GARMIN koniec serii mobile

GPS i czujniki śledzą Twój ruch!

Akcesoria_9 Akcesoria_9 - Kamera sportowa VIRB X GARMIN - Akcesoria
  • Akcesoria_9 Akcesoria_9 - Kamera sportowa VIRB X GARMIN - Akcesoria
  • Akcesoria_9 Akcesoria_9 - Kamera sportowa VIRB X GARMIN - Akcesoria
  • Akcesoria_9 Akcesoria_9 - Kamera sportowa VIRB X GARMIN - Akcesoria
  • Akcesoria_9 Akcesoria_9 - Kamera sportowa VIRB X GARMIN - Akcesoria
  • Akcesoria_9 Akcesoria_9 - Kamera sportowa VIRB X GARMIN - Akcesoria
  • Akcesoria_9 Akcesoria_9 - Kamera sportowa VIRB X GARMIN - Akcesoria
  • Akcesoria_9 Akcesoria_9 - Kamera sportowa VIRB X GARMIN - Akcesoria
  • Akcesoria_9 Akcesoria_9 - Kamera sportowa VIRB X GARMIN - Akcesoria
  • Akcesoria_9 Akcesoria_9 - Kamera sportowa VIRB X GARMIN - Akcesoria
Akcesoria_9

Kamera sportowa VIRB X + uchwyt na kierownicę + karta microSD 16G GARMIN

GARMIN
Przeznaczenie: do filmowania w najtrudniejszych warunkach, kamera VIRB X daje możliwość nurkowania na głębokość 50 m bez dodatkowej obudowy. Kamera VIRB X zapewnia niewiarygodne filmy w najwyższej jakości i szerokokątne (1080x30) oraz zdjęcia do 12 MP i do 10 klatek na sekundę, i chwyta w kadr Twoje wyczyny.
Decathlon
do 1 499.00 -20%

od

1 199.00*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Od 13/07/2016 do

* Cena od 13/07/2016 i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8358004
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Jakość obrazu Rozdzielczość 12 MP, tryb seryjny do 10 klatek na sekundę.
Wodoszczelność Do 50 metrów.
Czas działania na baterii Do 2 godzin.
Lekkość Waży tylko 151 gramów.
Kompatybilność Kompatybilna z akcesoriami Garmin i Geonaute (co-nect).
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Typ produktu
kamera
INFORMACJE TECHNICZNE
Filmy doskonałej jakości Kamera VIRB X nagrywa filmy w wysokiej rozdzielczości 1080p30 i 480p120, dzięki czemu może nagrywać wszystkie Twoje wyczyny, z najdrobniejszymi szczegółami. Ponadto kamera VIRB X wyposażona jest w szklany obiektyw, umożliwiający uzyskanie wysokich rozdzielczości, oraz kilka poziomów zoomu, co pozwala nagrywać niezwykle udane ujęcia w każdych warunkach.
Zdjęcia wysokiej jakości Z oddzielnym przyciskiem migawki i możliwością robienia zdjęć szerokokątnych w rozdzielczości 12 MP, z prędkością do 10 klatek na sekundę, kamera VIRB X pozwala uzyskać najlepszą jakość zdjęć. Można nawet robić zdjęcia podczas nagrywania filmów. Kamera VIRB X ma dodatkowo funkcję automatycznego fotografowania w długich okresach czasu, maksymalny interwał to 120 sekund.
Czujniki G-Metrix Kamera VIRB X posiada wbudowane czujniki Garmin: GPS, Force G i kierunkowy, aby filmować wyczyny wykonywane z zawrotną prędkością, loopingi i szalone skoki. Kamera VIRB X może połączyć się bezprzewodowo z zewnętrznymi czujnikami i urządzeniami firmy Garmin, aby uzyskać zapis danych pochodzących z roweru lub łodzi. Oprogramowanie VIRB Edit pozwala opowiedzieć pełną zwrotów akcji przygodę, automatycznie nakładając na obraz liczniki i wykresy.
Kompaktowa i wydajna Kamera VIRB X jest niewielka i lekka, śmiało można ją zabrać wszędzie, dzięki czemu nie uronisz nic ważnego ze swoich wyczynów. Kamerę VIRB X można zanurzać głęboko (do 50 m), bez konieczności używania dodatkowego sprzętu ani obudowy. Wbudowany mikrofon nagrywa klarowny i czysty dźwięk. Szklany obiektyw o płaskiej, hydrofobowej powierzchni sprawia, że podwodne ujęcia są doskonale wyraźne, a przy wynurzaniu na szkle nie pozostają kropelki zasłaniające widok.
Podłącz kamerę VIRB X przez WiFi Skomponuj kadr dzięki możliwości podglądu na żywo, a potem steruj wieloma kamerami i wyświetlaj ich obraz dzięki podłączeniu kamery VIRB X do aplikacji Garmin VIRB Mobile na kompatybilnym smartfonie lub tablecie. Umożliwia ona swobodne odtwarzanie i edycję filmów, nakładanie danych G-Metrix i wysyłanie nagrań do chmury. Możesz także zdalnie sterować kamerą VIRB X za pomocą kompatybilnego urządzenia Garmin.
Nagrywanie jednym przyciskiem Kamera VIRB X została stworzona, aby zapewnić prostotę działania, z uruchamianiem nagrywania jednym przyciskiem usytuowanym na wierzchu kamery, oraz dedykowany przycisk migawki do fotografowania (jak w aparacie fotograficznym). Głośne kliknięcie przełącznika jednoznacznie daje znać o rozpoczęciu nagrywania. Dzięki temu możesz bez problemu sterować kamerą nawet wtedy, gdy jest ona zamocowana na kasku lub gdy nosisz rękawice.
Nic Cię nie zatrzyma Kamera VIRB X wyposażona jest w wodoodporne styki zasilania, aby można było podłączyć się do akumulatora samochodowego lub innego źródła zasilania i zapewnić sobie długie okresy nagrywania bez przerw, nawet w najtrudniejszych warunkach. Kamera VIRB X wyposażona jest w wymienne akumulatory litowo-jonowe, aby zapewnić swobodę działania.
Doskonały, bezprzewodowy dźwięk HD Kamera VIRB X obsługuje łączność przez Bluetooth 4.0, dzięki czemu można podłączyć ją bezpośrednio do bezprzewodowych słuchawek lub mikrofonów Bluetooth, aby nagrywać dźwięk w jakości HD.
Korzystaj z ekosystemu Garmin Steruj kamerą VIRB X za pomocą opcjonalnego pilota VIRB, oraz innych przenośnych urządzeń do nawigacji, mocowanych do odzieży, lub ręcznych. Możesz pozyskiwać dodatkowe dane z opcjonalnych czujników Garmin, jak czujnik mocy do roweru Garmin Vector, czujnik tętna Garmin, a także zgodnych urządzeń do fitnessu, dla lotników i żeglarzy.
Synchronizacja wielu kamer Współpracując z nawigacją GPS Garmin, kamera VIRB X upraszcza kompleksowe ujęcia z wielu kamer, korzystając z automatycznej synchronizacji ujęć, która pozwala zgrywać ze sobą filmy co do klatki. Korzystaj z aplikacji VIRB Edit, aby łatwo przełączać się pomiędzy wieloma widokami kamery jednym kliknięciem. Koniec z czasochłonnym ustawianiem ujęć i pracą z kodami czasowymi.
Zawartość opakowania - Kamera sportowa VIRB X
- Uchwyt na kierownicę (duży przekrój)
- Karta micro SD 16GB
- Akumulator
- Kabel do ładowania
- Uchwyt do montażu na płaskiej i zakrzywionej powierzchni
- Uchwyt do montażu z krótkim wysięgnikiem
- Pokrętło długiego wysięgnika
- Klucz
- Dokumentacja produktu.
Wymiary - Wymiary urządzenia (szer. × wys. × gł.): 77,0 x 40,6 x 36,8 mm.
- Rozmiar wyświetlacza: przekątna 25,4 mm; (128 x 128).
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON