KALENJI

Dzięki tej innowacji możesz zapomnieć o agrafkach!

Koszulka Kiprun

Przeznaczenie: dla mężczyzn, do biegania w ciepłe dni. Zapomnij o szpilkach! Kalenji opracowało tę koszulkę tak, aby można było włożyć do środka numerek startowy. Technologia Equarea Protect zapewnia ochronę na wysokości brodawek sutkowych.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8350908
INFORMACJE TECHNICZNE
Innowacyjne rozwiązanie Ten produkt posiada specjalną przegrodę, do której możesz włożyć numerek startowy bez konieczności przypinania go za pomocą agrafek.
Wystarczy wsunąć numerek startowy w otwór od wewnętrznej strony koszulki (od skóry).
Koszulka kompatybilna z każdej wielkości numerkiem.
Ograniczanie podrażnień Zdarza się, że podczas biegu na skórze klatki piersiowej biegacza powstają podrażnienia, które czasem powodują nawet krwawienie brodawek sutkowych.
Dlatego prześledziliśmy proces powstawania podrażnień w wyniku tarcia koszulki o skórę i opracowaliśmy innowacyjny materiał.
Odprowadzanie potu Ta koszulka zapewni Ci suchą skórę przez cały czas trwania treningu. Wilgoć jest wchłaniana, ubranie szybko schnie (głównie dzięki mocno przewiewnemu tyłowi).
Widoczność Produkt posiada wiele mocnych odblasków (> 350 cd/lux.m2), w tym logo z przodu i z tyłu ubrania.
Te elementy odbijają światło wyemitowane przez reflektory samochodu. Ten produkt nie jest odzieżą ochronną.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Koszulka była testowana zarówno w laboratorium, jak i w terenie, przez sportowców na wszystkich poziomach zaawansowania. Wszyscy testujący docenili skuteczne wchłanianie i odprowadzanie wilgoci. Opatentowany materiał Equarea, z którego uszyto koszulkę, ogranicza podrażnienia brodawek. Ta innowacja została zatwierdzona przez panel testujący dzięki pracy inżynierów z Oxylane Research. Emmanuel (szef produktu odzież męska Kalenji)
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON