TRIBORD

Dziewczęcy kostium na plażę!

Kostium 1cz HEARTY Baby

Przeznaczenie: dla małych dziewczynek, które zapoznają się z wodą nad brzegiem morza. Od 6 miesięcy do 3 lat. Jednoczęściowy kostium dla małych dziewczynek przystosowany do ich budowy ciała. Większa objętość na wysokości brzucha zapewnia wygodę, a cienkie ramiączka skrzyżowane na plecach lepsze dopasowanie.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8357143
INFORMACJE TECHNICZNE
Ocena porównawcza wpływu produktów na środowisko Wpływ środowiskowy produktu obliczany jest na podstawie całego okresu trwałości i różnych wskaźników. Wydawana jest całkowita ocena ABCDE, aby umożliwić łatwą identyfikację produktów, które otrzymały najlepsze oceny środowiskowe, w trakcie porównania produktów tego samego typu (T-shirty, spodnie, plecaki...).

Decathlon jest świadomym uczestnikiem akcji informowania o ocenie środowiskowej.
Więcej informacji na stronie: http://sustainability.decathlon.com/
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Ten produkt był testowany podczas użytkowania w Hendaye oraz został poddany testom w laboratorium, aby zapewnić jakość podczas użytkowania, do którego jest przeznaczony: testy elastyczności i stabilności tkaniny, odporności kolorów na ścieranie, pranie, morską wodę, wodę chlorowaną i na ekspozycję na światło, oraz na ogólną wytrzymałość produktu po wielokrotnym praniu.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON