EXTREME VIDEO

Dodatkowa pamięć do kamery sportowej

Elektronika Elektronika - Karta micro SD HC 633X 32 GB EXTREME VIDEO - Akcesoria
  • Elektronika Elektronika - Karta micro SD HC 633X 32 GB EXTREME VIDEO - Akcesoria
Elektronika

Karta micro SD HC 633X 32 GB EXTREME VIDEO

EXTREME VIDEO
Przeznaczenie: do szybkiego zapisywania, przechowywania, odczytu i transferu plików multimedialnych, w tym filmów 1080p full-HD, 3D i 4K. Karta korzysta z technologii UHS-I zapewniającej transfer o prędkości do 633x (95 MB/s).
Kod produktu : 8348498
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Rejestruj swoje przygody w HD Dla poszukiwaczy przygód i miłośników adrenaliny! Możesz teraz w pełni doceniać swoje przygody, wykorzystując moc i wydajność tej karty. Filmując akcję za pomocą kamery sportowej, możesz szybko rejestrować, odczytywać i transferować dużą ilość filmów 1080p full-HD, 3D i 4K, oraz łatwo przechowywać do 17 godzin niezapomnianych chwil, aby ponownie je przeżywać kiedy tylko zechcesz.
Ciesz się swoimi plikami multimedialnymi Doskonale dostosowana do używania również z tabletem lub smartfonem, karta umożliwia pobranie i szybkie zapisanie wybranych plików multimedialnych, w tym filmów, zdjęć i utworów muzycznych w bardzo wysokiej jakości.
Szybko transferuj pliki dzięki wbudowanemu czytnikowi Aby zapewnić większy komfort użytkowania, karta posiada także czytnik USB 3.0, który pozwala szybko i łatwo transferować pliki pomiędzy różnymi urządzeniami.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW