WED'ZE koniec serii mobile

Elektrofotochromowe szkła LCD na każdą pogodę

Narty i snowboard_35 Sporty Zimowe - Gogle G-TMAX 900 ETINT WED'ZE - Akcesoria narciarskie i snowboardowe
Narty i snowboard_35

Gogle narciarskie ETINT G-TMAX 900 WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla narciarza i snowboardzisty, który poszukuje gogli szybko zmieniających zabarwienie na każdą pogodę. Elektrofotochromowe szkła gogli ETINT szybko (ręcznie lub automatycznie) zmieniają zabarwienie z żółtego na ciemnobrązowy. Zapewniają lepszą widoczność w każdą pogodę.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 599zł99 -17 %

od 499zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 21/12/2016 do

** Od 21/12/2016 do

** WYPRZEDAŻE od 21/12/2016 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 21/12/2016 i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Dostawa do domu 05/06/2017
     Dostawa gratis !
Kod produktu : 8374701
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Ograniczenie parowania Optymalne zapobieganie osadzaniu się pary: podwójne szkła z wentylacją i powłoka
Widoczność Szkła ETINT szybko zmieniają zabarwienie z żółtego na brązowy, każda pogoda.
Pole widzenia Cylindryczne szkła, szerokie w poziomie pole widzenia
Komfort użytkowania Ergonomiczna, podwójnej gęstości pianka i wygodny materiał.
Stabilność Pasek 40 mm z dwoma paseczkami z antypoślizgowego silikonu
Regulacja 2 klamry gwarantują szybką regulację długości opaski
Kompatybilność Kompatybilne z korekcyjnymi okularami
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
ANTY-FOG
OPTYMALNY
INFORMACJE TECHNICZNE
OCHRONA 100% UV Działanie promieni UV jest szkodliwe dla oczu, dlatego wszystkie nasze gogle zapewniają 100% ochronę ANTY-UV zgodną z normą EN 174. Gogle narciarskie są najlepszym sposobem chronienia oczu - doskonale je zakrywają, przez co zapobiegają wpadaniu promieni UV (także tych odbijających się od śniegu itp).
ANTY-FOG W celu zwiększenia przeciwmgielnych właściwości gogli w naszej ofercie dodaliśmy powłokę przeciwmgielną, podwójne szkła oraz otwory wentylacyjne zarówno w szkłach jak i w oprawkach gogli. W celu zapewnienia sobie odpowiedniej wentylacji wewnątrz gogli należy unikać zasłaniania tych otworów, np. kominem narciarskim.
PODWÓJNE SZKŁA Z WENTYLACJĄ Gogle z podwójnymi szkłami pozwalają ograniczyć osadzanie się pary. Powietrze zamknięte pomiędzy dwoma szkłami gwarantuje izolację termiczną. Przyczynia się to do zmniejszenia różnicy temperatury (szoku termicznego), dzięki czemu para wolniej osadza się od wewnętrznej strony szkieł. Wewnętrzne szkła posiadają także powłokę przeciwmgielną i są wentylowane dzięki otworom zapewniającym obieg powietrza.
SZKŁA CYLINDRYCZNE Szkła posiadają cylindryczny kształt. Zewnętrzne są wykonane z wtryskiwanego poliwęglanu, wewnętrzne z poliwęglanu i połączone są połączone z systemem elektrofotochromowym (LCD) ETINT, który zapewnia zmianę zabarwienia szkieł.
KOMPATYBILNOŚĆ Z KASKAMI NARCIARSKIMI Wszystkie gogle narciarskie Wed'ze są kompatybilne z kaskami narciarskimi Wedze.
KOMPATYBILNOŚĆ Z OKULARAMI KOREKCYJNYMI Gogle narciarskie ETINT umożliwiają jazdę w okularach korekcyjnych (maksymalna szerokość 130 mm). Pianki po bokach i kształt oprawki umożliwia nałożenie gogli na zauszniki.
PASEK Elastyczny poliamid, poliester, kauczuk (wysokość 40 mm). Pasek antypoślizgowego silikonu
ETUI Z MIKROFIBRY Należy pamiętać o ochronie gogli a przede wszystkim szkieł przed ewentualnymi zarysowaniami. Odpowiednie będzie stosowanie pokrowca z mikrofibry od Wed'ze. Przy użyciu tego pokrowca możesz również wyczyścić szkiełka. Materiał jest doskonały dla odpowiedniego zadbania o szkiełka bez ich zarysowania
TECHNOLOGIA ETINT Innowacyjna technologia ETINT chroni Twój wzrok przez dopasowywanie widoczności do każdych warunków i zapewnia komfort widzenia. Przez proste użycie specjalnego przycisku (lub automatyczne działanie) szkła LCD zmieniają się z jasnych na przyciemnione (w zależności od stopnia naświetlenia). Od brzydkiej pogody do ładnej pogody.
Ładowanie (kabel USB) trwa 1 godzinę i starcza na 16 godzin użytkowania.
NORMA EN 174: Norma EN 174 to norma europejska dotycząca gogli używanych do ochrony indywidualnej oczu podczas zjazdów ze stoków górskich lub pokrewnych sportów, jak snowboard.
UNIKANIE OSADZANIA SIĘ PARY Wilgoć sprzyja osadzaniu się pary. Z tego powodu należy unikać nasączania pianek wilgocią, np. przez umieszczanie gogli na kasku lub mokrej czapce. Przewrócenie się twarzą na śnieg jest także czynnikiem sprzyjającym osadzaniu się pary. Dlatego należy przez noc suszyć gogle. Pozbędziesz się wilgoci i następnego dnia wyruszysz na narty z całkowicie suchym produktem.
SKŁAD / PORADY
Zalecenia dot. konserwacji Do czyszczenia szkieł należy używać odpowiednich akcesoriów: specjalnej ściereczki z mikrofibry lub sprayu do okularów (gama akcesoriów ORAO).. Jeśli szkła posiadają dodatkowe powłoki, nigdy nie wycierać ich na sucho. Należy je najpierw opłukać w czystej wodzie.. Dry after each usage.
Informacje dotyczące przechowywania Po zakończonym użytkowaniu schować gogle do pokrowca Wed'ze.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Wszystkie produkty od Wed'ze są poddawane testom w rzeczywistych warunkach, takich, dla których zostały opracowane.. W śniegu, zimnie, w każdych warunkach, które można spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe, szef produktu, inżynierowie, projektanci dokładają wszelkich starań, by projekt, według którego dane ubranie zostało przemyślane i opracowane, doskonale odpowiadał jego użyciu w terenie.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON
NIE ZAPOMNIJ O…

Nie zapomnij o...