GARMIN

Integruje segmenty Strava i Garmin Connect

Elektronika Turystyka - GPS rowerowy EDGE 520 GARMIN - Wyposażenie turysty
  • Elektronika Turystyka - GPS rowerowy EDGE 520 GARMIN - Wyposażenie turysty
  • Elektronika Turystyka - GPS rowerowy EDGE 520 GARMIN - Wyposażenie turysty
  • Elektronika Turystyka - GPS rowerowy EDGE 520 GARMIN - Wyposażenie turysty
  • Elektronika Turystyka - GPS rowerowy EDGE 520 GARMIN - Wyposażenie turysty
  • Elektronika Turystyka - GPS rowerowy EDGE 520 GARMIN - Wyposażenie turysty
Elektronika

GPS rowerowy EDGE 520 GARMIN

GARMIN
Przeznaczenie: do wsparcia postępów i porównywania wyników. Edge 520 to pierwszy licznik rowerowy z łączem do Strava w czasie rzeczywistym. Ten licznik rowerowy GPS posiada liczne funkcje analityczne, takie jak czas w strefie, maksymalny pułap tlenowy, czas odpoczynku, tryb trenażera, dane cycling dynamics.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 1 299zł00 - %

od 1 299zł00*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Dostawa do domu 22/02/2017
     Dostawa gratis !
Kod produktu : 8361344
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Czas działania na baterii Do 15 godzin.
Łączność Smart Notifications – przesyłanie danych na komórkę.
INFORMACJE TECHNICZNE
Pokaż swoją przewagę z Edge Edge 520 to pierwszy licznik rowerowy kompatybilny z segmentami Strava w czasie rzeczywistym. Oferta obejmuje 3-miesięczny okres próbny usługi Strava Premium. Dzięki tej usłudze, ulubione segmenty Strava są automatycznie synchronizowane z Edge 520, aby zapewnić informacje na żywo w trakcie jazdy. Będziesz również otrzymywać powiadomienia o rozpoczęciu i ukończeniu segmentu, oraz klasyfikację uczestników po zakończeniu segmentu.
Zaawansowane pomiary Urządzenie Edge 520 oferuje dodatkowe, zaawansowane funkcje do analizy wyników i mocy, takie jak monitorowanie czasu w danej strefie, analiza FTP oraz W/kg, VO2 i odpoczynek oraz Cycling Dynamics.
Zoptymalizowany wyświetlacz Z Edge 520 nie musisz iść na kompromis, dzięki kolorowemu wyświetlaczowi o dużej rozdzielczości i przekątnej 2,3 cala. Powiększyliśmy wyświetlacz, aby zapewnić maksymalną czytelność w stosunku do kompaktowego rozmiaru Edge 520. Docenisz także przejrzystość ekranu, niezależnie od oświetlenia.
Kompatybilność z ANT+ Prócz współpracy ze standardowymi czujnikami ANT+, takimi jak czujnik mocy, tętna, prędkości i kadencji, produkty z gamy Varia, piloty i kamera VIRB, urządzenie Edge 520 może zostać sparowane z trenażerem zgodnym z ANT+, aby wyświetlać dane i sterować urządzeniem.
Funkcje online Funkcje online obejmują automatyczny transfer, LiveTrack, Smart Notifications, wysyłanie/odbieranie tras, udostępnianie informacji w serwisach społecznościowych i pogodę. Funkcja Smart notifications umożliwia otrzymywanie powiadomień z telefonu o SMS'ach i połączeniach.
GPS + GLONASS Szybkie wyszukiwanie satelitów, aby śledzić prędkość, dystans i lokalizację, nawet w lesie.
Łączność ze smartfonem Po sparowaniu ze smartfonem i aplikacją Garmin Connect Mobile, urządzenie Edge 520 zapewnia funkcje śledzenia na żywo (LiveTrack), Smart Notifications, udostępnianie w serwisach społecznościowych, informacje o pogodzie i bezprzewodowe przesyłanie danych. Po zakończeniu jazdy dane mogą być automatycznie wysyłane do serwisu Garmin Connect, społeczności internetowej Garmin, gdzie można zapisywać, planować i udostępniać swoje przejazdy.
Poza utartymi ścieżkami Kompaktowe i solidne, z baterią o autonomii 15 h, urządzenie Edge 520 jest idealne do przygód w terenie. Jest również zgodne z satelitami GPS i GLONASS dzięki czemu zapewnia więcej możliwości odbierania sygnału, bez względu na przebieg trasy.
Zawartość opakowania - Edge 520
- Uchwyty (standardowy i przedni wydłużany)
- Kabel USB
- Mocowanie
- Instrukcja.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
NIE ZAPOMNIJ O…

Klienci kupili też