DOMYOS

Koszulka z 2 materiałów, rozciągliwy tył

Koszulka bez rękawów ENERGY+

Przeznaczenie: do zajęć fitness o umiarkowanej intensywności. Ta koszulka bez rękawów wykonana jest z 2 bardzo lekkich materiałów i posiada krój dostosowany do zajęć fitness. Tył w literę X połączony gumkami ułatwia wykonywanie ruchów.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8366077
INFORMACJE TECHNICZNE
Koncepcja produktów tekstylnych fitness dla dzieci w wieku od 5 do 14 lat: Gama ubrań tekstylnych została opracowana z myślą o regularnych zajęciach fitness (łagodna gimnastyka, stretching, ujędrnianie, wzmacnianie mięśni). Jest idealna dla osób, które chcą zachować formę oraz dbać o zdrowie i swoją sylwetkę. Zespoły projektowe Domyos opracowują dla Ciebie idealną równowagę między miękkością a oddychalnością. Nasze modele są poddawane testom użytkowania. Regularnie je dopracowujemy dzięki licznym opiniom Klientów.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON