OXELO

Ochrona i miejski styl

Kod produktu : 8302190

Kask MF 7 UK

Przeznaczenie: ochrona głowy w razie upadku podczas jazdy na rolkach, deskorolce, hulajnodze, bmx. Kask w stylu "Street" zapewniający maksymalną ochronę, dzięki zabudowanej formie.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

INFORMACJE TECHNICZNE
Dopasowanie MF 7

Dopasowanie na karku: pokrętło.
Dopasowanie paska pod brodą: podwójne klamry zapewniają łatwą i precyzyjną regulację. Miękkie pianki z wykończeniem termozgrzewanym, aby zapewnić wytrzymałość i optymalny komfort.

Ile waży kask Oxelo MF7?

460 g w rozmiarze M.

Jakie rozmiary są dostępne?

2 rozmiary dostępne w zależności od koloru:
M (obwód głowy od 55 do 58 cm) i L (obwód głowy od 58 do 61 cm).

Jaki poziom ochrony zapewnia kask MF 7 Oxelo?

Wszystkie nasze kaski mają certyfikat zgodności z normą EN 1078, normą europejską opisującą wymogi i metody testowe dla kasków noszonych przez rowerzystów, deskorolkarzy, itd.
Kształt kasku MF7 (osłaniający kark i uszy) jest dostosowany do sportów rolkowych uprawianych na nawierzchni asfaltowej.

Kiedy należy wymienić kask?

Kask ma na celu ochronę głowy przed uderzeniem.Przed jednym uderzeniem.W razie upadku, nawet jeśli kask nie wydaje się zniszczony, należy go wymienić:Może być naruszony i pęknięty w niewidocznych miejscach... przez co przestanie pełnić swoją ochronną funkcję.Warto też pomyśleć o wymianie kasku, który ma już swoje lata.Po 5 latach niektóre materiały zaczynają się starzeć, zwłaszcza jeśli kask jest przechowywany w chłodnym i/lub wilgotnym miejscu.

Rozwiń Zwiń
Jak wybrać produkt?
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON