WED'ZE

Podstawowy anty-fog w słońcu i przy zachmurzeniu

Narty i snowboard_35 Sporty Zimowe - Gogle SNOW 100 OTG WED'ZE - Akcesoria narciarskie i snowboardowe
Narty i snowboard_35

Gogle narciarskie i snowboardowe SNOW 100 WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla narciarza i snowboardzisty, który poszukuje gogli do jazdy w słoneczne lub pochmurne dni (100% ANTY-UV, ANTY-FOG). Gogle SNOW 100 umożliwiają jazdę w słoneczne i pochmurne dni. Ich brązowe szkła posiadają podstawowy anty-fog. Rozmiar L jest kompatybilny ze okularami korekcyjnymi (maksymalna szerokość 135 mm).

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 29zł99 - %

od 29zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Dostawa do domu 27/05/2017
     Dostawa gratis !
Kod produktu : 8344092
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Ograniczenie parowania Pojedyncze szkła z powłoką zapobiegającą parowaniu - niezbędna ochrona
Widoczność Brązowe szkła zapewniają jakość widzenia w słońcu czy przy zachmurzeniu.
Pole widzenia Cylindryczne szkła, pole widzenia w poziomie
Komfort użytkowania Ergonomiczna pianka
Dopasowanie Gumka o szerokości 40 mm
Regulacja 1 klamra do regulowania długości opaski
Kompatybilność Z korekcyjnymi okularami
INFORMACJE TECHNICZNE
OCHRONA UV Działanie promieni UV jest szkodliwe dla oczu, dlatego wszystkie nasze gogle zapewniają 100% ochronę ANTY-UV zgodną z normą EN 174. Gogle narciarskie są najlepszym sposobem chronienia oczu - doskonale je zakrywają, przez co zapobiegają wpadaniu promieni UV (także tych odbijających się od śniegu itp).
PODSTAWOWY ANTY-FOG PODSTAWOWY ANTY-FOG: pojedyncze szkła z przeciwmgielną powłoką od wewnętrznej strony. Oprawka z wentylacją umożliwia obieg powietrza wewnątrz gogli.
W celu zapewnienia sobie odpowiedniej wentylacji wewnątrz gogli należy unikać zasłaniania tych otworów, np. kominem narciarskim.
PROSTE SZKŁA Proste szkła z powłoką ograniczającą osadzanie się pary By szkła długo zachowały swoje właściwości, nie należy przecierać ich od wewnętrznej strony; należy delikatnie je osuszać.
SZKŁA CYLINDRYCZNE Cylindryczne szkła z propionianu celulozy docięte do kształtu gogli.
KOMPATYBILNOŚĆ Z KASKAMI NARCIARSKIMI Wszystkie gogle narciarskie Wed'ze są kompatybilne z kaskami narciarskimi Wedze.
KOMPATYBILNOŚĆ Z OKULARAMI KOREKCYJNYMI Gogle narciarskie SNOW 100 w rozmiarze L umożliwiają jazdę w okularach korekcyjnych (maksymalna szerokość 135 mm). Pianki po bokach i kształt oprawki umożliwia nałożenie gogli na zauszniki.
PASEK Elastyczny poliamid, poliester, kauczuk (wysokość 40 mm)
NORMA EN 174: Norma EN 174 to norma europejska dotycząca gogli używanych do ochrony indywidualnej oczu podczas zjazdów ze stoków górskich lub pokrewnych sportów, jak snowboard.
UNIKANIE OSADZANIA SIĘ PARY Wilgoć sprzyja osadzaniu się pary. Z tego powodu należy unikać nasączania pianek wilgocią, np. przez umieszczanie gogli na kasku lub mokrej czapce. Przewrócenie się twarzą na śnieg jest także czynnikiem sprzyjającym osadzaniu się pary. Dlatego należy przez noc suszyć gogle. Pozbędziesz się wilgoci i następnego dnia wyruszysz na narty z całkowicie suchym produktem.
SKŁAD / PORADY
Zalecenia dot. konserwacji Do czyszczenia szkieł należy używać odpowiednich akcesoriów: specjalnej ściereczki z mikrofibry lub sprayu do okularów (gama akcesoriów ORAO).. Jeśli szkła posiadają dodatkowe powłoki, nigdy nie wycierać ich na sucho. Należy je najpierw opłukać w czystej wodzie.. Dry after each usage.
Informacje dotyczące przechowywania Po zakończonym użytkowaniu schować gogle do pokrowca Wed'ze.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Wszystkie produkty od Wed'ze są poddawane testom w rzeczywistych warunkach, takich, dla których zostały opracowane.. W śniegu, zimnie, w każdych warunkach, które można spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe, szef produktu, inżynierowie, projektanci dokładają wszelkich starań, by projekt, według którego dane ubranie zostało przemyślane i opracowane, doskonale odpowiadał jego użyciu w terenie.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON
NIE ZAPOMNIJ O…

Nie zapomnij o...