WED'ZE koniec serii mobile

Najlepiej wentylowany kask w ofercie od Wed'ze

Akcesoria narty/snowboard Akcesoria narty/snowboard - Kask narciarski MAX CARV WED'ZE - Narty, Snowboard
Akcesoria narty/snowboard

Kask narciarski i snowboardowy MAX CARV WED'ZE

WED'ZE
Przeznaczenie: dla narciarza lub snowboardzisty, który poszukuje przewiewnego kasku z regulowanymi otworami wentylacyjnymi. MAX CARV to najlepiej wentylowany kask w ofercie. Pozwala na regulowanie ilości wpadającego powietrza do kasku, a przez to na zarządzanie ciepłem pod kaskiem.

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 249zł99 -40 %

od 149zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 25/10/2016 do

** Od 25/10/2016 do

** WYPRZEDAŻE od 25/10/2016 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 25/10/2016 i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8317383
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
ACTIVE AIR COOLING SYSTEM Otwory wentylacyjne to dobra rzecz, ale jeszcze lepsza jest możliwość ich otwierania lub zamykania! ACTIVE AIR COOLING to system umożliwiający regulację ilości wpadającego powietrza. Te 10 stref wentylacyjnych z otworami pozwala przepływać powietrzu wewnątrz kasku przy jednoczesnym zapewnieniu możliwości zarządzania poziomem wentylacji a przez to i izolacją termiczną.
TURNING SYSTEM "TURNING" to system umożliwiający prostą i precyzyjną regulację w każdym momencie. Zapewnia komfort użytkowania i maksymalne bezpieczeństwo.
COLD BARRIER "COLD BARRIER" to prawdziwa bariera termiczna. Po rozwinięciu czapki na czoło zapewni Ci ona ochronę przed zimnem.
NAUSZNIKI Chcąc zapewnić Ci komfort jazdy oraz niezbędne ciepło Wed’ze zintegrowało z kaskami narciarskimi nauszniki oraz ochraniacz karku "EAR PAD".
AIR BLOCK "AIR BLOCK" to system, który zamyka strefy wentylacyjne na wierzchniej stronie kasku, przez co zatrzymuje ciepło pod kaskiem. Jest to doskonała sztuczka umożliwiająca zarządzanie temperaturą pod kaskiem bez względu na warunki meteorologiczne W celu zablokowania otworów wystarczy przesunąć piankę do środka.
GOOGLE ANTI FOG "GOOGLE ANTI FOG" to system pozwalający przyspieszyć wentylowanie gogli używanych w połączeniu z tym kaskiem narciarskim. Ogranicza on powstawanie pary na goglach narciarskich.
ODPINANE MATERIAŁY Wszystkie elementy tekstylne znajdujące się od wewnętrznej strony naszych kasków narciarskich są odpinane i można je prać w pralce w 30 stopniach.
SKŁAD Ponieważ dla Wed'ze Twoje bezpieczeństwo i komfort są najważniejsze, nasze kaski są wytwarzanie w oparciu o proces IN-MOLD (skorupa z poliwęglanu, pokrywa z EPS). Jego największą zaletą jest to, że łączy lekkość i ochronę.
NORMA EN 1077 Norma EN 1077 to norma europejska dotycząca kasków używanych do ochrony głowy podczas uprawiania narciarstwa zjazdowego lub snowboardu. Zgodnie z tą normą w ramach certyfikacji bada się wchłanianie wstrząsów czy odporność na wgięcia. Rozróżnia się 2 klasy tej normy: A: Kask ze sztywnymi nausznikami / B: Kask z miękkimi nausznikami.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Akredytowane laboratorium
Test Produktu Wszystkie produkty od Wed'ze są poddawane testom w rzeczywistych warunkach, takich, dla których zostały opracowane.. W śniegu, zimnie, w każdych warunkach, które można spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe, szef produktu, inżynierowie, projektanci zapewniają, że program, dla którego dany produkt został opracowany, w pełni odpowiada jego użyciu w terenie.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW