KALENJI

Koniec z podrażnieniami!

Koszulka Kiprun

Przeznaczenie: do biegania w ciepłe dni. Koniec z podrażnieniami!Koszulka z technologią Equarea Protect, która zapobiega podrażnieniom skóry. Posiada rozległe przewiewne strefy na plecach i pod pachami.

Kolor : CZARNY

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8350909
INFORMACJE TECHNICZNE
Ograniczanie podrażnień Zdarza się, że podczas biegu na skórze klatki piersiowej biegacza powstają podrażnienia, które czasem powodują nawet krwawienie brodawek sutkowych.
Dlatego prześledziliśmy proces powstawania podrażnień w wyniku tarcia koszulki o skórę i opracowaliśmy innowacyjny (opatentowany) materiał.
Odprowadzanie potu Ta koszulka zapewni Ci suchą skórę przez cały czas trwania treningu. Wilgoć jest wchłaniana, ubranie szybko schnie (głównie dzięki mocno przewiewnemu tyłowi).
Widoczność Produkt posiada wiele mocnych odblasków (> 350 cd/lux.m2), w tym logo z przodu i z tyłu ubrania.
Te elementy odbijają światło wyemitowane przez reflektory samochodu.
Ten produkt nie jest odzieżą ochronną.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Koszulka była testowana zarówno w laboratorium, jak i w terenie, przez sportowców na wszystkich poziomach zaawansowania. Wszyscy testujący docenili skuteczne wchłanianie i odprowadzanie wilgoci. Opatentowany materiał Equarea, z którego uszyto koszulkę, ogranicza podrażnienia brodawek. Ta innowacja została zatwierdzona przez panel testujący dzięki pracy inżynierów z Oxylane Research. Emmanuel (szef produktu odzież męska Kalenji)
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON