KALENJI

100% nieprzemakalna i oddychająca!

Kurtka do biegania w terenie męska PROTECT RAIN ATHLETIC

Przeznaczenie: Dla mężczyzn do biegania podczas treningów i zawodów w deszczowe dni. Kurtka Kiprun Rain jest w 100 % nieprzemakalna dzięki specjalnemu materiałowi, szczelnym szwom i uszczelnionemu suwakowi. Zapewnia również dobrą wentylację dzięki otworom bocznym.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8216946
INFORMACJE TECHNICZNE
Nieprzemakalność

Produkt jest w 100 % nieprzemakalny (10 000 g/m2 w skali Schmerbera) dzięki materiałowi z membraną Novadry, uszczelnionym szwom i szczelnym suwakom. Ponadto aby zwiększyć Twój komfort, u dołu kurtki oraz na nadgarstkach znajdują się ściągacze, ograniczające przepływ zimnego powietrza.

Oddychalność

Jest w 100% oddychająca (RET = 6) dzięki membranie.

Wentylacja

Dzięki badaniom przeprowadzonym wraz z inżynierami Oxylane Research stworzyliśmy system wentylacyjny, zapewniający biegaczom poczucie świeżości. Połączyliśmy 2 suwaki (z podwójnym kursorem, aby lepiej regulować przepływ powietrza) z przodu i 2 otwory na plecach. Otwory umożliwiają cyrkulację powietrza i zapewniają komfort biegania (wentylacja wzrasta o około 40%).

Łatwość przechowywania

Ubranie wyposażone jest w 2 wewnętrzne kieszenie z przodu dla większego komfortu. Do kieszeni można schować smartfona lub klucze tak, by nie przeszkadzały w czasie treningu.

Widoczność

Ubranie wyposażone jest w odblaskowe elementy z przodu, z tyłu i na ramionach, co zapewnia widoczność z każdej strony.

NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Ta kurtka wiatrówka była testowana zarówno w laboratorium, jak i w terenie, przez sportowców na wszystkich poziomach zaawansowania. Wszyscy testujący docenili komfort w czasie biegu oraz skuteczność ochrony przed deszczem i wiatrem. Innowacyjny system zwiększa skuteczność wentylacji o 40% (badanie przeprowadzone na manekinie w komorze klimatycznej).
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON