TRIBORD

Gorset ładnie podkreśla kształt ramion

Kostium 1cz COCO TIJUANA

Przeznaczenie: dla kobiet okazjonalnie pływających na surfie i bodyboardzie. Odpowiedni na wycieczki na stand up paddle i do snorkelingu. Damski kostium 1-częściowy o kroju gorsetu. Wszyte wkładki ładnie zarysowują piersi. Odpinana tasiemka do przypięcia pomiędzy piersiami, albo z boku miseczek. Plecy zakryte. Średnie wycięcia.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8385011
Odkryj szczegóły produktu
INFORMACJE TECHNICZNE
Surfowanie okazjonalne

Rozpoczynasz przygodę z surfem lub surfujesz jedynie kilka razy w roku, podczas wakacji lub surf tripu. Pozostajesz tam, gdzie sięgasz dna stopami, w małych falach lub pianie przybrzeżnej. Uprawiasz ten sport dla przyjemności bycia w wodzie i dla wrażeń, jakie on zapewnia. Podczas surfowania często upadasz, ale spadasz w słabe fale. Stworzyliśmy dla Ciebie szeroką gamę kostiumów dobrze dostosowanych do okazjonalnego uprawiania surfingu i do budowy ciała.

Budowa ciała

Krój gorsetu sprawia, że kostium Coco jest idealny na lato na plażę i do uprawiania sportów! Ramiona są całkowicie odsłonięte, uwydatnione, kształt piersi podkreślony, dzięki wszytym wkładkom. Tasiemka na szyję może być zamocowana albo miedzy piersiami, albo po bokach miseczek, co zapewni lepszą stabilność podczas ruchu. Pomimo, że tasiemka jest odpinana, odradzamy kąpiele bez jej użycia. Zakryte, proste plecy i średnie wycięcia na udach.

Czym jest usztywnienie miseczki?

Usztywnienie miseczki jest wbudowane w górę kostiumu kąpielowego, co pozwala uwydatnić kształt biustu i zarysować krągłości piersi bez pozostawiania śladów szwów na ciele ani podrażnień, w przeciwieństwie do pianki zszywanej. Tribord pomyślał o komforcie klientek, stosując usztywnienie miseczki w większości modeli. Usztywnienie może być wyjmowane, co pozwala na zwiększenie lub pomniejszenie biustu o pół rozmiaru.

Rozmiar na sucho i rozmiar na mokro

Należy dopasować kostium kąpielowy w sklepie, aby dobrze utrzymywał się na ciele, gdyż w wodzie kostium się rozluźnia. Polecamy więc zakupienie odpowiedniego rozmiaru. Kostium powinien być dobrze dopasowany do ciała już w przymierzalni. Elastan zawarty w niektórych tworzywach używanych do produkcji naszych kostiumów mięknie i rozciąga się w wodzie.

NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Ten produkt był testowany podczas użytkowania w Hendaye oraz został poddany badaniom w laboratorium, aby zapewnić jakość podczas użytkowania, do którego jest przeznaczony: testy elastyczności i stabilności tkaniny, odporności kolorów na ścieranie, pranie, morską wodę, wodę chlorowaną i na ekspozycję na światło oraz na ogólną wytrzymałość produktu po wielokrotnym praniu.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON