GARMIN koniec serii mobile

Nawigacja odporna na uderzenia, kurz i brud

  • Akcesoria Akcesoria - GPS dotykowy OREGON 600 GARMIN - Akcesoria
Akcesoria

Nawigacja turystyczna GPS dotykowa DAKOTA 600 GARMIN

GARMIN
Przeznaczenie: dla osób intensywnie uprawiających sport poszukujących bardzo kompaktowej nawigacji do zajęć outdoor. Przenośny GPS OREGON 600 GARMIN'a jest odporny na uderzenia, kurz, brud, wilgoć i wodę.
Ocen użytkowników
Decathlon
do 1 649.00 -27%

od

1 199.00*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice / cena obniżona od

Od 01/03/2017 do

* Cena od 01/03/2017 i do wyczerpania zapasów!
1 649.00 %
Było0.00obecna cena1 649.00**
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice / cena obniżona od

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8290523
INFORMACJE TECHNICZNE
Jasność ekranu

Technologia podświetlenia ekranu wykorzystuje światło zewnętrzne, np. słoneczne, w połączeniu z podświetleniem na LEDy, aby zwiększyć jasność ekranu i poprawić jego czytelność. Skądinąd, nie uruchamiając podświetlenia, oszczędzasz baterię.

Łącza bezprzewodowe: Bluetooth® i ANT

Możesz teraz bezprzewodowo przesyłać duże pliki, takie jak zdjęcia, poszukiwania skarbu, przygody, trasy i spersonalizowane mapy, z urządzenia Oregon serii 600 do innego urządzenia, za pośrednictwem technologii ANT+. Ponadto, aplikacja BaseCamp™ Mobile umożliwia transferowanie tras, punktów i śladów 50 razy szybciej niż wcześniej, bez pośrednictwa komputera. Oregon, wyposażony w bezprzewodową technologię ANT+, jest także kompatybilny z pulsometrami i innymi urządzeniami

Dwa układy ekranu

Oglądaj mapy i inne dane w trybie portret lub pejzaż, w zależności od sposobu, w jaki trzymasz urządzenie. Tryb pejzaż umożliwia poprawę komfortu wpisywania, podczas nawigacji po drogach.

Skróty

Uruchamiaj aplikacje, przechodź z jednego profilu do drugiego, zastosuj ustawienia, lub rozpocznij nawigację za pomocą jednego dotknięcia.

Tryb pulpitów / tryb nüvi

Pulpit umożliwia ukrywanie i pokazywanie dodatkowych funkcji ulubionych aplikacji. Mając informacje pod ręką, można wykonywać wiele zadań jednocześnie bez wyłączania aplikacji.

Zaawansowany wykres wysokości

Nowy widok pełnego śladu umożliwia wyświetlenie całego wykresu wysokości. Możesz także szybko powiększyć wybrany odcinek trasy i uzyskać dane wysokościowe dotyczące tego odcinka. Funkcja wykresu prognozy przewiduje na podstawie danych mapy, co możesz napotkać przed sobą.

Udoskonalony komputer podróży

Dzięki nowym opcjom układu obrazu na ekranie mieści się teraz o 33% więcej danych. Możesz także dodawać wiele stron z polami danych, nadając każdej z nich jeden z 4 dostępnych układów: 2 duże, 1 duży i 4 małe, 6 małych lub 8 małych.

Śledzenie aktywności (kalendarz)

Zobacz wszystkie aktywności, punkty i skrzynki, a także ślady w kalendarzu.

Zaawansowane zarządzanie punktami

Jeden ekran przeznaczony do wyświetlania i edycji wszystkich danych. Usuń jeden lub więcej punktów jednocześnie dzięki Menu Waypoint Manager.

Zawartość opakowania

- Oregon 600
- Mapa bazowa całego świata
- Kabel USB/do ładowania
- Zaczep z karabińczykiem
- Dokumentacja

Podwój swoją wydajność

Urządzenie Oregon 600 umożliwia bardzo długi, 16-godzinny czas pracy na bateriach, a dodatkowo zostało wyposażone w system podwójnych baterii zoptymalizowany specjalnie do użycia w plenerze. Możesz korzystać z ładowanych wewnętrznie akumulatorów NiMH (do nabycia osobno) lub klasycznych baterii typu AA, gdy nie ma możliwości ładowania akumulatorka. Akumulator NiMH ładuje się automatycznie po podłączeniu urządzenia do zewnętrznego źródła zasilania.

MOCNE STRONY
Wodoszczelność Nawigacja Oregon 600 jest szczelna IPX7, odporna na kurz, uderzenia i wodę.
Widoczność Ekran dotykowy z antyrefleksem.
Czas działania na baterii Podwójne zasilanie: 2 baterie AA lub akumulatorek NiMH.
Kompatybilność Kompatybilny z wszystkimi mapami Garmin.
Coaching Łącze Bluetooth® pomiędzy urządzeniem a smartfonem.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ...
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW