GARMIN koniec serii mobile

Nawigacja odporna na uderzenia, kurz i brud

Akcesoria_9 Akcesoria_9 - GPS dotykowy OREGON 600 GARMIN - Akcesoria
  • Akcesoria_9 Akcesoria_9 - GPS dotykowy OREGON 600 GARMIN - Akcesoria
Akcesoria_9

Nawigacja turystyczna GPS dotykowa DAKOTA 600 GARMIN

GARMIN
Przeznaczenie: dla osób intensywnie uprawiających sport poszukujących bardzo kompaktowej nawigacji do zajęć outdoor. Przenośny GPS OREGON 600 GARMIN'a jest odporny na uderzenia, kurz, brud, wilgoć i wodę.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 1 649zł00 -27 %

od 1 199zł00*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 01/03/2017 do

** Od 01/03/2017 do

** WYPRZEDAŻE od 01/03/2017 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 01/03/2017 i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8290523
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Jasność ekranu Technologia podświetlenia ekranu wykorzystuje światło zewnętrzne, np. słoneczne, w połączeniu z podświetleniem na LEDy, aby zwiększyć jasność ekranu i poprawić jego czytelność. Skądinąd, nie uruchamiając podświetlenia, oszczędzasz baterię.
Łącza bezprzewodowe: Bluetooth® i ANT Możesz teraz bezprzewodowo przesyłać duże pliki, takie jak zdjęcia, poszukiwania skarbu, przygody, trasy i spersonalizowane mapy, z urządzenia Oregon serii 600 do innego urządzenia, za pośrednictwem technologii ANT+. Ponadto, aplikacja BaseCamp™ Mobile umożliwia transferowanie tras, punktów i śladów 50 razy szybciej niż wcześniej, bez pośrednictwa komputera. Oregon, wyposażony w bezprzewodową technologię ANT+, jest także kompatybilny z pulsometrami i innymi urządzeniami
Dwa układy ekranu Oglądaj mapy i inne dane w trybie portret lub pejzaż, w zależności od sposobu, w jaki trzymasz urządzenie. Tryb pejzaż umożliwia poprawę komfortu wpisywania, podczas nawigacji po drogach.
Skróty Uruchamiaj aplikacje, przechodź z jednego profilu do drugiego, zastosuj ustawienia, lub rozpocznij nawigację za pomocą jednego dotknięcia.
Tryb pulpitów / tryb nüvi Pulpit umożliwia ukrywanie i pokazywanie dodatkowych funkcji ulubionych aplikacji. Mając informacje pod ręką, można wykonywać wiele zadań jednocześnie bez wyłączania aplikacji.
Zaawansowany wykres wysokości Nowy widok pełnego śladu umożliwia wyświetlenie całego wykresu wysokości. Możesz także szybko powiększyć wybrany odcinek trasy i uzyskać dane wysokościowe dotyczące tego odcinka. Funkcja wykresu prognozy przewiduje na podstawie danych mapy, co możesz napotkać przed sobą.
Udoskonalony komputer podróży Dzięki nowym opcjom układu obrazu na ekranie mieści się teraz o 33% więcej danych. Możesz także dodawać wiele stron z polami danych, nadając każdej z nich jeden z 4 dostępnych układów: 2 duże, 1 duży i 4 małe, 6 małych lub 8 małych.
Śledzenie aktywności (kalendarz) Zobacz wszystkie aktywności, punkty i skrzynki, a także ślady w kalendarzu.
Zaawansowane zarządzanie punktami Jeden ekran przeznaczony do wyświetlania i edycji wszystkich danych. Usuń jeden lub więcej punktów jednocześnie dzięki Menu Waypoint Manager.
Zawartość opakowania - Oregon 600
- Mapa bazowa całego świata
- Kabel USB/do ładowania
- Zaczep z karabińczykiem
- Dokumentacja
Podwój swoją wydajność Urządzenie Oregon 600 umożliwia bardzo długi, 16-godzinny czas pracy na bateriach, a dodatkowo zostało wyposażone w system podwójnych baterii zoptymalizowany specjalnie do użycia w plenerze. Możesz korzystać z ładowanych wewnętrznie akumulatorów NiMH (do nabycia osobno) lub klasycznych baterii typu AA, gdy nie ma możliwości ładowania akumulatorka. Akumulator NiMH ładuje się automatycznie po podłączeniu urządzenia do zewnętrznego źródła zasilania.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON