SONY MUSIC

Solidna i kompaktowa

Kamera sportowa HDR AS50

Przeznaczenie: do nagrywania filmów sportowych. Nagrywaj filmy dzięki zaawansowanym funkcjom (stabilizator obrazu SteadyShot, Time-lapse Capture 4K i innym), które sprawiają, że korzystanie z Action Cam jest łatwe i przyjemne.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8387323
INFORMACJE TECHNICZNE
Proste działanie z przyjaznym interfejsem Wybór lub zmiana funkcji nigdy nie były tak proste jak z nowym interfejsem użytkownika. Menu ułatwiają zmianę ustawień kamery, którą można także włączyć/wyłączyć za pośrednictwem smartfona z PlayMemories Mobile.
Atrakcyjne funkcje, wyjątkowa wydajność Zaufaj funkcji SteadyShot™, gwarantuje ona ostrość obrazu. Filmuj w ciemności, dzięki czułości przy słabym oświetleniu, zmieniaj powierzchnię obrazu dzięki regulacji pola widzenia i korzystaj z niezrównanej wydajności dzięki współpracy przetwornika Exmor R®, procesora BIONZ X™ i obiektywu ZEISS®.
Filmuj od świtu do zmierzchu Chcesz filmować w ciemnym otoczeniu? Matryca Exmor R CMOS® pozwoli uzyskać doskonałe filmy w plenerze, od wschodu do zachodu słońca, a nawet utrwali naturalną atmosferę we wnętrzach.
Regulowane pole widzenia i swoboda korzystania z zoomu Wybierz "szeroki" lub "wąski" kąt pola widzenia kamery i zmieniaj ustawienia zoomu podczas filmowania. Nagrywaj wyjątkowe ujęcia niezrównanej jakości.
Proste funkcje do tworzenia atrakcyjnych filmów - Twórz filmy Time-lapse: Korzystaj z funkcji nagrywania poklatkowego (Time-lapse Captur) do robienia zdjęć 4K i pozwól Action Cam Movie Creator (w. 5.1 do Windows, w. 3.1 do Mac®) lub aplikacji Action Cam (w. 2.0)4 tworzyć filmy o unikalnym kunszcie artystycznym.
- Highlight Movie Maker5 rozpoznaje twarze: funkcja Highlight Movie Maker tworzy krótką sekwencję filmów do udostępnienia wraz z muzyką. Korzystaj z funkcji rozpoznawania twarzy.
Puść wodze fantazji z kamerą Action Cam i jej akcesoriami Baw się z nową, solidną kamerą Action Cam. Nurkuj do 60 m dzięki dostępnej w zestawie obudowie podwodnej, zapewniającej łatwy dostęp do przycisków. Eksploruj bez ograniczeń: Action Cam jest odporna na wstrząsy, wilgoć, rdzę, kurz i piasek.. Nagrywaj filmy gdzie chcesz i kiedy chcesz. Dobrej zabawy!
Waga i wymiary - Wymiary (wys. x dł. x gł.): ok. 24,2 x 47 x 83 mm.
- Waga: ok. 83 g (z akumulatorem - w zestawie).
W zestawie - Kamera sportowa HDR AS50
- Akumulator (NP-BX1)
- Przewód micro USB
- Instrukcja uruchamiania
- Szczelna obudowa (MPK-UWH1)
- Mocowanie.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON