DOMYOS

Komfort dzięki bawełnie, a dodatkowo oddychalność!

Koszulka fitness krótki rękaw damska

Przeznaczenie: dla kobiet, do fitnessu (ujędrnianie i wzmacnianie mięśni). Wysokiej jakości koszulka z bardzo kobiecym dekoltem. Materiał został tak pomyślany, aby odciągać wilgoć od skóry, dzięki czemu pozostaje ona sucha podczas ćwiczeń.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8312876
INFORMACJE TECHNICZNE
Jakie są zalety koszulki do fitnessu Active Slim? Ponieważ każda z was jest inna, oferujemy koszulki Active w dwóch krojach: slim i regular. Koszulka Active slim podkreśli Twoją sylwetkę dzięki krojowi blisko ciała oraz ładnemu, kobiecemu dekoltowi w serek. Pozwól uwieść się naturalnej miękkości bawełny oraz lekkiemu i oddychającemu materiałowi. Jest ona Twoim wsparciem podczas regularnych treningów fitness o umiarkowanej intensywności. Zapewnia wyjątkowy komfort przez cały czas trwania wysiłku.
Koncepcja produktów Active Gama ubrań Active została opracowana z myślą o regularnych zajęciach fitness o umiarkowanej intensywności (łagodna gimnastyka, stretching, ujędrnianie, wzmacnianie mięśni). Jest idealna dla osób, które chcą zachować formę oraz dbać o zdrowie i swoją sylwetkę. Zespoły projektowe Domyos opracowują dla Ciebie idealną równowagę między komfortem a oddychalnością. Nasze modele są poddawane testom użytkowania. Regularnie je dopracowujemy dzięki licznym opiniom Klientów.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON