TRIBORD

Wygodna i nieprzemakalna

Odziez zeglarska Żeglarstwo, SUP, Kajakarstwo - Kurtka żeglarska męska Ozean SL900 TRIBORD - Sporty
Odziez zeglarska

Kangurka żeglarska Ozean 900 męska TRIBORD

TRIBORD
Przeznaczenie: do uprawiania żeglarstwa w warunkach sztormowych. Ten wodoodporny i oddychający sztormiak sprawdzi się podczas najbardziej „sportowych” rejsów. Neoprenowy ściągacz, kołnierz i mankiety są prawdziwą barierą zapobiegającą przenikaniu wody.

Kolor : CZARNY

Wybierz rozmiar i kolor produktu.

Wybierz rozmiar

Decathlon

do 699zł99 - %

od 699zł99*

DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice /

Sprawdź dostępność w Twoim sklepie.

Od do

** Od do

** WYPRZEDAŻE od do i do wyczerpania zapasów!

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

od i do wyczerpania zapasów

*Produkt po obniżonej cenie

* Cena od i do wyczerpania zapasów!
Dodaj do listy życzeń
Produkt jest już dodany
Dostawa do domu 28/02/2017
     Dostawa gratis !
Kod produktu : 8240051
ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW
INTERNAUCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
MOCNE STRONY
Wodoodporność >28000 mm. Test. w sztormie 450 L/h/m² przez 24 h. Szwy 100% szczelne.
Ciepło Kołnierz i kieszenie do ogrzania dłoni są podszyte polarem Stratermic 300 g.
Solidność Tkanina 3 warstw., solidna i wytrzymała. Wzmocn. końce szwów. Gwarancja 2 lata.
Oddychalność Laminacja Novadry zapewnia oddychalność tkaniny na poziomie RET 15.
Ochrona przed wiatrem Membrana tkaniny zatrzymuje wychładzający wpływ wiatru.
Widoczność Naprasowywane naszywki reflex 3M (EN471) intensyfikują słabe źródła światła.
Łatwe użytkowanie Podwójna, intuicyjna regulacja kołnierza zapewnia optymalną ochronę szyi.
Wpływ na środowisko naturalne Porównanie okresu trwałości: Kurtka nieprzem. M.- sustainability.decathlon.com
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Pora roku
lato
Żegluga
niespokojna pogoda
Częstotliwość
intensywna
INFORMACJE TECHNICZNE
Instrukcja użytkowania produktu na wideo Zobacz na filmie wszystkie funkcje i możliwości regulacji kangurki OZEAN 900:
Nieprzemakalność Tworzywo Beaufort 3L, wyłączność firmy Novadry, zapewnia pozostanie suchym, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Podczas testu w symulatorze deszczu, produkt został poddany warunkom odpowiadającym sztormowi 450 L/h/m² przez 24h, i nie przeciekła przez niego ani jedna kropla wody. Nieprzemakalność tworzywa jest gwarantowana na poziomie ciśnienia wyższym niż 28 000 mm słupa wody. Wszystkie szwy są w 100% szczelne.
Kaptur Kaptur z materiału o wysokiej widzialności jest regulowany w 3 wymiarach: wysokość daszka, pole widzenia i obwód głowy. Pół-sztywny daszek jest wyposażony w plastyczne obramowanie z pamięcią kształtu.
Izolacja Neoprenowy pasek jest elastyczny i dopasowywany za pomocą dwóch szerokich rzepów. Tworzy doskonałe połączenie ze spodniami.
Ochrona dokumentów i akcesoriów multimedialnych Kieszeń kangur jest wyposażona w wewnętrzną kieszonkę w 100% szczelną, do ochrony akcesoriów nieodpornych na kontakt z wodą.
Przechowywanie Centralna kieszeń zapinana na suwak powlekany silikonem, wyposażona w 2 tasiemki „sztormowe”, z których 1 zabezpiecza w 100% szczelną kieszonkę o wym. 130 na 200 mm. Wewnątrz tej kieszeni znajdują się 2 przegródki na akcesoria (nóż, szeklownik...), zapobiegające niekontrolowanemu przemieszczaniu się tych przedmiotów.
Kieszenie do ogrzania rąk Szeroka kieszeń do ogrzania rąk, przelotowa, podszyta polarem 300 g i wyposażona w dużą obręcz zamocowaną do paska, który pozwala umieścić obręcz na zewnątrz, i przyczepić do niej karabińczyk od zrywki bezpieczeństwa, lub rękawiczki, aby wyschły.
Szczelność na zakończeniach Wewnętrzna strona kołnierza i mankietów wyposażone są w manszety z syntetycznego kauczuku, regulowane za pomocą pasków na rzepy, aby zapewnić długotrwałą i skuteczną szczelność.
Kołnierz Intuicyjny sposób dopasowania podwójnego kołnierza za pomocą rzepów, w połączeniu z wstawkami elastycznymi dla większego komfortu.
Czym jest test nieprzemakalności zwany testem natryskowym? Protokołowany test, podczas którego ubranie umieszcza się pod natryskiem odtwarzającym różne warunki pogodowe. Wszystkie nasze produkty są w 100% nieprzemakalne po przejściu testu trwającego ponad 4h, symulującego deszcz o intensywności od 100L/h/m² do 450L/h/m², zależnie od przeznaczenia produktu. Aby zdać sobie sprawę ze znaczenia tych wielkości, światowy rekord opadów wynosi 174 L/h/m² przez 4h30, w USA i nie został pobity od 1942r., a w Paryżu spada średnio 2 L/h/m².
Czym jest membrana HYDROFILOWA, nieprzemakalna i oddychająca? Membrana działa etapami, odprowadzając pot. Po pierwsze, tkanina nasiąka parą wodną, aż do saturacji, następnie odprowadza wilgoć na zewnątrz dzięki różnicy ciśnień pomiędzy wewn. i zewn. stroną kurtki. Największą zaletą membrany hydrofilowej jest to, że nie jest porowata, nie trzeba więc jej obficie spłukiwać, aby pozbyć się kryształków pochodzących ze słonej wody. Poziom oddychalności jest dzięki temu stały.
Ocena porównawcza wpływu produktów na środowisko Wpływ środowiskowy produktu obliczany jest na podstawie całego okresu trwałości i różnych wskaźników.

Wydawana jest całkowita ocena ABCDE, aby umożliwić łatwą identyfikację produktów, które otrzymały najlepsze oceny środowiskowe, w trakcie porównania między nimi produktów tego samego typu (T-shirty, spodnie, plecaki...).

Decathlon jest świadomym uczestnikiem akcji informowania o ocenie środowiskowej.

Więcej informacji na stronie: http://sustainability.decathlon.com/
SKŁAD / PORADY
Skład
Materiał główny
100.0% Poliamid
Klin
17.0% Poliuretan, 71.0% Poliester, 12.0% Elastan
Kaptur
100.0% Poliester
Podszewka
100.0% Poliester
Zalecenia dot. konserwacji Przy pierwszym praniu prać osobno.
Instrukcje prania
Prać w temperaturze maks. 30°C
Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.
Nie prasować
Nie czyścić chemicznie
Nie suszyć w suszarce bębnowej
Informacje dotyczące przechowywania Przechowywać w suchym miejscu, unikając umieszczania odzieży oznakowanej Novadry® na źródle ciepła typu grzejnik, co mogłoby uszkodzić membranę lub powłokę oddychającą.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Tanguy de Lamotte, profesjonalny skipper, biorący udział w Vendée Globe 2012-2013, miał możliwość przetestowania i zatwierdzenia tej nieprzemakalnej i oddychającej kangurki w najtrudniejszych warunkach, na jakie ocean może narazić żeglarza. Kurtka ochroniła go przed pogodą, zarówno przed gwałtownym wiatrem, rzęsistym deszczem jak falami, które przetaczały się przez pokład łodzi.
Test Produktu Novadry odtwarza w swoim symulatorze deszczu warunki panujące podczas sztormu. Po 24 h w ulewnym deszczu o natężeniu 450 L/h/m² nasza kurtka pozostaje wodoodporna i oddychająca, dzięki czemu skóra cały czas jest sucha.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
NIE ZAPOMNIJ O…

Nie zapomnij o...