DOMYOS

Rozciągliwy materiał; przewiewna siateczka!

Koszulka ENERGY+ do fitnessu

Przeznaczenie: do zajęć fitness o umiarkowanej intensywności. Lekkie i oddychające ubranie: podczas i po wysiłku skóra Twojego dziecka pozostaje sucha! Materiał z dodatkiem elastanu jest bardzo rozciągliwy i zapewnia swobodę ruchów.

Kolor : Granatowy / Oceaniczny

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8366578
INFORMACJE TECHNICZNE
Nasze kolekcje ubrań do gimnastyki i fitnessu dla dzieci w wieku od 5 do 14 lat: Gama odzieży została opracowana z myślą o zajęciach gimnastycznych i fitness dla dzieci (trampolina, step, trening obwodowy, napinanie mięśni, rozciąganie, itp.), które idealnie pozwalają utrzymać im formę i dobry stan zdrowia.
Zespoły projektowe Domyos opracowują dla Ciebie idealną równowagę między miękkością a oddychalnością. Nasze modele są poddawane testom użytkowania. Regularnie je dopracowujemy dzięki licznym opiniom Klientów.
Koszulka do zajęć fitness. Wykonana została z niezwykle miękkiego materiału syntetycznego.
Mocno rozciągliwe ubranie
Produkt zainspirowany modelem dla mężczyzn: ekstremalnie techniczny.
Połączenie materiałów i dobór tkanin całkowicie dostosowane do zajęć fitness: ubranie jest miękkie i bardzo rozciągliwe.
Siateczka pod ramionami i w górze pleców zwiększa przewiewność
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON