TRIBORD koniec serii mobile

Długa i mocno okrywająca

Żeglarstwo_3 Żeglarstwo, SUP, Kajakarstwo, Windsurf - Kurtka żeglarska Inshoroa TRIBORD - Odzież, obuwie żeglarskie
Żeglarstwo_3

Kurtka żeglarska Inshoroa damska TRIBORD

TRIBORD
Przeznaczenie: dla kobiet potrzebujących okrywającej kurtki, do ochrony przed deszczem, zachlapaniem i wiatrem. Ta długa, nieprzemakalna i oddychająca kurtka na długo zapewni ochronę przed niepogodą, zarówno podczas uprawiania żeglarstwa rekreacyjnego, jak i w życiu codziennym.

Kolor : JASNOSZARY

Wybierz rozmiar i kolor produktu.

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 199zł99 -15 %

od 169zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od 07/12/2016 do

** Od 06/12/2016 do

** WYPRZEDAŻE od 06/12/2016 do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od 07/12/2016 i do wyczerpania zapasów!
Kod produktu : 8354673
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
INFORMACJE TECHNICZNE
Nieprzemakalność Wyjątkowe tworzywo Beaufort 2L od Novadry zapewnia pozostanie suchym, nawet w ulewnym deszczu. Podczas testu w symulatorze deszczu kurtka została poddana warunkom odpowiadającym deszczowi 100 L/h/m² przez 4 h i nie przeciekła przez nią ani jedna kropla wody. Nieprzemakalność tworzywa jest gwarantowana na poziomie ciśnienia wyższym niż 10000 mm słupa wody. Wszystkie szwy są w 100% szczelne.
Kaptur Nylonowy podwójny kaptur jest wyposażony w elastyczny sznureczek, dopasowywany dwoma cylindrycznymi zaciskami oraz w patkę do regulacji z tyłu, aby dobrze ustawić daszek i lepiej chronić się przed niepogodą.
Ochrona dokumentów i akcesoriów Kieszeń wewnętrzna zapinana na suwak pozwoli na bezpieczne schowanie dokumentów i akcesoriów i ochronienie ich przed wilgocią.
Kieszenie Dwie szerokie kieszenie do ogrzania dłoni na suwak pozwolą schować ręce przed wiatrem i deszczem.
Dwie szerokie kieszenie cargo umożliwią schowanie i, jeśli to potrzebne, zabezpieczenie akcesoriów. Kieszeń wewnętrzna zapinana, umożliwia bezpieczne schowanie dokumentów i akcesoriów.
Dopasowanie Talia może być dopasowana po zapięciu kurtki, za pomocą regulacji łatwo dostępnymi zaciskami, wszytymi w 2 kieszenie na dłonie. Dół rękawów jest wyposażony w paski z rzepami, umożliwiające dopasowanie zapięcia w nadgarstkach.
Podszewka kurtki
Wykonanie podszewki z dwóch materiałów (nylon i mesh), zostało pomyślane, aby zoptymalizować odprowadzanie potu.
Zapięcie kurtki Centralne zapięcie na suwak z wtryskiwanego plastiku (jak przy kieszeniach) jest odporne na utlenianie powodowane przez sól, dzięki specyficznej budowie ząbków. Zamek posiada podwójny suwak, który umożliwia otwarcie go od dołu do góry lub od góry do dołu. Ponadto chronione jest patką zewnętrzną i dodatkową pod spodem, aby zapewnić optymalną nieprzemakalność.
Czym jest oddychalność produktu i wskaźnik RET, który ją określa? Jest to zdolność do uwalniania pary wytwarzanej przez ciało. Mierzona jest za pomocą Resistance Evaporative Transfert (Norma ISO 11092). RET jest wskaźnikiem odporności, im jest niższy, tym oddychalność tkaniny jest większa. RET między 6 a 9: mocno oddychająca, pomiędzy 10 i 13: dobrze oddychająca, między 14 a 17: oddychająca, między 18 a 20: słabo oddychająca, RET powyżej 20: nieoddychająca.
Czym jest test nieprzemakalności zwany testem natryskowym? Test protokołowany, podczas którego umieszcza się damską kurtkę Inshoroa pod natryskiem, odtwarzającym różne warunki klimatyczne.
Wszystkie nasze produkty są w 100% nieprzemakalne po przejściu testu trwającego ponad 4h, symulującego deszcz o intensywności od 100 L/h/m² do 450 L/h/m², zależnie od przeznaczenia produktu.Aby zdać sobie sprawę z tych wielkości:Światowy rekord opadów wynosi 174 L/h/ m² przez 4h30, w USA i nie został pobity od 1942r. W Paryżu spada średnio 2 L/h/m² (www.Paris.fr).
Impregnacja materiału Impregnację materiału damskiej kurtki Inshoroa uzyskuje się poprzez nałożenie powłoki na jej zewnętrzną stronę. Ta powłoka powoduje ześlizgiwanie się wody z powierzchni materiału, bez jej wchłaniania. Tym sposobem materiał nie nasiąka wodą i pozostaje lekki, oddychający i ciepły. Ta powłoka powinna być odnawiana podczas całego okresu użytkowania ubrania. Produkty do jej odnawiania są w ofercie naszych sklepów.
Ocena porównawcza wpływu produktów na środowisko Wpływ środowiskowy produktu obliczany jest na podstawie całego okresu trwałości i różnych wskaźników.

Wydawana jest całkowita ocena ABCDE, aby umożliwić łatwą identyfikację produktów, które otrzymały najlepsze oceny środowiskowe, w trakcie porównania między nimi produktów tego samego typu (T-shirty, spodnie, plecaki...).

Decathlon jest świadomym uczestnikiem akcji informowania o ocenie środowiskowej.

Więcej informacji na stronie: http://sustainability.decathlon.com/
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Novadry odtwarza warunki deszczowe w swoim symulatorze warunków meteorologicznych. W tym kontekście, po 4 h pod deszczem o natężeniu 100 L/h/m², nasza ciepła kurtka Inshore Męska zapewnia użytkownikowi pozostanie suchym. Aby zdać sobie sprawę ze znaczenia tych wielkości, światowy rekord opadów wynosi 174 L/h/ m² przez 4h30, w USA i nie został pobity od 1942r. (National oceanic and atmospheric administration, USDC) a w Paryżu spada średnio 2 L/h/m² (www.Paris.fr).
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON