Darmowa wysyłka już przy zakupach powyżej 74,99 zł

Kredyt z kartą
decathlon

Kredyt z kartą kredytową decathlon mastercard w sklepie stacjonarnym
Korzyści
 • Raty dla każdego zakupu od 300 zł do 10 000 zł
 • Promocje rat 0%
 • Możliwość rozłożenia płatności na 3, 5, 10, 15 lub 20 rat
 • Okres bezodsetkowy do 54 dni
 • Dodatkowe punkty w programie lojalnościowym Decathlon
Szczegółowe informacje
Okres spłaty kredytu
3, 5, 10, 15 lub 20 rat
Minimalna kwota zakupu na raty
300 zł
Maksymalna kwota zakupu na raty
10 000 zł
Opcje spłat ratalnych
 • 3 raty oprocentowane 0%, RRSO wynosi 0%
 • 5 rat oprocentowanych 0%, RRSO wynosi 0%
 • 10 rat oprocentowanych 10%, RRSO wynosi 10,5%
 • 15 rat oprocentowanych 10%, RRSO wynosi 10,5%
 • 20 rat oprocentowanych 10%, RRSO wynosi 10,5%
Wymagania
Dokument tożsamości (dowód osobisty, paszport lub Karta Stałego Pobytu), telefon komórkowy, Karta lojalnościowa Decathlon
Proces
Możesz wszystkie kroki wykonać w sklepie stacjonarnym:
01. Wybierz produkty
02. Podejdź do punktu kredytowego
03. Wypełnij wniosek
i podpisz umowę elektronicznie
04. Odbierz produkty z paragonem
Lub korzystając z tego, że już tutaj jesteś, zdecydować się na następujący proces:
01. Wybierz produkty
na www.decathlon.pl i dokonaj rezerwacji telefonicznej w sklepie
02. Wypełnij formularz
dostępny poniżej i złóż wniosek o kartę.
03. Podejdź do punktu kredytowego
w sklepie na podpisanie umowy
04. Odbierz produkty
z rezerwacji z paragonem

Załóż kartę kredytową Decathlon Mastercard przez formularz i uniknij kolejek do punktu kredytowego!
Wypełnij formularz kontaktowy i wybierz sklep stacjonarny, w którym podpiszesz umowę kredytową. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, by przyjąć Twój wniosek o kartę kredytową. Po pozytywnej decyzji kredytowej w ciągu 30 dni możesz podpisać umowę we wskazanym sklepie stacjonarnym Decathlon i kupić produkty na raty.

Aktualne promocje i oferty
3 raty 0% RRSO
5 rat 0% RRSO
Noty prawne

1) Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 800 zł, całkowita kwota do zapłaty 800 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł, ubezpieczenie podstawowe 0 zł), 4 miesięczne równe raty w wysokości 160 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 160 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 19/12/2019 r. na przykładzie reprezentatywnym.

2) Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0% całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 900 zł, całkowita kwota do zapłaty 900 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł, ubezpieczenie podstawowe 0 zł), 3 miesięczne równe raty w wysokości 300 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 19/12/2019 r. na przykładzie reprezentatywnym.

Symulacja
01. W sklepie Decathlon
Każdą transakcję od 300 zł możesz rozłożyć na raty, płacąc kartą Decathlon Mastercard i informując kasjera o zamiarze rozłożenia kwoty transakcji na raty.Zrób symulację
02. Poza sklepem Decathlon
Każdy zakup powyżej 300 zł możesz rozłożyć na raty, dzwoniąc na infolinię po zaksięgowaniu transakcji na rachunku karty.Zrób symulację
Dokumenty
Pytania i odpowiedzi
Jak rozłożyć płatność za zakupy na raty?

W Decathlon:
Każdą transakcję od 300 zł możesz rozłożyć na raty. W tym celu musisz zapłacić kartą Decathlon Mastercard i odpowiedzieć na otrzymaną wiadomość SMS z Banku z dostępnymi planami ratalnymi. Po wysłaniu odpowiedzi z wybranym planem ratalnym do Banku dostaniesz potwierdzenie rozłożenia płatności na raty.

Poza Decathlon:
Każdy zakup powyżej 300 zł możesz rozłożyć na raty, dzwoniąc na infolinię po zaksięgowaniu transakcji na rachunku karty i podając konsultantowi wybrany

Jakie są opcje zadłużenia na karcie?

Zadłużenie na rachunku karty możesz spłacać na 2 sposoby:

 1. Możesz spłacić kwotę wskazaną na wyciągu jako kwotę pozwalającą skorzystać z okresu bezodsetkowego. Nie zostaną wówczas naliczone żadne odsetki od transakcji bezgotówkowych dokonanych w ostatnim okresie rozliczeniowym.
 2. Możesz spłacić kwotę minimalną wskazaną na wyciągu równą 5% wykorzystanego kapitału plus należne opłaty, prowizje i odsetki plus wymagane raty z tytułu Planów Ratalnych. Dokładna kwota spłaty minimalnej jest podana zawsze na wyciągu. W każdej chwili możesz spłacić resztę zadłużenia.

Limit kredytowy przyznany w ramach karty Decathlon MasterCard jest kredytem odnawialnym, co oznacza, że każda spłata zadłużenia (pomniejszona o opłaty i prowizje) automatycznie zwiększa dostępną kwotę w ramach określonego limitu.

Gdzie i jak spłacać zadłużenie?
 1. Automatycznie poprzez polecenie zapłaty - możesz upoważnić Credit Agricole Bank Polska S.A. do pobierania z Twojego konta co miesiąc kwoty spłaty minimalnej lub całości zadłużenia - nie musisz pamiętać o spłacie zadłużenia karty kredytowej Decathlon Mastercard.
 2. Przelewem z rachunku bankowego.
 3. W banku oraz na poczcie.
 4. We wpłatomacie.
 5. W punktach Unikasa, Billbird, PayTel, Zielone Okienka Żabki.

UWAGA! Dokonuj wpłaty na tyle wcześnie, by pieniądze wpłynęły do banku przed upływem terminu wskazanego na wyciągu!

Jak sprawdzić dostępne środki na karcie kredytowej Decathlon Mastercard?

Dostępną kwotę limitu można sprawdzić samodzielnie w aplikacji mobilnej lub serwisie internetowym, w bankomacie BZ WBK lub dzwoniąc na Infolinię Banku pod numer telefonu 801 703 702 lub 71 799 71 04.

W jaki sposób mogę zwiększyć limit na karcie Decathlon Mastercard?

W celu zwiększenia limitu kredytowego wystarczy zadzwonić na Infolinię pod numer telefonu 801 703 702 lub 71 799 71 04 lub odwiedzić najbliższą placówkę Credit Agricole Bank Polska S.A.. Maksymalna kwota przyznanego limitu wynosi 10.000 PLN.

W jaki sposób są naliczane dodatkowe punkty lojalnościowe za transakcje kartą Decathlon Mastercard?

Posiadacze karty kredytowej Decathlon Mastercard otrzymują zwrot 1% transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą Decathlon Mastercard poza siecią Decathlon przy użyciu terminala POS w formie punktów lojalnościowych. Przeliczanie odbywa się według wzoru 1 zł wydana = 0,5 pkt. Punkty te są rejestrowane na koncie klienta raz w miesiącu.

Posiadacze karty kredytowej Decathlon Mastercard otrzymują 50% punktów więcej za transakcje kartą Decathlon Mastercard w sklepach Decathlon. Przeliczanie odbywa się według wzoru 1 zł wydana = 1,5 pkt. Punkty te są rejestrowane na koncie klienta razem z punktami lojalnościowymi za okazanie karty lojalnościowej.

Czy mogę płacić kartą kredytową Decathlon Mastercard na stronie www.decathlon.pl i rozkładać płatność na raty?

Tak, w tym celu należy złożyć zamówienie i w środkach płatności wybrać KARTA KREDYTOWA. Po dokonaniu płatności otrzymasz wiadomość SMS z Banku z możliwymi planami ratalnymi do wyboru. Odpisując na wiadomość SMS z kodem odpowiadającym wybranemu planowi ratalnemu składasz dyspozycję rozłożenia płatności na raty.

Infolinia dla karty decathlon mastercard
Z telefonów stacjonarnych
Koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora
801 703 702
Z telefonów komórkowych i z zagranicy
+48 71 799 71 04