KALENJI

Innowacyjne krótkie legginsy bez szwów w kroku!

Krótkie legginsy Kiprun

Przeznaczenie: dla mężczyzn, do biegania w ciepłe dni. Innowacyjne krótkie legginsy bez szwów w kroku - brak otarć! Te krótkie legginsy są oddychające dzięki technologii Equarea. Są bardzo praktyczne - z boku posiadają kieszeń na smartfon.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8350917
INFORMACJE TECHNICZNE
Ograniczenie podrażnień Jest to innowacyjny produkt (w porównaniu z klasycznymi krótkimi legginsami). Po zbadaniu stref narażonych na podrażnienie na ciele biegacza, doszliśmy do wniosku, że najbardziej wrażliwym obszarem jest krocze. Dlatego postanowiliśmy wyeliminować szwy w tym miejscu.
Te krótkie legginsy były testowane w laboratorium przez panel testerów pod kątem sprawdzenia, czy podrażniają one mniej skórę w porównaniu z klasycznymi krótkimi legginsami.
Odprowadzanie potu Te krótkie legginsy wykonane są w oparciu o technologię Equarea, dzięki której skóra pozostaje sucha przez cały trening. Wilgoć jest wchłaniana, ubranie szybko schnie.
Łatwość przechowywania Posiadają zasuwaną kieszeń na smartfon (maksymalne wymiary 70 mm x 140 mm). Przejście na przewód od słuchawek znajduje się w zapięciu na suwak.
Posiadają także kieszeń od wewnętrznej strony paska, w której możesz bezpiecznie przechowywać klucz od domu lub samochodu.
Widoczność Te krótkie legginsy posiadają elementy odblaskowe: z przodu (logo Kalenji), po bokach (nadruk na udzie) i z tyłu (logo Kalenji).
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Te spodenki były testowane zarówno w laboratorium, jak i w terenie przez sportowców na wszystkich poziomach zaawansowania. Wszyscy testujący docenili komfort w czasie treningu w ciepłe dni. Płaskie szwy chronią przed podrażnieniami i otarciami. Emmanuel (szef produktu odzież męska Kalenji)
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON