B'TWIN

Lekki, wielofunkcyjny i antybakteryjny

Rowery_2 Rowery - Komin na szyję 100 NIEMCY B'TWIN - Odzież rowerowa
  • Rowery_2 Rowery - Komin na szyję 100 NIEMCY B'TWIN - Odzież rowerowa
  • Rowery_2 Rowery - Komin na szyję 100 NIEMCY B'TWIN - Odzież rowerowa
  • Rowery_2 Rowery - Komin na szyję 100 NIEMCY B'TWIN - Odzież rowerowa
Rowery_2

Komin na szyję na rower 100 NIEMCY B'TWIN

B'TWIN
Przeznaczenie: do ochrony przed niepogodą (wiatr, deszcz, etc.) podczas uprawiania sportów outdoor. Odpowiedni na rower jak i do biegania. Opaska, komin, czapka, kominiarka... lekkość i praktyczność sprawiają, że staje się niezbędnym akcesorium podczas uprawiania sportów na zewnątrz.
Kod produktu : 8364516
Polecany zestawOdkryj zestaw produktów, wybrany dla Ciebie
Sprawdź
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Porady dot. utrzymania w czystości Prać w pralce, w 30°C. Program dla tkanin syntetycznych. Odwrócić produkt na lewą stronę. Dodać małą ilość proszku do prania. Bez płynu do płukania. Suszyć na wieszaku, w ciepłym i przewiewnym miejscu. Nie suszyć w suszarce bębnowej. Nie prać chemicznie. Nie używać wybielacza. Nie suszyć na kaloryferze.
Testy produktów Nasz zespół projektantów zlokalizowany w B'TWIN VILLAGE w LILLE, nieustannie prowadzi poszukiwania dążące do poprawy komfortu podczas jazdy na rowerze.
Nasza ambicja: tworzenie produktów odpowiadających potrzebom użytkowym, niwelujących niedogodności związane z jazdą rowerową.
Następnie testujemy produkty w terenie, ponieważ jesteśmy przekonani, że jedynie wykorzystanie w realnych warunkach jakich na co dzień doświadczamy na rowerze, pozwala ciągle doskonalić nasze produkty.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON