ROSSIGNOL
koniec serii mobile

Nowa technologia PROP TECH nadaje elastycznośći

Kod produktu : 8409040
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany

Hero Elite HP + NX 12 konect

Przeznaczenie: HERO ELITE HP to łagodniejsza wersja nart race'owych zaprojektowana z myślą o amatorach jazdy na przygotowanych trasach. W ich konstrukcji zastosowano wykorzystywaną również w modelach race'owych technologię Prop Tech, dzięki której są elastyczniejsze poprzecznie w przedniej części i nie wymykają się spod kontroli.
Ocen użytkowników
Decathlon
do 1 899.00 -16%

od

1 599.00*
w tym podatek / cena obniżona od

Od 06/02/2018 do

* Cena od 06/02/2018 i do wyczerpania zapasów!
1 899.00 %
Było0.00obecna cena1 899.00**
w tym podatek / cena obniżona od

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
MOCNE STRONY
Przyczepność Głębokie taliowanie zapewnia wydajną i dużą przyczepność
Stabilność Szeroki przód i tył to stabilność przy każdej prędkości
Manewrowość Przedni rocker ułatwia wchodzenie w zakręty i zapewnia kontrolę nart
Trzymanie stopy Wiązania NX 12 zapewniają wydajne trzymanie
INFORMACJE TECHNICZNE
ROZMIAR

156 / 161 / 166

TALIOWANIE

122/68/104

PROMIEŃ SKRĘTU

12m (161cm)

POZIOM

Zaawansowany

UŻYTKOWANIE

Trasa 100%

Oversized sidecut

System Oversize to połączenie głębokiego taliowania nart carvingowych ze znaczną szerokością. Szerokie końcówki dają skuteczne trzymanie, dużą moc i precyzję. Dzięki znacznej szerokości nart zwiększa się kontrola i trzymanie na zakrętach. Oversize Sidecuts to skuteczne manewrowanie, ogromna moc i kontrola.

Prop Tech 3 Anodized

Nowatorska konstrukcja PROP TECH to zwiększenie elastyczności poprzecznej dziobu, po to aby narty łatwiej wchodziły i płynnie prowadziły skręt, z zachowaniem kontroli oraz ciągłego i precyzyjnego kontaktu krawędź - śnieg.

Cascade Tip

Technologia Cascade Tip to starannie zaprojektowane z naprzemianległych warstw metalowych i specjalistycznych szklanych włókien o różnych długościach, gwarantuje to zmniejszenie ciężaru przednich części nart. Unikatowe uwarstwianie kontroluje sztywność podczas skrętu końcówki narty, aby bez problemu wychodziły z zakrętu oraz miały dużo lepsze ujęcie wzdłuż krawędzi. Lekkie i stabilne czubki dodają nartom zręczność oraz powodują szybszą inicjację łuku z dużo lepszą adaptacją.

Minicap Rectangular Sidewall

Wyjątkowo wytrzymała konstrukcja zbudowana na bazie drewnianego rdzenia, nachylonych ścian bocznych, włókna szklanego i zaawansowanych laminatów. Mini Cap wzmacnia górną część narty i zapewnia ochronę przed uderzeniami, dla zwiększenia trwałości. Ścianki boczne narty są ustawione pod kątem do 30°, zwiększając masę obrotową jednocześnie zmniejszając całkowitą wagę nart.

Wiązania

NX 12 KONECT DUAL WTR to lekkie wiązania z podwójnym, zintegrowanym systemem. Wzmocniona głowica Full Action w połączeniu z lekką piętką NX zapewnia natychmiastową transmisje energi, amortyzację i łatwy montaż. Szybka, łatwa regulacja umożliwia zgodność zarówno z normami WTR (Walk-to-Ride), jak i Alpine. Zakres regulacji ISO 3,5-12.

Rozwiń Zwiń
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW