NABAIJI koniec serii mobile

Idealna dla dzieci w fazie nauki

Nauka plywania Nauka plywania - Kamizelka pływacka
Nauka plywania

Kamizelka pływacka "GIGI" dla dzieci NABAIJI

NABAIJI
Przeznaczenie: dla dzieci już oswojonych z wodą, uczących się pierwszych ruchów pływackich, pod stałym nadzorem osoby dorosłej. Kamizelka pływacka wykonana jest z pianki pokrytej neoprenem, zapewniającym dużą swobodę ruchów. Suwak przykryty patką, uniemożliwiającą dziecku samodzielne zdjęcie kamizelki.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 69zł99 -29 %

od 49zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 26/09/2016 do

** Od 08/09/2016 do 28/02/2017

** WYPRZEDAŻE od 08/09/2016 do 28/02/2017 i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 26/09/2016 i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8356499
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
3 etapy ZAPOZNAWANIA DZIECKA Z WODĄ Nabaiji Nabaiji proponuje 3 etapy: "Odkrywanie wody", "Nauka pływania" i "Doskonalenie umiejętności w wodzie".

Kamizelka pływacka należy do kategorii "Nauka pływania": dziecko czuje się swobodnie w wodzie, umie wykorzystać ręce i nogi, i potrzebuje dużej swobody ruchów, aby wykorzystać swoje umiejętności. Nie umie jeszcze pływać, ale rozpoczyna naukę pierwszych pływackich ruchów i stopniowo przejdzie od pozycji pionowej do poziomej (pozycja pływacka).
Zalecenia dotyczące używania Noszenie topu pod kamizelką jest zalecane, aby uniknąć podrażnień powodowanych przez otarcia kamizelką pod pachami. Ta kamizelka nie jest kamizelką ratunkową, ale przeznaczoną do nauki pływania. Dobre dopasowanie kamizelki jest bardzo ważne, aby uniknąć jej podsuwania się do góry. Przestrzegaj zaleceń umieszczonych po wewnętrznej stronie kamizelki. Używać pod stałym nadzorem osoby dorosłej. Dostępna w 2 rozmiarach 15-18 kg i 18-30 kg.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Niezależne laboratoria.
Test Produktu Kamizelki pływackie Nabaiji odpowiadają normie dla pomocniczych urządzeń wypornościowych do nauki pływania EN 13138-1.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW