GARMIN koniec serii mobile

Łatwość użytkowania i legendarna trwałość

Akcesoria_9 Akcesoria_9 - GPS turystyczny Etrex 30X GARMIN - Akcesoria BLACK
  • Akcesoria_9 Akcesoria_9 - GPS turystyczny Etrex 30X GARMIN - Akcesoria BLACK
  • Akcesoria_9 Akcesoria_9 - GPS turystyczny Etrex 30X GARMIN - Akcesoria BLACK
  • Akcesoria_9 Akcesoria_9 - GPS turystyczny Etrex 30X GARMIN - Akcesoria BLACK
  • Akcesoria_9 Akcesoria_9 - GPS turystyczny Etrex 30X GARMIN - Akcesoria BLACK
Akcesoria_9

GPS turystyczny Etrex 30X GARMIN

GARMIN
Przeznaczenie: do aktywności na świeżym powietrzu, takiej jak piesze wędrówki, szukanie skrytek, wspinaczka, jazda rowerowa, wędkarstwo... eTrex 30x jest ręcznym GPS z elektronicznym, 3-osiowym kompasem, wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości i fabrycznie wczytanymi mapami.
Ocen użytkowników
Decathlon
do 1 059.00 -15%

od

899.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Od 17/08/2017 do

* Cena od 17/08/2017 i do wyczerpania zapasów!
969.99 %
969.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8350300
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Czas działania na baterii Do 25 godzin.
Wodoszczelność Wodoodporność: IPX7 (deszcz, śnieg lub lekkie zachlapanie).
INFORMACJE TECHNICZNE
Sprawdź dokąd zmierzasz eTrex 30x jest wyposażony w nowy, ulepszony ekran o wielkości 2,2 cala, 65 000 kolorów, z antyrefleksem. Wytrzymały i szczelny, eTrex 30x jest odporny na niepogodę. Jego obudowa charakteryzuje się solidnością, jest odporna na kurz, brud, wilgoć i wodę.
Odkryj nowe narzędzia na wyprawy Nowy, wbudowany elektroniczny kompas 3-osiowy z kompensacją nachylenia, który wskazuje Twój kierunek, nawet jeśli się nie przemieszczasz, lub jeśli kompas nie jest trzymany poziomo. Dodatkowym elementem jest także wysokościomierz barometryczny. Monitoruje on zmiany ciśnienia, aby określić aktualną wysokość. Urządzenie można wykorzystać do stworzenia wykresu rozkładu ciśnienia barometrycznego w czasie, co może ułatwić monitorowanie zmian warunków pogodowych.
Jedź gdzie tylko zechcesz Urządzenie eTrex 30x można zamontować prawie w każdym miejscu, za pomocą szerokiej gamy kompatybilnych uchwytów. Używaj uchwytu samochodowego z mapami City Navigator NT®, aby skorzystać ze szczegółowych wskazówek głosowych, lub solidnego uchwytu do motocykla, lub pojazdu terenowego. Urządzenie można nawet zamocować na łodzi na wyprawy wędkarskie lub żeglarskie.
Przyjmij szerszy punkt widzenia Urządzenia z serii eTrex mają możliwość równoczesnego śledzenia satelitów GPS i GLONASS. Pozwalają zwiększyć liczbę satelitów o 24, w porównaniu do śledzenia wyłącznie GPS. Czas potrzebny na uzyskanie właściwej pozycji skraca się o 20% w stosunku do samego GPS. Wyposażony w odbiornik GPS o dużej wrażliwości, kompatybilny z EGNOS i z systemem prognozy satelitarnej HotFix®, eTrex szybko i precyzyjnie określi i zachowa Twoją pozycję nawet w terenach zalesionych lub dolinach otoczonych wzniesieniami
Fabrycznie wczytana mapa Garmin TopoActive Mapa Garmin TopoActive Europa Zachodnia obejmuje następujące 23 kraje: Andorę, Austrię, Belgię, Danię, Finlandię, Francję, Niemcy, Islandię, Irlandię, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Maltę, Monaco, Holandię, Norwegię, Portugalię, San-Marino, Hiszpanię, Szwecję, Szwajcarię, Wielką Brytanię, Watykan.
Mapa ta dostarcza użytecznych informacji dla różnych rodzajów aktywności, jak pieszych wędrówek lub jazdy na rowerze, pozwala udać się z punktu A do punktu B i pokazuje zmiany wysokości*.
Przesyłanie bezprzewodowe eTrex 30x umożliwia udostępnianie tras, skrzynek i innych danych użytkownika, za pośrednictwem bezprzewodowego łącza, innym kompatybilnym urządzeniom. Naciśnij przycisk „Wyślij”, aby przesłać informacje i udostępnić swoje przygody znajomym.

eTrex łączy się także z innymi kompatybilnymi urządzeniami firmy Garmin, w tym z kamerą VIRB™ i opcjonalnymi czujnikami, takimi jak tempe™, akcelerometr i czujnik tętna.
Utrzymuj pozycję Wyposażony w odbiornik GPS o dużej wrażliwości, kompatybilny z EGNOS i z systemem prognozy satelitarnej HotFix®, eTrex szybko i precyzyjnie określi i zachowa Twoją pozycję nawet w terenach zalesionych lub dolinach otoczonych wzniesieniami.
Przeżyj niezapomniane chwile! Urządzenie eTrex 30x obsługuje pliki GPX do geocachingu, aby przeżywać niekończące się przygody podczas poszukiwania skarbów. Wystarczy odwiedzić stronę Geocaching.com, aby pobrać skrzynki bezpośrednio na urządzenie i rozpocząć zabawę! eTrex 30x przechowuje wszelkie ważne informacje o pozycji, terenie i jego trudnościach, podaje sprytne podpowiedzi i opisy. Nie potrzebujesz notatnika.
Własności fizyczne i działanie - Wymiary fizyczne: 5,4 x 10,3 x 3,3 cm
- Format wyświetlacza (szer. x wys.): 3,5 x 4,4 cm; przekątna 5,6 cm (2,2").
- Rozdzielczość wyświetlacza (szer. x wys.): 240 x 320 pikseli.
- Rodzaj wyświetlacza: Kolorowy ekran TFT 2,2", 65 000 kolorów.
- Waga: 141,7 g z bateriami.
- Baterie: 2 x AA (do kupienia oddzielnie).
- Czas działania baterii: do 25 godzin.
- Bardzo czuły odbiornik: tak.
- Wysokościomierz barometryczny
- Kompas elektroniczny.
Mapy i pamięć - Mapa bazowa: tak.
- Fabrycznie załadowane mapy: tak (Garmin TopoActive Europa Zachodnia).
- Możliwość dodawania map: tak.
- Pamięć wbudowana: 3,7 GB, w tym fabrycznie wczytane mapy.
- Obsługa kart pamięci: karta microSD™ (do kupienia osobno).
- Własne punkty POI (możliwość dodawania własnych punktów szczególnych): tak.
- Waypoints: 2000.
- Trasy: 200.
- Dziennik tras 10 000 punktów; 200 zapisanych tras.
Funkcje dla zajęć na świeżym powietrzu - Automatyczne wyznaczanie tras (funkcja prowadzenia zakręt po zakręcie): tak (opcjonalnie ze szczegółowymi mapami drogowymi).
- Tryb Geocache: tak (wersja cyfrowa).
- Kompatybilność z własnymi mapami: tak.
- Informacje o księżycu/słońcu: tak.
- Tabela pływów: tak (z opcjonalnym BlueChart).
- Obliczanie powierzchni: tak.
- Przeglądarka JPEG:
Zawartość opakowania - eTrex 30x
- Kabel USB
- Instrukcja.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON
NIE ZAPOMNIJ O…

Nie zapomnij o...