WED'ZE

Wyreguluj swój kask raz, a dobrze

Kask narciarski dla dzieci FEEL 300

Przeznaczenie: dla młodego narciarza lub snowboardzisty (3 - 8 lat), który poszukuje kasku z prostą i trwałą regulacją. Ten kask gwarantuje dobre trzymanie i pamięć ustawienia dzięki systemowi EASY FIT.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8343980
INFORMACJE TECHNICZNE
AIR COOLING: "AIR COOLING" to wyjątkowy system automatycznej kontroli powietrza, który zapewnia odprowadzanie ciepła i wilgoci spod kasku. Dzięki 6, 10 lub 12 strefom wentylacyjnym kask gwarantuje komfort w każdym momencie.
EASY FIT System "EASYFIT" umożliwia dopasowanie Twojego kasku do kształtu Twojej głowy dzięki łopatce umieszczonej z tyłu kasku i podtrzymywanej przez gumki. Ten system zapewnia precyzyjną regulację i zapamiętuje ustawienie kasku na Twojej głowie.
PERSONALIZACJA Kask FEEL może być spersonalizowany za pomocą łatwych do przyklejenia NAKLEJEK, które odpowiadają wymaganiom norm dla kasków.
MIĘKKIE NAUSZNIKI Wyjmowane nauszniki oraz materiał tekstylny można wyjąć i prać w pralce w 30° lub na okres bardzo ciepłej jazdy. Należy pociągnąć za nauszniki w celu ich wyjęcia.
ODPINANE MATERIAŁY Wszystkie elementy tekstylne znajdujące się od wewnętrznej strony naszych kasków narciarskich są odpinane i można je prać w pralce w 30 stopniach.
SKŁAD Skorupa ABS i pokrywa EPS zapewniają lepszą wytrzymałość na uderzenia. Zalecamy wymienianie kasku maksymalnie co 5 lat (jeśli kask nie doznał wcześniej dużego uderzenia).
NORMA EN 1077 Norma EN 1077 to norma europejska dotycząca kasków używanych do ochrony głowy podczas uprawiania narciarstwa zjazdowego lub snowboardu. Zgodnie z tą normą w ramach certyfikacji bada się wchłanianie wstrząsów czy odporność na wgięcia. Rozróżnia się 2 klasy tej normy: A: Kask ze sztywnymi nausznikami / B: Kask z miękkimi nausznikami.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Uprawnione laboratorium
Test Produktu Wszystkie produkty od Wed'ze są poddawane testom w rzeczywistych warunkach, takich, dla których zostały opracowane.. W śniegu, zimnie, w każdych warunkach, które można spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe, szef produktu, inżynierowie, projektanci dokładają wszelkich starań, by projekt, według którego dany produkt został przemyślany i opracowany, doskonale odpowiadał jego użyciu w terenie.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON