INESIS

Łatwy w grze kij na duże odległości

Hybryda 5.0 nr 3

Przeznaczenie: dla golfistów na każdym poziomie zaawansowania. Łatwy w grze kij na duże odległości.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8313042
INFORMACJE TECHNICZNE
Historia produktu Nasze hybrydy zostały zaprojektowane tak, by ułatwiać uderzenia na duże odległości, które zazwyczaj trudno jest wykonać długimi ironami. Ułatwiają także wychodzenie z roughs (wysoka trajektoria jak przy uderzeniu typu pitch). Po prostu - ułatwiają graczowi życie na polu golfowym...
Interesujące detale Zaprojektowaliśmy uchwyt z oznakowaniem, które ułatwia intuicyjnie ułożyć ręce w prawidłowy sposób. Do ochrony główki zaprojektowaliśmy headcover odpowiedni dla Twojego kija.
Informacje dotyczące główek Radzimy wybrać loft lub numer kija w zależności od tego, jakie kije już posiadasz. Lofty: hybryda 3 (19°)
hybryda 4 (22°)
hybryda 5 (25°).
Informacje dotyczące trzonków Materiał: włókno grafitowe. Sztywność: regular. Waga: 60 g.
Proces tworzenia produktów Inesis Projektowaniu każdego naszego produktu przyświeca hasło "Liberate Your Swing". Wyraża ono podstawową zasadę naszej marki. Projektujemy tak, by gracz nie odczuwał żadnych ograniczeń! Projekty Inesis tworzymy zespołowo, a następnie przekazujemy sprzęt graczom do przetestowania w warunkach rzeczywistych. Dzięki opiniom klientów udoskonalamy gamę. Łącząc doświadczenie naszej marki z opiniami klientów ulepszamy produkty, dzięki którym możesz cieszyć się swobodą podczas gry.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Wierzymy ocenie i opiniom golfistów na temat naszych produktów. Bierzemy pod uwagę opinie i oceny wystawione na stronie internetowej i jeśli klienci nie są usatysfakcjonowani - zaczynamy działać! Poniżej znajdziesz opinie klientów o hybrydzie 5.0. Będzie nam miło, jeśli weźmiesz udział w udoskonalaniu naszych produktów i podzielisz się swoimi uwagami.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON