GARMIN

Prosta nawigacja zawsze w zasięgu ręki

GPS turystyczny Foretrex 401

Przeznaczenie: do wędrówek i długodystansowych biegów terenowych. Foretrex 401 to nawigacja GPS do noszenia na nadgarstku. GPS Foretrex 401 jest idealny do aktywności na świeżym powietrzu, w czasie których potrzebujesz mieć wolne obie ręce. Wyposażony w bardzo czuły odbiornik GPS, elektroniczny kompas i wysokościomierz.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8323075
INFORMACJE TECHNICZNE
Rodzaj wyświetlacza Wyświetlanie danych dotyczących prędkości, czasu, przebytego dystansu i przewyższeń.
Nigdy więcej się nie zgubisz GPS Foretrex zapisuje ścieżkę i wyświetla ją na ekranie w postaci kropkowanej linii. Wystarczy aktywować funkcję TrackBack® urządzenia Foretrex, aby wyświetlić drogę powrotu do punktu wyjścia. Natomiast położenie i wysokość można monitorować za pomocą elektronicznego kompasu i wysokościomierza barometrycznego wbudowanego w Foretrex 401. Możesz zapisać swoje położenie w postaci punktów, które pozwolą Ci zawsze odnaleźć drogę do ważnych miejsc.
Zapisywanie danych Urządzenie Foretrex 401 umożliwia tworzenie i zapisywanie tras do ulubionych miejsc, a także zapewnia inne pomocne informacje, jak godziny wschodów/zachodów słońca, informacje dotyczące połowów i polowań, oraz komputer podróży. Aby uzyskać więcej informacji, można podłączyć Foretrex 401 do akcesoriów bezprzewodowych, np. czujnika tętna, czujnika rytmu, lub zamocować je na rowerze przy użyciu uchwytu rowerowego.
Zawartość opakowania - Foretrex 401
- Rozszerzany pasek na rękę
- Kabel USB
- Podręcznik użytkownika na CD
- Skrócony podręcznik użytkownika.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON