Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

JAK WYBRAĆ odpowiednią bieliznę termoaktywną?

 

 

 

Ciało podczas wysiłku podlega zmianom temperatury w stopniu zależnym od intensywności wysiłku oraz od miejsca uprawiania sportu.
Aby poprawić komfort gry i zachować suchość skóry, KIPSTA oferuje pełną gamę bielizny termoaktywnej.
Wybór bielizny opiera się na intensywności gry, rodzaju treningu oraz warunkom pogodowym panującym na zewnątrz.
Którą więc podkoszulkę wybrać?

Cechy bielizny termoaktywnej

struktura termika
Pochłania i szybko odprowadza pot na zewnątrz. Dzięki temu, że wysycha bardzo szybko, skóra pozostaje sucha i nie schłodza ciała.
struktura termika
Koszulka szyta jest w taki sposób, aby była jak nabliżej ciała. Ma to zapewnić możliwie najszybsze wchłanianie wilgoci, a także dodatkowe ciepło. Dobrze skrojony i obszyty materiał gwarantuje nam ruchy bez żadnych ograniczeń i podrażnień.
struktura termika
Bielizna termoaktywna sprawia, że nie ma złej pogody na trening. Dzięki zastosowanym technologiom i materiałom, koszulka pozostaje sucha nawet przy bardzo intensywnym wysiłku, bez znaczenia przy jakiej pogodzie przyjdzie Ci trenować. Twoje ciało także pozostanie suche i unikniesz wychłodzenia organizmu, tak nieprzyjemnego podczas treningu, czy meczu.

Dobierz odpowiednią koszulkę do konkretnej aktywności

Średnia intensywność przy sprzyjającej pogodzie

Kiedy nasza gra bądź trening odbywa się przy sprzyjających warunkach pogodowych i potrzebujemy wyłącznie wentylacji, bez dodatkowego ocieplenia, wówczas polecamy model Keepdry100.

Dla juniora Dla seniora

Średnia i wysoka intensywność w chłodniejsze dni

Bielizna Keepdry500 dedykowana jest graczom trenującym w chłodniejsze dni i ze zwiększoną intensywnością . Struktura koszulki skutecznie odprowadza pot na zewnątrz, a jednocześnie bardzo szybko schnie. Posiada także właściwości zapewniające doatkowe ocieplenie ciała.

Dla juniora Dla seniora

Gra w bardzo niskich temperaturach

Trzecim modelem jaki posiadamy w swojej ofercie jest koszulka Keepdry900. Stworzona ona została do gry w warunkach, gdy temperatura jest bliska, bądź niższa od 0. Gruby materiał ma powodować jak najlepszą izolację termiczną. Jest również wyposażona w patent technologiczny, który zapewnia bardzo dobre odprowadzanie potu pomimo jej grubości.

Dla juniora Dla seniora