INESIS

Lekkie i wygodne polo z bawełny, idealne do golfa

Koszulka polo krótki rękaw do golfa Intac'Tee Street

Przeznaczenie: dla wszystkich golfistów, którzy cenią wygodę bawełny, miękki splot typu pika oraz sprawdzoną trwałość stroju. Idealna koszulka polo do gry w golfa! Wykonana z niezwykle lekkiej i komfortowej dzianiny bawełnianej typu „pika”. Wybierz najbardziej odpowiadający Ci kolor: elegancki, stonowany lub aktualnie modny.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8241567
INFORMACJE TECHNICZNE
Informacja o rozmiarze Rozmiar L jest odpowiedni dla mężczyzny o wzroście 1,85 m.
Interesujące detale Koszulka jest też odpowiednio długa - zakrywa plecy i brzuch nawet w końcowym momencie swingu. Polo 500 jest uszyte z piki o gramaturze 190 g/m2. Dzięki usztywnieniu postawiony kołnierzyk utrzymuje fason do końca partii.
Historia produktu Wielki klasyk wśród koszulek polo Inesis. Ostatnio przeprojektowaliśmy kołnierzyk i krój koszulki. Nowy model ma bardziej dopasowaną linię, nie jest to jednak wersja "slim", lecz lekkie dopasowanie.
Charakterystyka odzieży Inesis Naszą odzież projektujemy tak, by gracz czuł się w niej dobrze - niezależnie od stylu swingu i poziomu zaawansowania. INESIS to zespół zapalonych golfistów. Dzięki Waszym uwagom poprawiamy każdy produkt tak, by golf zawsze był synonimem przyjemności.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Koszulka została poddana testowi polegającemu na następujących po sobie praniach i suszeniach, którego celem jest sprawdzenie, czy polo zachowuje pierwotny kształt i kolor. Tego typu testy przeprowadzane są regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają sprawdzić, czy nasze wymogi dotyczące jakości są przestrzegane zarówno na etapie wytwarzania dzianiny, farbowania, jak i w czasie konfekcjonowania koszulek.
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON