FOUGANZA

Potrzebne drobiazgi w zasięgu ręki!

Kamizelka Training mesh szara

Przeznaczenie: do jazdy w ciepłe dni. Potrzebne drobiazgi - nawet mapa - w zasięgu ręki! Dzięki tej kamizelce możesz zabrać ze sobą potrzebne przedmioty nawet wówczas, gdy jeździsz w koszulce polo lub t-shircie.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8354587
INFORMACJE TECHNICZNE
Kieszenie Kamizelka do jazdy latem ma liczne kieszenie na rozmaite przedmioty: 2 wysoko naszyte kieszenie z przodu (niezabezpieczone); 2 nisko naszyte kieszenie z przodu na suwak (na standardowej wielkości smartfon); 2 zapinane na suwak kieszenie z tyłu; długa kieszeń tylna, w której zmieści się bukłak o poj. maks. 1 litra; rurka od bukłaka przechodzi przez prawe ramię; ustnik znajduje się w rowku po prawej stronie; kieszeń na mapę rozpinana z prawej strony.
Możliwość włożenia bukłaka Kamizelka jest sprzedawana bez bukłaka. W dziale turystycznym Decathlonu dostępne są litrowe bukłaki na wodę, które pasują do kamizelki. Kamizelka była testowana z bukłakiem Forclaz 1 l. Jeśli nie potrzebujesz pić wody podczas jazdy, możesz nosić kamizelkę bez bukłaka.
Kieszeń z tyłu na bukłak z wodą Z tyłu kamizelki, u góry, znajduje się kieszeń zapinana na suwak. Można w niej schować bukłak. Jeśli używasz bukłaka Quechua o pojemności 1 litra, umieść go sztywną, plastikową częścią w kolorze pomarańczowym do góry. Zdejmij niebieski ustnik z rurki. Przeprowadź rurkę przez otwór znajdujący się u góry po prawej stronie kieszeni. Rurka przechodzi tunelikiem przez ramię i wychodzi z przodu na prawym ramieniu. Załóż z powrotem ustnik.
Używanie rurki Jeśli akurat nie pijesz, rurkę można umieścić w niewielkim rozcięciu u dołu, po prawej stronie kamizelki.
Widoczność Odblaskowe elementy z przodu i z tyłu.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON