KALENJI

Oddychająca i komfortowa koszulka bez rękawów!

Koszulka bez rękawów Elio

Przeznaczenie: do biegania w ciepłe dni. Oddychająca i komfortowa koszulka bez rękawów w dobrej cenie! Dzięki technologii Equarea zapewnia odpowiednie odprowadzanie wilgoci. Miły w dotyku materiał ogranicza ryzyko podrażnień.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8351048
INFORMACJE TECHNICZNE
Odprowadzanie potu Ta koszulka bez rękawów została opracowana w oparciu o technologię Equarea - sucha skóra przez cały trening. Wilgoć jest wchłaniana, ubranie szybko schnie. Odprowadzanie wilgoci ułatwiają szerokie i przewiewne strefy pod ramionami, czyli w miejscu, gdzie ciało poci się najbardziej.
Ograniczenie podrażnień Ta koszulka bez rękawów wykonana została z miłego w dotyku materiału, który zapewnia tobie maksymalny komfort podczas biegania.
Widoczność Ta koszulka bez rękawów posiada elementy odblaskowe: z przodu (wstawki wszyte w szwy na ramieniu) i w dole pleców (wstawki wszyte w szwy).
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Ta koszulka były testowana zarówno w laboratorium, jak i w terenie, przez sportowców na wszystkich poziomach zaawansowania. Wszyscy testujący docenili komfort w czasie treningu w ciepłe dni. Emmanuel (szef produktu odzież męska Kalenji)
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON