WED'ZE koniec serii mobile

Najlepiej wentylowany kask w ofercie od Wed'ze

Narty i snowboard

Kask narciarski i snowboardowy MAX CARV WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla narciarza lub snowboardzisty, który poszukuje przewiewnego kasku z regulowanymi otworami wentylacyjnymi. MAX CARV to najlepiej wentylowany kask w ofercie. Pozwala na regulowanie ilości wpadającego powietrza do kasku, a przez to na zarządzanie ciepłem pod kaskiem.
Rozmiar
Ocen użytkowników
Decathlon
do 249.99 -40%

od

149.99*
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice / cena obniżona od

Od 25/10/2016 do

* Cena od 25/10/2016 i do wyczerpania zapasów!
249.99 %
Było0.00obecna cena249.99**
DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice / cena obniżona od

* Od do

* WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!
Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Kod produktu : 8317383
Ze względu na specyfikę produktów, kaski i sprzęt ochrony osobistej można zwrócić w ciągu 14 dni, od daty zakupu.
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ...
MOCNE STRONY
Ochrona przed uderzeniami Norma EN 1077, klasa B, stosowana w kaskach narciarskich z miękkimi nausznikami.
Wentylacja "ACTIVE AIR COOLING" pozwala kontrolować regulację wentylacji
Regulacja "TURNING SYSTEM" umożliwia prostą i precyzyjną regulację w każdym momencie
Waga 487 g w rozmiarze L (56 - 59 cm)
Ciepło Zachowaj ciepło dzięki połączeniu «CZAPKA, EAR PAD i COLD BARRIER»
Łatwość konserwacji Materiały tekstylne zastosowane w kasku można prać w pralce w 30°.
INFORMACJE TECHNICZNE
ACTIVE AIR COOLING SYSTEM

Otwory wentylacyjne to dobra rzecz, ale jeszcze lepsza jest możliwość ich otwierania lub zamykania! ACTIVE AIR COOLING to system umożliwiający regulację ilości wpadającego powietrza. Te 10 stref wentylacyjnych z otworami pozwala przepływać powietrzu wewnątrz kasku przy jednoczesnym zapewnieniu możliwości zarządzania poziomem wentylacji a przez to i izolacją termiczną.

TURNING SYSTEM

"TURNING" to system umożliwiający prostą i precyzyjną regulację w każdym momencie. Zapewnia komfort użytkowania i maksymalne bezpieczeństwo.

COLD BARRIER

"COLD BARRIER" to prawdziwa bariera termiczna. Po rozwinięciu czapki na czoło zapewni Ci ona ochronę przed zimnem.

NAUSZNIKI

Chcąc zapewnić Ci komfort jazdy oraz niezbędne ciepło Wed’ze zintegrowało z kaskami narciarskimi nauszniki oraz ochraniacz karku "EAR PAD".

AIR BLOCK

"AIR BLOCK" to system, który zamyka strefy wentylacyjne na wierzchniej stronie kasku, przez co zatrzymuje ciepło pod kaskiem. Jest to doskonała sztuczka umożliwiająca zarządzanie temperaturą pod kaskiem bez względu na warunki meteorologiczne W celu zablokowania otworów wystarczy przesunąć piankę do środka.

GOOGLE ANTI FOG

"GOOGLE ANTI FOG" to system pozwalający przyspieszyć wentylowanie gogli używanych w połączeniu z tym kaskiem narciarskim. Ogranicza on powstawanie pary na goglach narciarskich.

ODPINANE MATERIAŁY

Wszystkie elementy tekstylne znajdujące się od wewnętrznej strony naszych kasków narciarskich są odpinane i można je prać w pralce w 30 stopniach.

SKŁAD

Ponieważ dla Wed'ze Twoje bezpieczeństwo i komfort są najważniejsze, nasze kaski są wytwarzanie w oparciu o proces IN-MOLD (skorupa z poliwęglanu, pokrywa z EPS). Jego największą zaletą jest to, że łączy lekkość i ochronę.

NORMA EN 1077

Norma EN 1077 to norma europejska dotycząca kasków używanych do ochrony głowy podczas uprawiania narciarstwa zjazdowego lub snowboardu. Zgodnie z tą normą w ramach certyfikacji bada się wchłanianie wstrząsów czy odporność na wgięcia. Rozróżnia się 2 klasy tej normy: A: Kask ze sztywnymi nausznikami / B: Kask z miękkimi nausznikami.

SKŁAD / PORADY
Skład
Część wewnętrzna - podszewka główna
100.00% Styropian (EPS)
Część zewnętrzna - wypełnienie
100.00% Poliwęglan (PC)
Zalecenia dot. konserwacji Po użyciu zaleca się wysuszyć wewnętrzne pianki, trzymając jednocześnie kask z dala od źródeł ciepła. Kask czyścić gąbką lub wilgotną ściereczką. Przy wymianie oryginalnych części używać wyłącznie części zamiennych oferowanych przez serwis Decathlon. Nie przerabiać kasku na własną rękę. Nie stosować farb, kalkomanii, detergentów czy innych podobnych produktów.
Informacje dotyczące przechowywania Przechowywać z dala od wilgoci, źródeł ciepła i promieni UV. Po wysuszeniu najlepiej włożyć do płóciennej torby.
Ograniczenia w użytkowaniu Po każdym poważniejszym uderzeniu kask należy wymienić na nowy.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Akredytowane laboratorium
Test Produktu Wszystkie produkty od Wed'ze są poddawane testom w rzeczywistych warunkach, takich, dla których zostały opracowane.. W śniegu, zimnie, w każdych warunkach, które można spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe, szef produktu, inżynierowie, projektanci zapewniają, że program, dla którego dany produkt został opracowany, w pełni odpowiada jego użyciu w terenie.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON