GARMIN FRANCE SAS

Ultra lekki GPS: tylko 98 gramów.

GPS rowerowy EDGE 810

Przeznaczenie: dla sportowców poszukujących GPS rowerowego z kolorowym ekranem dotykowym. Funkcje online, za pośrednictwem smartfona. To urządzenie z łączem komputerowym zostało stworzone do zapisywania, udostępniania i przypominania szczegółów treningów. Edge 810 z kolorowym ekranem dotykowym, dla wymagających rowerzystów.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8323073
INFORMACJE TECHNICZNE
Umożliwianie śledzenia znajomym - Nawigacja drogowa (mapa City Navigator®) i terenowa (mapa TOPO France v3 Pro),
- Funkcja LiveTrack do śledzenia aktywności na żywo,
- Transfer danych na smartfona za pośrednictwem Bluetooth® i aplikacji Garmin Connect™ Mobile,
- Natychmiastowe pobieranie i wysyłanie tras i treningów na Garmin Connect przez Bluetooth,
- Personalizowane profile aktywności,
- Prognozy pogody.
Twój atut to Edge Edge 810, z kolorowym ekranem dotykowym, dla wymagających rowerzystów: łączy zaawansowane funkcje treningowe i nawigacyjne w jednym urządzeniu. Zapewnia dostęp do funkcji online za pośrednictwem smartfona, w tym śledzenia na żywo, udostępniania w serwisach społecznościowych, informacji o pogodzie. Edge 810 jest kompatybilny ze szczegółowymi mapami topograficznymi do nawigacji.
Kontroluj dane Oprócz możliwości korzystania z map, urządzenie Edge 810 zapisuje dane dotyczące dystansu, prędkości, wzniosu/spadku, nachylenia i wiele innych. Przejdź do bardziej zaawansowanych treningów dzięki kompatybilnym czujnikom ANT+™, które mierzą tętno, prędkość/rytm, oraz moc. Funkcja profili aktywności umożliwia dostosowanie pól danych i ustawień urządzenia w zależności od rodzaju aktywności: jazda szosowa, MTB, czy trenażer.
Podłącz się nie zwlekając Urządzenie Edge 810 oferuje pakiet usług online, kiedy jest sparowane ze smartfonem (Apple® lub Android™) oraz aplikacją Garmin Connect™ Mobile. Urządzenie rejestruje dane i wysyła je do telefonu za pośrednictwem łącza Bluetooth®. Bądź w kontakcie i udostępniaj wszystkie szczegółowe dane jazdy znajomym, rodzinie i kontaktom z serwisów społecznościowych. Łączność ta umożliwia także bezpośrednie i automatyczne wysyłanie danych na swoje konto Garmin Connect.
Śledzenie danych na żywo Funkcja śledzenia na żywo umożliwia rodzinie i znajomym śledzenie Twoich wyścigów i treningów w czasie rzeczywistym. Dzięki temu będą oni mieli dostęp do specjalnej strony śledzenia wyników na Garmin Connect. Będą mogli śledzić i wyświetlać Twoje statystyki i lokalizację na mapie. Dane uaktualniane są co minutę wszystkimi danymi zebranymi podczas tego przedziału czasowego, a następnie przesyłane.
Pogoda Sprawdzaj warunki meteorologiczne w czasie rzeczywistym, prognozy i ostrzeżenia bezpośrednio na urządzeniu Edge 810, po podłączeniu go do smartfona i aplikacji Garmin Connect Mobile. Ta funkcja jest przydatna podczas długiej jazdy. Dzięki temu możesz wybrać powrót ze sprzyjającym wiatrem, lub odpowiednio dobrać strój.
Bezprzewodowe przesyłanie danych Teraz można natychmiast zapisywać, udostępniać i analizować szczegółowe dane jazdy. Aplikacja Garmin Connect Mobile umożliwia bezprzewodowe wysyłanie z urządzenia Edge danych o aktywności zaraz po jej zakończeniu. Można wybrać, czy dane o aktywności mają być przesłane automatycznie czy ręcznie. Po opublikowaniu jazdy w serwisie Garmin Connect, Twoi znajomi mogą ją wyświetlić.
Zawartość opakowania - Edge 810,
- Uchwyt rowerowy,
- Kabel USB,
- Ładowarka sieciowa,
- Instrukcja.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON