WED'ZE

Wytrzymały kask o klasycznym kształcie

Kask FEEL 400

Przeznaczenie: dla narciarza lub snowboardzisty, który poszukuje wytrzymałego kasku dostosowanego do freestylu. Ten kask w kształcie czarki jest wytrzymały dzięki skorupie z ABS. Zapewnia dobrą ochronę i jednocześnie ponadczasowy freestylowy wygląd.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8374441
INFORMACJE TECHNICZNE
AIR COOLING

"AIR COOLING" to wyjątkowy system automatycznej kontroli powietrza, który zapewnia odprowadzanie ciepła i wilgoci spod kasku. Dzięki 6, 10 lub 12 strefom wentylacyjnym

TURNERING SYSTEM

"TURNERING" to system umożliwiający prostą i precyzyjną regulację w każdym momencie. Zapewnia komfort użytkowania i maksymalne bezpieczeństwo.

COLD BARRIER

COLD BARRIER
"COLD BARRIER" to prawdziwa bariera termiczna. Po rozwinięciu czapki na czoło zagwarantuje Ci ona ochronę przed zimnem.

PERSONALIZACJA

Kask FEEL może być spersonalizowany za pomocą łatwych do przyklejenia NAKLEJEK, które odpowiadają wymaganiom norm dla kasków.

ODPINANE MATERIAŁY

Wyjmowane wewnętrzne pianki można prać w pralce w 30°.

SKŁAD KASKU

Skorupa ABS i pokrywa EPS zapewniają lepszą wytrzymałość na uderzenia. Zalecamy wymienianie kasku maksymalnie co 5 lat (jeśli kask nie doznał wcześniej dużego uderzenia).

NORMA EN -1077

Norma EN 1077 to norma europejska dotycząca kasków używanych do ochrony głowy podczas uprawiania narciarstwa zjazdowego lub snowboardu. Ta norma opracowywana jest na podstawie zdolności wchłaniania wstrząsów oraz odporności na wsiąkanie.

NASZE ZOBOWIĄZANIA
uprawnione laboratorium
Test Produktu Wszystkie produkty od Wed'ze są poddawane testom w rzeczywistych warunkach, takich, dla których zostały opracowane.. W śniegu, zimnie, w każdych warunkach, które można spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe, szef produktu, inżynierowie, projektanci dokładają wszelkich starań, by projekt, według którego dane ubranie zostało przemyślane i opracowane, doskonale odpowiadał jego użyciu w terenie.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON