Kalkulatory biegowe

KALKULATOR TEMPA BIEGU

Dystans m
1 km 5 km 10 km 15 km 21,097 km (półmaraton) 42,195 km (maraton)

Czas trwania h:m:s

Tempo: 6:00 m:s/km

Prędkość: 10,00 km/h

KALKULATOR CZASU ODCINKA

Długość odcinka m

Tempo m:s/km

Czas odcinka: 0:06:00 h:m:s

KALKULATOR DŁUGOŚCI KROKU

Długość odcinka m

Ilość kroków

Długość kroku: 85 cm

KALKULATOR ODLEGŁOŚCI

Tempo biegu m:s/km

Czas trwania h:m:s

Dystans: 10000 m

 

Kalkulator - (przede wszystkim) do biegania!

Kalkulator biegowy to nic innego, jak przelicznik prędkości pozwalający ustalić, jakie tempo biegu będzie dla biegacza najlepsze.Motywacja do biegania, po wyznaczeniu tempa biegu, z pewnością idzie w górę!

Wyznacz optymalne tempo biegu

Zastanawiasz się, jaką dobrać prędkość biegu, aby osiągnąć upragniony cel, pobić rekord życiowy? Kalkulator prędkości biegu to świetne narzędzie, aby oszacować wynik, jaki jesteś w stanie uzyskać podczas zwykłego biegania (np. w czasie treningu) czy wybierasz się na zawody sportowe z myślą pobicia rekordu życiowego na danym dystansie. Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać odpowiednie parametry do kalkulatora, który podpowie Ci, jakie powinno być Twoje tempo biegu czy średnia prędkość. Możesz też obliczyć, ile kilometrów jesteś w stanie przebiec, gdy Twoja średnia prędkość jest Ci wiadoma.

Bo biegania i dla biegaczy

Tego typu kalkulator został stworzony z myślą o biegaczach, którzy wyposażyli się już w buty do biegania, odzież do biegania czy akcesoria do biegania (np. zegarek z GPS), ale chcą dowiedzieć się, jakie tempo biegu na danym dystansie będzie dla nich najlepsze. Wiedza o tym, jak biegać, jest szczególnie przydatna osobom, dla których bieganie dla początkujących jest punktem wyjścia i chcą w szczególności wiedzieć, jak zacząć biegać. Ich motywacja do biegania rośnie wraz z przebytymi kilometrami. I o to właśnie chodzi!

Nie zastanawiaj się, skorzystaj z kalkulatora biegowego!