Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Jak wybrać rolki freeride, street?

Wstecz
  1. Jak wybrać rolki
  2. Freeride, street

Czy miasto jest Twoim placem zabaw? Szukasz nowych wrażeń i emocji. Rolki freeride są stworzone dla Ciebie, kwintesencja przemieszczania się aktywnie po mieście.

Zawsze pamiętaj o ochraniaczach. Nie chcemy, aby nasi Klienci byli narażeni na kontuzje.


Zrozum swoje rolki

ABEC

ABEC jest systemem klasyfikacji łożysk. Im wyższy ten parametr, tym łożyska są szybsze i bardziej delikatne. Wraz ze wzrostem umiejętności warto zamontować lepsze łożyska aby móc się sprawniej i szybciej poruszać.

Twardość i średnica kół

Za twardość kółek, odpowiada parametr A. Dla przykładu, koła 78A są miękkie i lepiej tłumią drgania, lecz szybciej się zużywają. Z drugiej strony koło 88A, są twardsze co poprawia kontrolę i ogranicza zużycie.

Płoza

Istnieją dwa materiały dla budowy płozy- kompozyt, który jest bardziej elastyczny, przez co wygodniejszy lecz przenosi drgania. Drugim materiałem jest aluminium, które zapewnia lepszą precyzję podczas jazdy i zwrotność rolek.

Zobacz ofertę rowerów dla maluchów
rower maluchy

Rolki do jazdy agresywnej, street

Dla kogo?

Idealne rolki dla osoby uczącej się i do doskonalenia umiejętności w skate parku i do jazdy street.

Jak są zbudowane?

Rolki o doskonałej sztywności, dzięki wtryskiwanej skorupie i wzmocnieniom. Koła 57 mm/88A, zapewniają precyzję, wytrzymałość i reaktywność.

rower biegowy

Rolki freeride

Dla kogo?

Rolki te stworzone są dla osób, które chcą się sprawnie przemieszczać po miejskiej dżungli, wykorzystując cały szereg trików takich jak skoki, zjazdy ze schodów, slalom oraz najbardziej intensywną jazdę.

Jak są zbudowane?

Dzięki zwartej budowie, są odporne na zniszczenia, które mogłyby by powstać podczas jazdy. Obniżony środek ciężkości, ułatwia manewry oraz poślizgi.

Różnice pomiędzy modelami

Wyższe modele rolek posiadają trochę szybsze łożyska i bogatszą kolorystykę.

Zobacz ofertę rolek dla początkujących
rower 14 cali