WED'ZE koniec serii mobile

Elektrofotochromowe szkła LCD na każdą pogodę

Narty i snowboard_35 Sporty Zimowe - Gogle G-TMAX 900 ETINT WED'ZE - Akcesoria narciarskie i snowboardowe
Narty i snowboard_35

Gogle narciarskie lub snowboardowe G-TMAX 900 ETINT męskie WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla narciarza i snowboardzisty, który poszukuje gogli na każdą pogodę ze szkłami szybko zmieniającymi zabarwienie. Elektrofotochromowe szkła ETINT szybko (ręcznie lub automatycznie) zmieniają zabarwienie zapewniając jakość widzenia w każdą pogodę. Te gogle są kompatybilne z okularami korekcyjnymi (maks. 130 mm).
Decathlon
do 599.99 -17%

od

499.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Od 21/12/2016 do

* Cena od 21/12/2016 i do wyczerpania zapasów!
549.99 %
549.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8374701
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Ochrona przeciwsłoneczna 100% anty UV. Szkła natychmiast zmieniają zabarwienie: dopasowują się do pogody.
Ograniczenie parowania Podwójne szkła z wentylacją i optymalna powłoka przeciwmgielna.
Pole widzenia Cylindryczne szkła, szerokie w poziomie pole widzenia.
Komfort użytkowania Ergonomiczna, podwójnej gęstości pianka i wygodny materiał.
Stabilność Pasek 40 mm z podwójnym paskiem z antypoślizgowego silikonu.
Regulacja 2 klamry do regulowania długości paska.
Kompatybilność Produkt kompatybilny z okularami korekcyjnymi o maks. szerokości 130 mm.
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
ANTY-FOG
Optymalny
INFORMACJE TECHNICZNE
OCHRONA 100% UV Działanie promieni UV jest szkodliwe dla oczu. Z tego powodu wszystkie nasze gogle zapewniają 100% ochronę ANTY-UV zgodną z normą EN 174. Gogle narciarskie są najlepszym sposobem ochrony oczu: doskonale je zakrywają, przez co zapobiegają wpadaniu promieni UV (także tych odbijających się od śniegu itp).
ANTY-FOG ANTY-FOG to podwójne szkła z powłoką od wewnętrznej strony i mocną wentylacją w szkłach i oprawkach, która zapewnia przewiewność wewnątrz gogli. W celu zapewnienia sobie odpowiedniej wentylacji wewnątrz gogli należy unikać zasłaniania tych otworów, np. kominem narciarskim.
PODWÓJNE SZKŁA Z WENTYLACJĄ Gogle z podwójnymi szkłami pozwalają ograniczyć osadzanie się pary. Powietrze zamknięte pomiędzy dwoma szkłami gwarantuje izolację termiczną. Przyczynia się to do zmniejszenia różnicy temperatury (szoku termicznego), dzięki czemu para wolniej osadza się od wewnętrznej strony szkieł. Wewnętrzne szkła posiadają także powłokę przeciwmgielną i są wentylowane dzięki otworom zapewniającym obieg powietrza.
SZKŁA CYLINDRYCZNE Podwójne, cylindryczne szkła. Szkła zewnętrzne z wtryskiwanego poliwęglanu; szkła wewnętrzne z poliwęglanu połączone z elektrofotochromowym systemem (LCD) ETINT pozwalającym na zmianę barwy szkieł.
KOMPATYBILNOŚĆ Z KASKAMI NARCIARSKIMI Wszystkie gogle narciarskie Wed'ze są kompatybilne z kaskami narciarskimi Wedze.
KOMPATYBILNOŚĆ Z OKULARAMI KOREKCYJNYMI Gogle narciarskie ETINT umożliwiają jazdę w okularach korekcyjnych (maksymalna szerokość 130 mm). Pianki po bokach i kształt oprawki umożliwia nałożenie gogli na zauszniki.
Pasek Elastyczny pasek z poliamidu, poliestru i kauczuku (wysokość 40 mm). Wstawka z antypoślizgowego silikonu.
POKROWIEC Z MIKROFIBRY Należy pamiętać o ochronie gogli, a przede wszystkim szkieł, przed ewentualnymi zarysowaniami. Odpowiednie będzie stosowanie pokrowca z mikrofibry od Wed'ze. Materiał jest doskonały dla odpowiedniego zadbania o szkła bez ich zarysowania. Przy użyciu tego pokrowca możesz również wyczyścić szkła!
TECHNOLOGIA ETINT Innowacja zapewniająca lepszą jakość widzenia i większy komfort w każdą pogodę! Technologia ETINT to elektrofotochromowe szkła LCD, które automatycznie lub przez naciśnięcie przycisku zmieniają zabarwienie z jasnego na ciemne w zależności od stopnia nasłonecznienia. Ładowanie przez kabel USB trwa godzinę i wystarcza na 16 godzin użytkowania. W celu włączenia funkcji automatycznej zmiany wystarczy wcisnąć przycisk na 3 sekundy.
NORMA EN 174 Norma EN 174 to norma europejska dotycząca gogli używanych do ochrony indywidualnej oczu podczas zjazdów ze stoków górskich lub pokrewnych sportów, jak snowboard.
UNIKANIE OSADZANIA SIĘ PARY Wilgoć sprzyja osadzaniu się pary. Z tego powodu należy unikać nasączania pianek wilgocią, np. przez umieszczanie gogli na kasku lub mokrej czapce. Przewrócenie się twarzą na śnieg jest także czynnikiem sprzyjającym osadzaniu się pary. Dlatego należy przez noc suszyć gogle. Pozbędziesz się wilgoci i następnego dnia wyruszysz na narty z całkowicie suchym produktem.
2 rozmiary Rozmiar gogli dobierz do obwodu swojej głowy. Poniżej 55 cm wybierz rozmiar S (wcześniej S/M). Powyżej 55 cm wybierze L (wcześniej L/XL).
SKŁAD / PORADY
Skład
Taśma elastyczna
31.00% Poliester, 33.00% Poliamid, 36.00% Guma
Pianka
100.00% Poliuretan
Soczewka
100.00% Poliwęglan (PC)
Rama
100.00% Poliuretan termoplastyczny (TPU)
Zalecenia dot. konserwacji Do czyszczenia szkieł należy używać odpowiednich akcesoriów: specjalnej ściereczki z mikrofibry lub sprayu do okularów (gama akcesoriów ORAO).. Jeśli szkła posiadają dodatkowe powłoki, nigdy nie wycierać ich na sucho. Należy je najpierw opłukać w czystej wodzie.. Dry after each usage.
Informacje dotyczące przechowywania Rada: gogle przechowywać w pokrowcu Wed'ze.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Wszystkie produkty Wed'ze są testowane w sportowych warunkach, dla których zostały zaprojektowane: kiedy pada śnieg, w zimnie, kiedy panują takie warunki, które można spotkać jeżdżąc na nartach. Zespoły projektowe, szef produktu, inżynierowie, projektanci dokładają wszelkich starań, by zaproponowany produkt spełniał Twoje oczekiwania.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON
NIE ZAPOMNIJ O…

Nie zapomnij o...