TRIBORD
10951

Wyjmowane air pad'y zapewniają efekt push up!

Kod produktu : 8384032

Góra kostiumu ELO PAD FOLY

Przeznaczenie: dla kobiet okazjonalnie pływających na surfie i bodyboardzie. Odpowiednia na wycieczki na stand up paddle i do snorkelingu. Góra o kroju balkonetki. Wszyte usztywnienia z wyjmowanymi air pad'ami. Fiszbiny zapewniają kobiecy wygląd, komfort i dobre podtrzymanie. Regulowane, cienkie ramiączka i zapięcie na plecach. Podszewka

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Odkryj szczegóły produktu
INFORMACJE TECHNICZNE
Surfowanie okazjonalne

Rozpoczynasz przygodę z surfem lub surfujesz jedynie kilka razy w roku, podczas wakacji lub surf tripu. Pozostajesz tam, gdzie sięgasz dna stopami, w małych falach lub pianie przybrzeżnej. Uprawiasz ten sport dla przyjemności bycia w wodzie i dla wrażeń, jakie on zapewnia. Podczas surfowania często upadasz, ale spadasz w słabe fale. Stworzyliśmy dla Ciebie szeroką gamę kostiumów dobrze dostosowanych do okazjonalnego uprawiania surfingu i do budowy ciała.

Budowa ciała

Niezwykle kobiecy kostium o kroju balkonetki, zaokrąglającym i unoszącym piersi, z głębokim dekoltem. Stanik ELO z wszytymi usztywnieniami miseczek i wyjmowanymi air pad'ami zapewnia maksymalny efekt push up który podkreśla objętość piersi i uwydatnia dekolt. Wkładki mogą również być modelowane, co oznacza, że dostosowują się do rozmiaru miseczki: Góra kostiumu ELO dostosowuje się do każdego rozmiaru i kształtu biustu.

Czym jest usztywnienie miseczki?

Usztywnienie miseczki jest wbudowane w górę kostiumu kąpielowego, co pozwala uwydatnić kształt biustu i zarysować krągłości piersi bez pozostawiania śladów szwów na ciele ani podrażnień, w przeciwieństwie do pianki zszywanej. Tribord pomyślał o komforcie klientek, stosując usztywnienie miseczki w większości modeli. Usztywnienie może być wyjmowane, co pozwala na zwiększenie lub pomniejszenie biustu o pół rozmiaru.

Fiszbiny

Kostium kąpielowy o kroju balkonetki jest bardzo kobiecy, podkreśla głębokość dekoltu i zaokrągla piersi. Elastan zawarty w niektórych tworzywach używanych do produkcji naszych kostiumów mięknie i rozciąga się w wodzie.

Należy dopasować kostium kąpielowy w sklepie, aby dobrze utrzymywał się na ciele, gdyż w wodzie kostium się rozluźnia.

Wkładki o większej objętości wszyte w górę kostiumu wypychają biust ku górze, dzięki czemu piersi są uwydatnione, a dekolt wygląda niezwykle kobieco. To właśnie nazywamy efektem push up.

Rozmiar na sucho i rozmiar na mokro

Należy dopasować kostium kąpielowy w sklepie, aby dobrze utrzymywał się na ciele, gdyż w wodzie kostium się rozluźnia. Polecamy więc zakupienie odpowiedniego rozmiaru. Kostium powinien być dobrze dopasowany do ciała już w przymierzalni, musisz poczuć dobre podtrzymanie. Elastan zawarty w niektórych tworzywach używanych do produkcji naszych kostiumów mięknie i rozciąga się w wodzie.

Rozwiń Zwiń
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON