WED'ZE

Technologia "MIPS" zwiększa ochronę

Narty i snowboard_35 Sporty Zimowe - Kask CARV 700 WED'ZE - Akcesoria narciarskie i snowboardowe
Narty i snowboard_35

Kask narciarski lub snowboardowy CARV 700 MIPS WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla narciarza lub snowboardzisty, który poszukuje lekkiego i dobrze wentylowanego kasku z technologią MIPS. Innowacyjna technologia MIPS sprawia, że w razie uderzenia kask zapewnia jeszcze większą ochronę.
Decathlon
do 299.99 -%

od

prix_en_baisse
Było329.99obecna cena299.99**
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice / cena obniżona od 16/09/2017

Od do

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
299.99 %
prix_en_baisse
Było0.00obecna cena299.99**
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice / cena obniżona od

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8375461
Ze względu na specyfikę produktów, kaski i sprzęt ochrony osobistej można zwrócić w ciągu 14 dni, od daty zakupu.
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Stabilność Pokrętło do regulacji, dopasowanie wysokości + nauszniki z linią przy szyi.
Wentylacja 9 otworów wentylacyjnych, w tym 6 z regulacją
Lekkość Waga mniejsza niż średnia dla naszych kasków. 490 g w rozmiarze M.
Ochrona przed uderzeniami Zgodny z normą EN 1077-B. Technologia MIPS zapewnia lepszą ochronę.
Łatwość konserwacji Wyjmowane wewnętrzne pianki można prać w pralce w 30°.
Ciepło Na czole osłona przed zimnem. Gruba podszewka na wysokości uszu i szyi.
Kompatybilność Kaski i gogle Wed'ze tworzą ze sobą integralny zestaw.
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Rozmiar
Dostępny 56-59 i 59-62
Szyba
brak
INFORMACJE TECHNICZNE
TURNING SYSTEM Turnering to istotny system zapewniający odpowiednie trzymanie się kasku na głowie. Umożliwia on prostą i precyzyjną regulację w każdym momencie, dzięki pokrętłu, którym można manipulować nawet w rękawicach narciarskich. Gwarantuje on komfort użytkowania i maksymalne bezpieczeństwo. Przekręcenie pokrętła w prawo ścieśnia kask, a w lewo - luzuje go.
FULL EARPAD Full Earpad to koncepcja nauszników zapewniająca lepsze trzymanie i więcej ciepła, a przez to większy komfort użytkowania. Oba nauszniki wykonane są z jednego elementu tekstylnego, który tworzy linię przy karku. System regulacji na pokrętło jest zintegrowany z tą linią przy karku.
ACTIVE AIR COOLING SYSTEM System Active Air Cooling usprawnia regulację termiczną kasku i ogranicza osadzanie się pary na goglach. Ta koncepcja odprowadza na zewnątrz ciepło i wilgoć przy zachowaniu integralności kasku z goglami. Siłę działania systemu możesz regulować za pomocą przesuwanego przycisku umieszczonego w górnej części kasku.
Light Shell Construction Light Shell Construction pozwala produkować bardzo lekkie kaski. Ta technika określana jako In-Mold tworzy powłokę zewnętrzną z poliwęglanu, odlewaną bezpośrednio na wypełnieniu EPS. To wypełnienie wewnętrzne z EPS wchłania wstrząsy podczas uderzenia. Oba elementy tworzą bardzo lekką całość. Zalecamy wymienianie kasku maksymalnie co 5 lat (jeśli kask nie doznał wcześniej dużego uderzenia).
Technologia MIPS Dzięki technologii MIPS wewnętrzna powierzchnia kasku porusza się niezależnie od zewnętrznej skorupy. W razie uderzenia, siły obracającą będą lepiej rozproszone dzięki ewentualnemu wielokierunkowemu przesunięciu od 10 do 15mm.
System RECCO System ratunkowy RECCO® składa się z dwóch części, w które wyposażone są zespoły ratunkowe na większości stacji narciarskich. Detektor RECCO® używany przez ratowników nadaje sygnał kierunkowy. Reflektor RECCO® zintegrowany z kaskiem odbija ten sygnał. Ratownik słyszy sygnał, który go dokładnie prowadzi do zakopanej osoby. Przed każdym wyjściem poinformuj o tym pracowników stacji.
COLD BARRIER Cold Barrier zapewnia istotne ciepło. W trakcie jazdy na nartach czy snowboardzie możesz zacząć odczuwać zimno na wysokości czoła. Jest to wynik zbyt dużej odkrytej przestrzeni ciała między górną częścią gogli a kaskiem. Czapka wewnętrzna (lub pianka) posiada mankiet na wysokości czoła. Można go rozwinąć. Wówczas chroni czoło tworząc termiczną barierę między kaskiem a goglami.
ODPINANE MATERIAŁY Wyjmowane wewnętrzne pianki można prać w pralce w 30°C.
NORMA EN 1077 Norma EN 1077 to norma europejska dotycząca kasków używanych do ochrony głowy podczas uprawiania narciarstwa zjazdowego lub snowboardu. Ta norma opracowywana jest na podstawie zdolności wchłaniania wstrząsów oraz odporności na wsiąkanie.
SKŁAD / PORADY
Skład
Pianka
100.00% Styropian (EPS)
Materiał zewnętrzny
100.00% Poliwęglan (PC)
Informacje dotyczące przechowywania Przechowywać z dala od wilgoci, źródeł ciepła i promieni UV. Po wysuszeniu najlepiej włożyć do płóciennej torby.
Ograniczenia w użytkowaniu Po każdym poważniejszym uderzeniu kask należy wymienić na nowy.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Wszystkie nasze kaski posiadają homologację zewnętrznego, autoryzowanego laboratorium.
Test Produktu Wszystkie produkty Wed'ze są testowane w sportowych warunkach, tych, dla których zostały zaprojektowane: kiedy pada śnieg, w zimnie, kiedy panują takie warunki, które można spotkać jeżdżąc na nartach. Zespoły projektowe, szefowie produktu, inżynierowie, projektanci dokładają wszelkich starań, by projekt, według którego dany produkt został przemyślany i opracowany, doskonale odpowiadał jego użyciu w terenie.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON
NIE ZAPOMNIJ O…

Nie zapomnij o...