WED'ZE

Elektrofotochromowe szkła LCD na każdą pogodę

Narty i snowboard

Gogle narciarskie lub snowboardowe G-TMAX 900 ETINT męskie WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla narciarza i snowboardzisty, który poszukuje gogli na każdą pogodę ze szkłami szybko zmieniającymi zabarwienie. Elektrofotochromowe szkła ETINT szybko (ręcznie lub automatycznie) zmieniają zabarwienie zapewniając jakość widzenia w każdą pogodę. Te gogle są kompatybilne z okularami korekcyjnymi (maks. 130 mm).
Ocen użytkowników
Decathlon
do 549.99 -%

od

549.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice / cena obniżona od

Od do

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
549.99 %
Było0.00obecna cena549.99**
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice / cena obniżona od

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8374701
SKŁAD / PORADY
Skład
Taśma elastyczna
31.00% Poliester, 33.00% Poliamid, 36.00% Guma
Soczewka
100.00% Poliwęglan (PC)
Rama
100.00% Poliuretan termoplastyczny (TPU)
Pianka
100.00% Poliuretan
Zalecenia dot. konserwacji Do czyszczenia szkieł należy używać odpowiednich akcesoriów: specjalnej ściereczki z mikrofibry lub sprayu do okularów (gama akcesoriów ORAO).. Jeśli szkła posiadają dodatkowe powłoki, nigdy nie wycierać ich na sucho. Należy je najpierw opłukać w czystej wodzie.. Dry after each usage.
Informacje dotyczące przechowywania Rada: gogle przechowywać w pokrowcu Wed'ze.
INFORMACJE TECHNICZNE
OCHRONA 100% UV

Działanie promieni UV jest szkodliwe dla oczu. Z tego powodu wszystkie nasze gogle zapewniają 100% ochronę ANTY-UV zgodną z normą EN 174. Gogle narciarskie są najlepszym sposobem chronienia oczu: doskonale je zakrywają, przez co zapobiegają wpadaniu promieni UV (także tych odbijających się od śniegu itp).

ANTY-FOG

ANTY-FOG to podwójne szkła z powłoką od wewnętrznej strony i mocną wentylacją w szkłach i oprawkach, która zapewnia przewiewność wewnątrz gogli. W celu zapewnienia sobie odpowiedniej wentylacji wewnątrz gogli należy unikać zasłaniania tych otworów, np. kominem narciarskim.

PODWÓJNE SZKŁA Z WENTYLACJĄ

Gogle z podwójnymi szkłami pozwalają ograniczyć osadzanie się pary. Powietrze zamknięte pomiędzy dwoma szkłami gwarantuje izolację termiczną. Przyczynia się to do zmniejszenia różnicy temperatury (szoku termicznego), dzięki czemu para wolniej osadza się od wewnętrznej strony szkieł. Wewnętrzne szkła posiadają także powłokę przeciwmgielną i są wentylowane dzięki otworom zapewniającym obieg powietrza.

SZKŁA CYLINDRYCZNE

Podwójne, cylindryczne szkła. Szkła zewnętrzne z wtryskiwanego poliwęglanu; szkła wewnętrzne z poliwęglanu połączone z elektrofotochromowym systemem (LCD) ETINT pozwalającym na zmianę barwy szkieł.

KOMPATYBILNOŚĆ Z KASKAMI NARCIARSKIMI

Wszystkie gogle narciarskie Wed'ze są kompatybilne z kaskami narciarskimi Wedze.

KOMPATYBILNOŚĆ Z OKULARAMI KOREKCYJNYMI

Gogle narciarskie ETINT umożliwiają jazdę w okularach korekcyjnych (maksymalna szerokość 130 mm). Pianki po bokach i kształt oprawki umożliwia nałożenie gogli na zauszniki.

Pasek

Elastyczny pasek z poliamidu, poliestru i kauczuku (wysokość 40 mm). Wstawka z antypoślizgowego silikonu.

POKROWIEC Z MIKROFIBRY

Należy pamiętać o ochronie gogli, a przede wszystkim szkieł, przed ewentualnymi zarysowaniami. Odpowiednie będzie stosowanie pokrowca z mikrofibry od Wed'ze. Materiał jest doskonały dla odpowiedniego zadbania o szkła bez ich zarysowania. Przy użyciu tego pokrowca możesz również wyczyścić szkła!

TECHNOLOGIA ETINT

Innowacja zapewniająca lepszą jakość widzenia i większy komfort w każdą pogodę! Technologia ETINT to elektrofotochromowe szkła LCD, które automatycznie lub przez naciśnięcie przycisku zmieniają zabarwienie z jasnego na ciemne w zależności od stopnia nasłonecznienia. Ładowanie przez kabel USB trwa godzinę i wystarcza na 16 godzin użytkowania. W celu włączenia funkcji automatycznej zmiany wystarczy wcisnąć przycisk na 3 sekundy.

NORMA EN 174

Norma EN 174 to norma europejska dotycząca gogli używanych do ochrony indywidualnej oczu podczas zjazdów ze stoków górskich lub pokrewnych sportów, jak snowboard.

UNIKANIE OSADZANIA SIĘ PARY

Wilgoć sprzyja osadzaniu się pary. Z tego powodu należy unikać nasączania pianek wilgocią, np. przez umieszczanie gogli na kasku lub mokrej czapce. Przewrócenie się twarzą na śnieg jest także czynnikiem sprzyjającym osadzaniu się pary. Dlatego należy przez noc suszyć gogle. Pozbędziesz się wilgoci i następnego dnia wyruszysz na narty z całkowicie suchym produktem.

2 rozmiary

Rozmiar gogli dobierz do obwodu swojej głowy. Poniżej 55 cm wybierz rozmiar S (wcześniej S/M). Powyżej 55 cm wybierze L (wcześniej L/XL).

MOCNE STRONY
Ochrona przeciwsłoneczna 100% ANTY-UV. Szkła natychmiast zmieniają zabarwienie: dopasowują się do pogody.
Ograniczenie parowania Podwójne szkła z wentylacją i optymalną powłoką przeciwmgielną.
Pole widzenia Cylindryczne szkła, szerokie w poziomie pole widzenia.
Komfort użytkowania Ergonomiczna, podwójnej gęstości pianka i wygodny materiał.
Stabilność Pasek 40 mm z podwójnym paskiem z antypoślizgowego silikonu.
Regulacja 2 klamry do regulowania długości paska.
Kompatybilność Produkt kompatybilny z okularami korekcyjnymi o maks. szerokości 130 mm.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Wszystkie produkty Wed'ze są testowane w sportowych warunkach, tych, dla których zostały zaprojektowane: kiedy pada śnieg, w zimnie, kiedy panują takie warunki, które można spotkać jeżdżąc na nartach. Zespoły projektowe, szef produktu, inżynierowie, projektanci dokładają wszelkich starań, by zaproponowany produkt spełniał Twoje oczekiwania.
Gwarancja 2 lat
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ...
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ...

Nie zapomnij o...

ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW