WED'ZE

Kurtka i spodnie łączone suwakiem dla ciepła

KOMBINEZON NARCIARSKI MIDSTYLE

Przeznaczenie: dla malucha podczas odkrywania przyjemności zabawy na śniegu i jazdy na nartach. Maksymalna elastyczność ubrania. Ciepła i techniczna kurtka i wygodne spodnie oraz możliwość połączenia obu elementów w celu ochronienia dziecka przed zimnem i wlotami zimnego powietrza

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8339997
INFORMACJE TECHNICZNE
Izolacja termiczna z watoliny Izolacja termiczna gwarantuje małym narciarzom utrzymanie odpowiedniej temperatury: ani zbyt wysokiej, ani zbyt niskiej. Ubranie dostosowuje się do poziomu aktywności użytkownika jak i warunków zewnętrznych. Do utrzymania ciepła używamy izolacji z watoliny. Watolina to materiał syntetyczny na bazie poliestru. W zależności od rozmiaru włókien przechowuje większą lub mniejszą ilość powietrza.
Powłoka na materiale Powłoka to "materiał" o wodoodpornych właściwościach, który jest rozciągnięty od zewnętrznej strony materiału. Zapobiega ona wsiąkaniu wody w ubranie, ale umożliwia odprowadzanie pary wodnej wyprodukowanej przez ciało podczas aktywności fizycznej. Dzięki temu zachowasz suchą skórę i będziesz się cieszyć większym komfortem podczas uprawiania sportu
GŁÓWNE SZWY USZCZELNIONE Szczelność produktu osiągamy nie tylko dzięki nieprzemakalności materiału - w kurtce i spodniach Slide 500 zwiększyliśmy ją dzięki uszczelnieniu szwów. Są to przylegające i nieprzemakalne taśmy, które kryją szwy od wewnętrznej strony ubrania. Zapewniają przez to doskonałą wodoszczelność.
Uszczelnione zostały szwy w strefach najbardziej narażonych na kontakt ze śniegiem. Są to często szwy na ramionach, klatce piersiowej, pośladkach i kolanach.
WYTRZYMAŁOŚĆ Wiemy, ile energii jest pożytkowanej podczas dnia spędzonego na nartach lub desce snowboardowej. Z tego właśnie powodu, z wysoką dbałością dobieramy wszystkie elementy tworzące nasze produkty. Pragniemy zagwarantować przez to ich najwyższą wytrzymałość.
Pas przeciwśnieżny Pas przeciwśnieżny to system ochronny na wysokości talii. Przypina się go na rzep u dołu kurtki narciarskiej lub snowboardowej. Zapobiega on wpadaniu śniegu i zimnego powietrza (szczególnie ważne rozwiązanie podczas przewrócenia się).
Kieszeń na karnet Już nie musisz wyjmować karnetu. Twoja kurtka posiada specjalną kieszeń na karnet zapewniającą Ci szybki dostęp do wyciągów.
PERSONALIZACJA W górnej części podszewki na plecach etykieta umożliwia podpisanie kurtki imieniem i nazwiskiem dziecka. To pomocne rozwiązanie ułatwi dziecku zidentyfikowanie swojej kurtki na kursie narciarskim, w świetlicy lub szkole!
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON