GARMIN

Kompaktowy GPS ze zintegrowanym wysokościomierzem barometrycznym.

GPS turystyczny Etrex 30

Przeznaczenie: dla osób intensywnie uprawiających sport, poszukujących kompaktowego i wszechstronnego GPS. Kompaktowy GPS ze zintegrowanym wysokościomierzem barometrycznym.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8202804
INFORMACJE TECHNICZNE
Sprawdź dokąd zmierzasz Etrex 30 jest wyposażony w nowy, ulepszony ekran o wielkości 2,2 cala, 65 000 kolorów, z antyrefleksem. Etrex 30 jest wytrzymały na: kurz, brud, wilgoć - nic nie blokuje Twojego systemu nawigacji.
Odkryj nowe narzędzia na wyprawy ETrex 30 jest wyposażony w elektroniczny kompas z 3 osiową kompensacją nachylenia, który wskazuje Twój kierunek, nawet jeśli się nie przemieszczasz, lub jeśli kompas nie jest trzymany poziomo. Wysokościomierz barometryczny monitoruje zmiany ciśnienia, aby precyzyjnie określić wysokość, na jakiej się znajdujesz. Można go również użyć do pomiaru ciśnienia barometrycznego w danym czasie, co może ułatwić przewidywanie zmian pogody.
Jedź gdzie tylko zechcesz Dzięki kompatybilności z dużą ilością uchwytów eTrex 30 doskonale nadaje się do zastosowania w pojeździe terenowym, na rowerze, w łodzi, w samochodzie. Używaj uchwytu samochodowego z mapami City Navigator® NT, aby skorzystać ze szczegółowych wskazówek tekstowych, lub solidnego uchwytu do motocykla, lub pojazdu terenowego. Gdziekolwiek zabierzesz swój eTrex, posiada on zawsze odpowiedni uchwyt i mapy.
Przyjmij szerszy punkt widzenia Urządzenia z nowej serii eTrex są pierwszymi ogólnodostępnymi odbiornikami śledzącymi równocześnie satelity GPS i GLONASS. GLONASS to system stworzony przez Federację Rosyjską. System ten jest w pełni operacyjny od 2012. Dzięki satelitom GLONASS, odnalezienie położenia jest (średnio) o 20% szybsze niż w przypadku systemu GPS. A kiedy używane są oba systemy, GPS i GLONASS, odbiornik wykorzystuje sygnały z 24 dodatkowych satelitów.
Dodawaj mapy Dzięki czytnikowi kart microSD™ i1,7 Gb pamięci wewnętrznej Etrex 30, możesz z łatwością ściągać mapy TOPO w skali 1/25 000 i wyruszyć na wędrówkę. Włóż fabrycznie załadowane mapy BlueChart® g2, aby skorzystać w pełni z dnia nad morzem, lub pobierz dane kartograficzne City Navigator® NT, aby uzyskać definicję trasy, ulica po ulicy (sprawdź w zakładce Mapy, które mapy są kompatybilne). ETrex 30 korzysta także z obrazów z satelity Bi.
Przesyłanie bezprzewodowe ETrex 30 umożliwia bezprzewodowe udostępnianie punktów, tras i skrzynek innym kompatybilnym urządzeniom GPS Garmin. Dzięki temu Twoi znajomi będą mogli skorzystać z Twoich tras: wystarczy nacisnąć na "Wyślij", aby przesłać informacje do podobnych urządzeń!
Utrzymuj pozycję Wyposażony w odbiornik GPS o dużej wrażliwości, kompatybilny z WAAS i z systemem prognozy satelitarnej HotFix®, Etrex szybko i precyzyjnie określi i zachowa Twoją pozycję nawet w terenach zalesionych lub dolinach otoczonych wzniesieniami.
Przeżyj niezapomniane chwile! ETrex 30 korzysta z plików GPX - poszukiwanie skarbów, aby bezpośrednio ściągnąć skrzynkę na Twoje urządzenie. Nie potrzebujesz notatnika. Nie tylko nie przyczyniasz się do zanieczyszczenia środowiska, ale również zwiększasz skuteczność. Etrex 30 przechowuje i wyświetla ważne informacje o pozycji, terenie i jego trudnościach, podaje sprytne podpowiedzi i opisy.Nie musisz szukać informacji ani drukować ich. Po prostu ściągnij plik.
Zawartość opakowania eTrex 30
Kabel USB
Instrukcja
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON