WED'ZE

Łatwość użytkowania i bezpieczeństwo zapewnione

Narty i snowboard_35 Narty i snowboard_35 - Kask narciarski dla dzieci JR MRZ 100 WED'ZE - Sporty zimowe
Narty i snowboard_35

Kask narciarski lub snowboardowy JR MRZ 100 dla dzieci WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla młodego narciarza i snowboardzisty (3 - 8 lat), który poszukuje prostego w użyciu kasku ze sztywnymi nausznikami. Ten prosty w użyciu kask narciarski zapewnia bezpieczeństwo podczas jazdy. Odpowiada na wymogi normy EN 1077.
Kod produktu : 8343983
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
AIR COOLING "AIR COOLING" to wyjątkowy system automatycznej kontroli powietrza, który zapewnia odprowadzanie ciepła i wilgoci spod kasku. Dzięki strefom wentylacyjnym kask gwarantuje komfort w każdym momencie.
FIT FOAM FIT FOAM to pianka o grubości 10 mm; zapewnia komfort noszenia kasku oraz minimalne trzymanie odpowiadające różnym obwodom głowy. Dobry poziom trzymania uzyskasz w połączeniu z goglami narciarskimi.
PERSONALIZACJA Kask MRZ 400 może być spersonalizowany za pomocą łatwych do przyklejenia NAKLEJEK, które odpowiadają wymaganiom norm dla kasków.
SKŁAD Skorupa ABS i pokrywa EPS zapewniają lepszą wytrzymałość na uderzenia. Zalecamy wymienianie kasku maksymalnie co 5 lat (jeśli kask nie doznał wcześniej dużego uderzenia).
NORMA EN 1077 Norma EN 1077 to norma europejska dotycząca kasków używanych do ochrony głowy podczas uprawiania narciarstwa zjazdowego lub snowboardu. Zgodnie z tą normą w ramach certyfikacji bada się wchłanianie wstrząsów czy odporność na wgięcia. Rozróżnia się 2 klasy tej normy: A: Kask ze sztywnymi nausznikami / B: Kask z miękkimi nausznikami.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Uprawnione laboratorium
Test Produktu Wszystkie produkty od Wed'ze są poddawane testom w rzeczywistych warunkach, takich, dla których zostały opracowane.. W śniegu, zimnie, w każdych warunkach, które można spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe, szef produktu, inżynierowie, projektanci dokładają wszelkich starań, by projekt, według którego dane ubranie zostało przemyślane i opracowane, doskonale odpowiadał jego użyciu w terenie.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON