Sporasub

Komputer Sporasub do łowiectwa podwodnego

Komputer do freedivingu SP1

Przeznaczenie: do pomiarów głębokości i czasu pod wodą i na powierzchni, do łowiectwa podwodnego i freedivingu. SP1 marki Sporasub to odnoszący sukces zegarek-komputer do freedivingu! Łatwy odczyt i regulacja, opanowanie obsługi jest szybkie i intuicyjne. Doskonały na treningi łowiectwa i freedivingu.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8247501
INFORMACJE TECHNICZNE
Lista funkcji Komputer do łowiectwa podwodnego SP1 Sporasub oprócz tradycyjnych funkcji zegarka cyfrowego (czas, data, stoper, timer, druga strefa czasowa) posiada funkcję “dive” aktywowaną poprzez kontakt z wodą i wyłączającą się po 30 sekundach po wyjściu z wody.
Szczegóły trybu nurkowania Podczas zanurzenia komputer do łowiectwa podwodnego SP1 Sporasub wyświetla aktualną głębokość, czas nurkowania i temperaturę wody. Po wynurzeniu komputer do łowiectwa podwodnego SP1 Sporasub automatycznie wylicza czas powierzchniowy (wymaganą przerwę pomiędzy ostatnim nurkowaniem a następnym).
Przechowuje w pamięci 200 ostatnich nurkowań bezdechowych z ich numerem, datą i godziną nurkowania, czasem całkowitym zanurzenia,maksymalną głębokością i temperaturą wody.
Bateria Wymiana baterii w komputerze SP1 może być wykonana wyłącznie u autoryzowanego sprzedawcy SPORASUB, gdzie komputer został zakupiony, lub bezpośrednio w SPORASUB. Każda wymiana baterii przeprowadzona przez personel nieautoryzowany, natychmiastowo unieważnia gwarancję.
Tryb Timera Dokładność: 1 sekunda.
Pojemność: 99 godzin, 59 minut, 59 sekund.
Nadaje sygnał dźwiękowy co minutę przez 10 ostatnich minut.
Nadaje sygnał dźwiękowy co 10 sekund przez ostatnią minutę.
Nadaje sygnał dźwiękowy co sekundę przez 5 ostatnich sekund.
Nadaje sygnał dźwiękowy przez 30 sekund, kiedy odliczanie dochodzi do zera.
Tryb zegarka Wyświetlanie Godziny, Minuty, Sekundy.
Wyświetlanie Miesiąc, Dzień, Dzień tygodnia.
Kalendarz automatyczny od 2000 do 2099.
format godziny 12/24.
Wyświetlanie Miesiąc/Dzień lub Dzień/Miesiąc. Dzwonek godzinowy.
Alarm zegarowy. Wyświetlanie temperatury.
Tryb Stopera Dokładność: 1/100 sekundy.
Pojemność: 99 godzin, 59 minut, 59,99 sekund;
Funkcja czasu powierzchniowego.
Wyświetlanie Temperatury Jednostka: °C / °F do wyboru
Dokładność: 1°C / 1°F
Zakres pomiaru: -10°C do +60°C / 14°F do 140°F
Konserwacja Unikaj wystawiania komputera na ekstremalne warunki przez dłuższy czas i unikaj mocnych uderzeń. Okazjonalnie wyczyść komputer miękką szmatką, w szczególności czujnik wody znajdujący się na odwrocie. Nigdy nie narażaj komputera na kontakt z produktami chemicznymi, jak benzyna lub alkohol, ponieważ mogą one uszkodzić komputer. Wypłukać komputer w słodkiej wodzie po każdym użyciu.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON