WED'ZE

Najcieplejsza: 20% wełny

Koszulka narciarska termoaktywna damska XWARM

Przeznaczenie: dla narciarki i snowboardzistki poszukującej bardzo ciepłej bielizny łączącej miękkość poliestru i ciepło wełny. Najcieplejsza: 20% wełny.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8313230
INFORMACJE TECHNICZNE
Skład W ostatnich latach wełna przeszła niezwykłą metamorfozę. Ten naturalny materiał jest ciepły, miękki, oddychający, elastyczny i bezzapachowy. Nadaje się dzięki temu do ubrań narciarskich i snowboardowych.

Zawartość 20% wełny i jej właściwości izolujące, zapewniają naturalne ciepło. Połączenie z poliestrem pozwala zagwarantować duży komfort przez cały czas uprawiania sportu.

Zintegrowane mankiety zapewniają bardzo dobrą ochronę przed wpadaniem zimnego powietrza
Odprowadzanie wilgoci Podczas wysiłku w trakcie jazdy na nartach możesz się spocić. Oddychający materiał umożliwia odprowadzanie wilgoci na zewnątrz zapewniając tym samym suchą skórę.
Stójka z suwakiem pozwala na swobodne regulowanie temperatury. Użycie pod pachami materiału nieczesanego i bardziej rozciągliwego niż główny materiał pozwala na dobre odprowadzanie wilgoci.
Zapobieganie wpadaniu zimnego powietrza Zintegrowane mankiety zapewniają bardzo dobrą ochronę przed wpadaniem zimnego powietrza
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON