczu: doskonale je zakrywają, przez co zapobiegają wpadaniu promieni UV (także tych odbijających się od śniegu itp).
WYDAJNY ANTY-FOG WYDAJNY ANTY-FOG to podwójne szkła z powłoką od wewnętrznej strony i mocną wentylacją w oprawkach, która zapewnia przewiewność wewnątrz gogli. W celu zapewnienia sobie odpowiedniej wentylacji wewnątrz gogli należy unikać zasłaniania tych otworów, np. kominem narciarskim.
Podwójna szyba Gogle z podwójnymi szkłami pozwalają ograniczyć osadzanie się pary. Powietrze zamknięte pomiędzy dwoma szkłami gwarantuje doskonałą izolację termiczną. Przyczynia się to do zmniejszenia różnicy temperatury (szoku termicznego), dzięki czemu para wolniej osadza się od wewnętrznej strony szkieł Szkła wewnętrzne także posiadają powłokę przeciwmgielną. Nie pocierać szkieł od wewnętrznej strony. Należy delikatnie osuszyć ich powierzchnię, by zachowały jak najdłużej swoje właściwości.
SZKŁA CYLINDRYCZNE Podwójne, cylindryczne szkła: Szkło zewnętrzne z wtryskiwanego poliwęglanu ogranicza deformację obrazu. Szkło wewnętrzne wykonane jest z octanu.
KOMPATYBILNOŚĆ Z KASKAMI NARCIARSKIMI Wszystkie gogle narciarskie Wed'ze są kompatybilne z kaskami narciarskimi Wedze.
KOMPATYBILNOŚĆ Z OKULARAMI KOREKCYJNYMI Gogle narciarskie G-TMAX 400 w rozmiarze L umożliwiają jazdę w okularach korekcyjnych (maksymalna szerokość 130 mm). Pianki po bokach i kształt oprawki umożliwia nałożenie gogli na zauszniki.
Pasek Elastyczny pasek z poliamidu, poliestru i kauczuku (wysokość 40 mm). Wstawka z antypoślizgowego silikonu.
NORMA EN 174 Norma EN 174 to norma europejska dotycząca gogli używanych do ochrony indywidualnej oczu podczas zjazdów ze stoków górskich lub pokrewnych sportów, jak snowboard.
UNIKANIE OSADZANIA SIĘ PARY Wilgoć sprzyja osadzaniu się pary. Z tego powodu należy unikać nasączania pianek wilgocią, np. przez umieszczanie gogli na kasku lub mokrej czapce. Przewrócenie się twarzą na śnieg jest także czynnikiem sprzyjającym osadzaniu się pary. Dlatego należy przez noc suszyć gogle. Pozbędziesz się wilgoci i następnego dnia wyruszysz na narty z całkowicie suchym produktem.
2 rozmiary Rozmiar gogli dobierz do obwodu swojej głowy. Poniżej 55 cm wybierz rozmiar S (wcześniej S/M). Powyżej 55 cm wybierze L (wcześniej L/XL).
SKŁAD / PORADY
Skład
Taśma elastyczna
31.00% Poliester, 33.00% Poliamid, 36.00% Guma
Pianka
100.00% Poliuretan
Soczewka
60.00% Poliwęglan (PC), 40.00% Octan celulozy
Rama
100.00% Poliuretan termoplastyczny (TPU)
Zalecenia dot. konserwacji Do czyszczenia szkieł należy używać odpowiednich akcesoriów: specjalnej ściereczki z mikrofibry lub sprayu do okularów (gama akcesoriów ORAO).. Бумажные салфетки могут поцарапать очки.. Dry after each usage.
Informacje dotyczące przechowywania Rada:gogle przechowywać w pokrowcu Wed'ze.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Wszystkie produkty Wed'ze są testowane w sportowych warunkach, tych, dla których zostały zaprojektowane: kiedy pada śnieg, w zimnie, kiedy panują takie warunki, które można spotkać jeżdżąc na nartach. Zespoły projektowe, szef produktu, inżynierowie, projektanci dokładają wszelkich starań, by projekt, według którego dane ubranie zostało przemyślane i opracowane, doskonale odpowiadał jego użyciu w terenie.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON
NIE ZAPOMNIJ O…

Nie zapomnij o...