WED'ZE koniec serii mobile

Łatwość użytkowania i bezpieczeństwo zapewnione

Narty i snowboard_35 Narty i snowboard_35 - Kask narciarski dla dzieci JR MRZ 100 WED'ZE - Sporty zimowe
Narty i snowboard_35

Kask narciarski i snowboardowy MRZ 400 dla dzieci WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla młodego narciarza i snowboardzisty (3 - 8 lat), który poszukuje prostego w użyciu kasku ze sztywnymi nausznikami. Ten prosty w użyciu kask narciarski zapewnia bezpieczeństwo podczas jazdy. Odpowiada na wymogi normy EN 1077.
Decathlon
do 49.99 -20%

od

39.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Od 03/11/2016 do

* Cena od 03/11/2016 i do wyczerpania zapasów!
49.99 %
49.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8343982
Ze względu na specyfikę produktów, kaski i sprzęt ochrony osobistej można zwrócić w ciągu 14 dni, od daty zakupu.
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Ochrona przed uderzeniami Norma EN 1077, klasa A, stosowana w kaskach narciarski. ze sztywnymi nausznikami
Wentylacja « AIR COOLING » odprowadza wilgoć.
Regulacja "FIT FOAM" gwarantuje stabilność kasku na głowie.
Waga 500 g w rozmiarze M (53-56)
Łatwość konserwacji Materiały tekstylne zastosowane w kasku można prać w pralce w 30°.
Kompatybilność Możesz spersonalizować swój kask za pomocą naklejek Wed'ze.
INFORMACJE TECHNICZNE
AIR COOLING "AIR COOLING" to wyjątkowy system automatycznej kontroli powietrza, który zapewnia odprowadzanie ciepła i wilgoci spod kasku. Dzięki strefom wentylacyjnym kask gwarantuje komfort w każdym momencie.
FIT FOAM FIT FOAM to pianka o grubości 10 mm; zapewnia komfort noszenia kasku oraz minimalne trzymanie odpowiadające różnym obwodom głowy. Dobry poziom trzymania uzyskasz w połączeniu z goglami narciarskimi.
PERSONALIZACJA Kask MRZ 400 może być spersonalizowany za pomocą łatwych do przyklejenia NAKLEJEK, które odpowiadają wymaganiom norm dla kasków.
SKŁAD Skorupa ABS i pokrywa EPS zapewniają lepszą wytrzymałość na uderzenia. Zalecamy wymienianie kasku maksymalnie co 5 lat (jeśli kask nie doznał wcześniej dużego uderzenia).
NORMA EN 1077 Norma EN 1077 to norma europejska dotycząca kasków używanych do ochrony głowy podczas uprawiania narciarstwa zjazdowego lub snowboardu. Zgodnie z tą normą w ramach certyfikacji bada się wchłanianie wstrząsów czy odporność na wgięcia. Rozróżnia się 2 klasy tej normy: A: Kask ze sztywnymi nausznikami / B: Kask z miękkimi nausznikami.
SKŁAD / PORADY
Skład Skorupa ABS i pokrywa EPS zapewniają lepszą wytrzymałość na nieduże uderzenia oraz zwiększają czas użytkowania kasku. Zalecana jest wymiana kasku maksymalnie co 5 lat (jeśli kask nie doznał wcześniej dużego uderzenia).
Zalecenia dot. konserwacji Po użyciu zaleca się wysuszyć wewnętrzne pianki, trzymając jednocześnie kask z dala od źródeł ciepła. Kask czyścić gąbką lub wilgotną ściereczką. Przy wymianie oryginalnych części używać wyłącznie części zamiennych oferowanych przez serwis Decathlon. Nie przerabiać kasku na własną rękę. Nie stosować farb, kalkomanii, detergentów czy innych podobnych produktów.
Informacje dotyczące przechowywania Przechowywać z dala od wilgoci, źródeł ciepła i promieni UV. Po wysuszeniu najlepiej włożyć do płóciennej torby, np. pokrowca Wed'ze dostępnego w naszych sklepach.
Ograniczenia w użytkowaniu Po każdym poważniejszym uderzeniu kask należy wymienić na nowy
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Uprawnione laboratorium
Test Produktu Wszystkie produkty od Wed'ze są poddawane testom w rzeczywistych warunkach, takich, dla których zostały opracowane.. W śniegu, zimnie, w każdych warunkach, które można spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe, szef produktu, inżynierowie, projektanci dokładają wszelkich starań, by projekt, według którego dane ubranie zostało przemyślane i opracowane, doskonale odpowiadał jego użyciu w terenie.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON