WED'ZE koniec serii mobile

Fotochromowe szkła na słoneczne i pochmurne dni

Narty i snowboard

Gogle narciarskie lub snowboardowe LAND 700 WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla narciarza i snowboardzisty, który poszukuje fotochromowych gogli narciarskich na każdą pogodę. 100% anty UV. LAND 700 to gogle narciarskie z fotochromowymi szkłami, które zmieniają zabarwienie w zależności od nasłonecznienia. Zapewniają lepszą widoczność w słoneczne i pochmurne dni.
Ocen użytkowników
Decathlon
do 349.99 -40%

od

210.00*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice / cena obniżona od

Od 05/01/2018 do

* Cena od 05/01/2018 i do wyczerpania zapasów!
349.99 %
Było0.00obecna cena349.99**
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice / cena obniżona od

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8344100
SKŁAD / PORADY
Skład Oprawki z wtryskiwanego poliuretanu.
Zalecenia dot. konserwacji Dry after each usage. Do czyszczenia szkieł należy używać odpowiednich akcesoriów: specjalnej ściereczki z mikrofibry lub sprayu do okularów (gama akcesoriów ORAO).. Jeśli szkła posiadają dodatkowe powłoki, nigdy nie wycierać ich na sucho. Należy je najpierw opłukać w czystej wodzie..
Informacje dotyczące przechowywania Po zakończonym użytkowaniu schować gogle do pokrowca Wed'ze.
INFORMACJE TECHNICZNE
OCHRONA UV

Działanie promieni UV jest szkodliwe dla oczu, dlatego wszystkie nasze gogle zapewniają 100% ochronę ANTY-UV zgodną z normą EN 174. Gogle narciarskie są najlepszym sposobem chronienia oczu - doskonale je zakrywają, przez co zapobiegają wpadaniu promieni UV (także tych odbijających się od śniegu itp).

WYDAJNY ANTY-FOG

WYDAJNY ANTY-FOG to podwójne szkła z powłoką od wewnętrznej strony i mocną wentylacją w oprawkach, która zapewnia przewiewność wewnątrz gogli.

W celu zapewnienia sobie odpowiedniej wentylacji wewnątrz gogli należy unikać zasłaniania tych otworów, np. kominem narciarskim.

PODWÓJNE SZKŁA

Gogle z podwójnymi szkłami pozwalają ograniczyć osadzanie się pary. Powietrze zamknięte pomiędzy dwoma szkłami gwarantuje izolację termiczną. Przyczynia się to do zmniejszenia różnicy temperatury (szoku termicznego), dzięki czemu para wolniej osadza się od wewnętrznej strony szkieł. Szkła wewnętrzne także posiadają powłokę przeciwmgielną
By szkła długo zachowały swoje właściwości, nie należy przecierać ich od wewnętrznej strony; należy delikatnie je osuszać.

ZAOKRĄGLONE SZKŁA

Zaokrąglony kształt zapewnia lepsze pole widzenia w pionie i poziomie. Gwarantuje też mniejszą deformację obrazu.
Szkła zewnętrzne wykonane są z bardziej wytrzymałego na wstrząsy poliamidu; szkła wewnętrzne wykonane są z octanu

FOTOCHROMOWE SZKŁA

Fotochromowe szkła ciemnieją na większej części powierzchni przez promienie UV; ich zabarwienie będzie się zmieniać w ciągu dnia z jaśniejszego do ciemniejszego.

PASEK

Elastyczny poliamid, poliester, kauczuk (wysokość 40 mm). Pasek antypoślizgowego silikonu

ETUI Z MIKROFIBRY

Należy pamiętać o ochronie gogli a przede wszystkim szkieł przed ewentualnymi zarysowaniami. Odpowiednie będzie stosowanie pokrowca z mikrofibry od Wed'ze. Przy użyciu tego pokrowca możesz również wyczyścić szkiełka. Materiał jest doskonały dla odpowiedniego zadbania o szkiełka bez ich zarysowania

NORMA EN 174:

Norma EN 174 to norma europejska dotycząca gogli używanych do ochrony indywidualnej oczu podczas zjazdów ze stoków górskich lub pokrewnych sportów, jak snowboard.

UNIKANIE OSADZANIA SIĘ PARY

Wilgoć sprzyja osadzaniu się pary. Z tego powodu należy unikać nasączania pianek wilgocią, np. przez umieszczanie gogli na kasku lub mokrej czapce. Przewrócenie się twarzą na śnieg jest także czynnikiem sprzyjającym osadzaniu się pary. Dlatego należy przez noc suszyć gogle. Pozbędziesz się wilgoci i następnego dnia wyruszysz na narty z całkowicie suchym produktem.

MOCNE STRONY
Ograniczenie parowania Zapobieganie parowaniu: podwójne szkła i powłoka przeciwmgielna
Widoczność Fotochromowe szkła, od jasno- do ciemnobrązowych na każdą pogodę
Pole widzenia Zaokrąglone szkła, szerokie pole widzenia (w poziomie i pionie)
Komfort użytkowania Ergonomiczna, podwójnej gęstości pianka i wygodny materiał.
Stabilność Pasek 40 mm z dwoma paseczkami z antypoślizgowego silikonu
Regulacja 2 klamry gwarantują szybką regulację długości opaski
Kompatybilność Kształt doskonale dopasowany do kasków Wed'ze
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Wszystkie produkty od Wed'ze są poddawane testom w rzeczywistych warunkach, takich, dla których zostały opracowane.. W śniegu, zimnie, w każdych warunkach, które można spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe, szef produktu, inżynierowie, projektanci dokładają wszelkich starań, by projekt, według którego dane ubranie zostało przemyślane i opracowane, doskonale odpowiadał jego użyciu w terenie.
Gwarancja 2 lat
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ...
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW