Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Kredyt z kartą
decathlon

Kredyt z kartą kredytową decathlon mastercard w sklepie stacjonarnym
Korzyści
 • Raty dla każdego zakupu od 150 zł do 10 000 zł
 • Promocje rat 0%
 • Możliwość rozłożenia transakcji w i poza Decathlon od 6 do 48 rat przez infolinię Banku
 • Okres bezodsetkowy do 56 dni
 • Dodatkowe korzyści z dwóch programów lojalnościowych: Decathlon i mamBonus - program rabatowy Banku
 • Możliwość wyboru daty końca cyklu rozliczeniowego
Szczegółowe informacje
Okres spłaty kredytu
od 3 do 48 rat
Minimalna kwota zakupu na raty
150 zł
Maksymalna kwota zakupu na raty
10 000 zł
Opcje spłat ratalnych
 • 3 raty 0%, prowizja 0%,
 • 5 rat 0%, prowizja 0%,
 • od 3 do 15 rat, prowizja 0,99% miesięcznie,
 • od 6 do 48 rat, prowizja 9% w skali roku
Wymagania
Dokument tożsamości (dowód osobisty, karta stałego pobytu)
Informujemy, że z dniem 31 marca zakończyliśmy współpracę z Credit Agricole Bank Polska S.A. w zakresie wydawania kart kredytowych Decathlon Mastercard i sprzedaży kredytów ratalnych w sklepach stacjonarnych Decathlon. Od 1 kwietnia 2020 r. wydawcą kart kredytowych Decathlon Mastercard jest BNP Paribas Bank Polska.
Proces
Możesz wszystkie kroki wykonać w sklepie stacjonarnym:
01. Wybierz produkty
02. Podejdź do punktu kredytowego
03. Wypełnij wniosek
i podpisz umowę elektronicznie
04. Odbierz produkty z paragonem
Aktualne promocje i oferty
3 raty 0% RRSO
5 rat 0% RRSO
Noty prawne

Promocja dotyczy 3 lub 5 rat 0% na zakupy w sklepach Decathlon i obowiązuje w terminie od 1.04.2020 do 31.12.2020 r.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 8,99%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4000 zł, całkowita kwota do zapłaty 4211,78 zł, oprocentowanie zmienne 7,2%, całkowity koszt kredytu 211,78 zł, (w tym: odsetki 175,78 zł, miesięczna opłata za kartę 3 zł), 11 miesięcznych rat równych w wysokości po 350,99 zł, 12 rata w wysokości 350,89 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.05.2020 r.

Umowa o kartę kredytową zawierana jest z BNP Paribas Bank Polska S.A. (Bank) na podstawie oceny zdolności kredytowej klienta. Możliwość rozłożenia transakcji kartą kredytową na 3 lub 5 nieoprocentowanych rat bez prowizji jest dostępna w okresie od 01.04.2020 r. do 31.12.2020 r. na zasadach opisanych w „Regulaminie Promocji 3 i 5 rat z oprocentowaniem 0% w Decathlon”, regulamin dostępny na www.decathlon.pl. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Decathlon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Geodezyjnej 76, 03-290 Warszawa, (NIP: 951-18-55-233) współpracuje z Bankiem i jest umocowana do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny i kartę kredytową. Organizatorem programu mamBONUS jest BNP Paribas Bank Polska S.A. Program mamBONUS obowiązuje przez czas nieokreślony. Organizator może zakończyć sprzedaż premiową, podając informację o jej zakończeniu na stronie internetowej www.mambonus.pl z co najmniej dwumiesięcznym wyprzedzeniem.

Symulacja
01. W sklepie Decathlon
Każdą transakcję od 150 zł możesz rozłożyć na raty po zapłaceniu kartą Decathlon Mastercard w sklepie Decathlon.Zrób symulację
02. Poza sklepem Decathlon
Każdy zakup powyżej 150 zł możesz rozłożyć na raty dzwoniąc na infolinię po zaksięgowaniu transakcji na rachunku karty.Zrób symulację
Dokumenty
Pytania i odpowiedzi
Jak rozłożyć płatność za zakupy na raty?

W Decathlon:
Każdą transakcję od 150 zł możesz rozłożyć na raty. W tym celu musisz zapłacić kartą Decathlon Mastercard na terminalu i poinformować pracownika sklepu, na jaki plan ratalny chcesz rozłożyć zakup.

Poza Decathlon:
Każdy zakup powyżej 150 zł możesz rozłożyć na raty dzwoniąc na infolinię po zaksięgowaniu transakcji na rachunku karty i podając konsultantowi wybrany plan ratalny.

Jakie są opcje zadłużenia na karcie?

Zadłużenie na rachunku karty możesz spłacać na 2 sposoby:

 1. Możesz spłacić pełną kwotę transakcji bezgotówkowych, gotówkowych, należnych opłat i prowizji oraz kwoty rat wynikających z uruchomionych planów ratalnych. Nie zostaną wówczas naliczone żadne odsetki od transakcji dokonanych w ostatnim okresie rozliczeniowym.
 2. Możesz spłacić kwotę minimalną wskazaną na wyciągu składającą się z 3% rozliczonych transakcji, opłat, pełnej kwoty ewentualnego przekroczenia limitu karty oraz wymaganych rat z tytułu uruchomionych planów ratalnych. Dokładna kwota spłaty minimalnej jest podana zawsze na wyciągu. W każdej chwili możesz spłacić resztę zadłużenia.

Limit kredytowy przyznany w ramach karty Decathlon MasterCard jest kredytem odnawialnym, co oznacza, że każda spłata zadłużenia (pomniejszona o opłaty i prowizje) automatycznie zwiększa dostępną kwotę w ramach określonego limitu.

Gdzie i jak spłacać zadłużenie?
 1. Automatycznie poprzez polecenie zapłaty - możesz upoważnić BNP Paribas Bank Polska S.A. do pobierania z Twojego konta co miesiąc kwoty spłaty minimalnej lub całości zadłużenia - nie musisz pamiętać o spłacie zadłużenia karty kredytowej Decathlon Mastercard.
 2. Przelewem z rachunku bankowego.
 3. W banku oraz na poczcie.
 4. We wpłatomacie.
 5. W punktach Unikasa, Billbird, PayTel, Zielone Okienka Żabki.

UWAGA! Dokonuj wpłaty na tyle wcześnie, by pieniądze wpłynęły do banku przed upływem terminu wskazanego na wyciągu!

Jak sprawdzić dostępne środki na karcie kredytowej Decathlon Mastercard?

Dostępną kwotę limitu można sprawdzić samodzielnie w aplikacji mobilnej GOmobile, w bankowości internetowej GOonline lub dzwoniąc na Infolinię Banku pod numer telefonu 801 321 123 lub 22 134 00 07.

W jaki sposób mogę zwiększyć limit na karcie Decathlon Mastercard?

W celu zwiększenia limitu kredytowego wystarczy skorzystać z bankowości internetowej GOonline, odwiedzić najbliższą placówkę BNP Paribas Bank Polska S.A. lub sklep stacjonarny Decathlon. Maksymalna kwota przyznanego limitu wynosi 10.000 PLN.

W jaki sposób są naliczane dodatkowe punkty lojalnościowe za transakcje kartą Decathlon Mastercard?

Posiadacze karty kredytowej Decathlon Mastercard otrzymują zwrot 1% transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą Decathlon Mastercard poza siecią Decathlon przy użyciu terminala POS w formie punktów lojalnościowych. Przeliczanie odbywa się według wzoru 1 zł wydana = 0,5 pkt. Punkty te są rejestrowane na koncie klienta raz w miesiącu.

Posiadacze karty kredytowej Decathlon Mastercard otrzymują 50% punktów więcej za transakcje kartą Decathlon Mastercard w sklepach Decathlon. Przeliczanie odbywa się według wzoru 1 zł wydana = 1,5 pkt. Punkty te są rejestrowane na koncie klienta razem z punktami lojalnościowymi za okazanie karty lojalnościowej.

Czy mogę płacić kartą kredytową Decathlon Mastercard na stronie www.decathlon.pl i rozkładać płatność na raty?

Tak, w tym celu należy złożyć zamówienie i w środkach płatności wybrać KARTA KREDYTOWA. Po dokonaniu płatności możesz zadzwonić na infolinię 22 134 00 07 lub 22 134 00 07 i rozłożyć płatność na raty.

Infolinia dla karty decathlon mastercard
DLA POŁĄCZEŃ KRAJOWYCH
22 134 00 07
DLA POŁĄCZEŃ Z ZAGRANICY
+48 22 134 00 07
Koszt połączenia wg stawki operatora. Infolinia dostępna jest 7 dni w tygodniu, 24h na dobę.