KALENJI

Wodoszczelna i praktyczna z 3 kieszeniami!

Kurtka ELIOBYNIGHT

Przeznaczenie: dla mężczyzn, do biegania w wietrzne i deszczowe dni. Ta kurtka chroni przed deszczem i wiatrem dzięki wodoszczelnemu materiałowi. Posiada 3 zasuwane kieszenie oraz elementy odblaskowe.

Niestety, zapas tego produktu wyczerpał się

Kod produktu : 8367687
INFORMACJE TECHNICZNE
Nasze rady Ta kurtka chroni przed deszczem i wiatrem dzięki wodoszczelnemu (powlekanemu) materiałowi podczas treningów trwających 60 minut. Z tyłu kaptura znajduje się system umożliwiający jego prostą regulację. Główny suwak wykonany jest w taki sposób, by nie podrażniał brody.
Dzięki 3 zasuwanym kieszeniom możesz zabrać ze sobą na trening telefon, klucze od domu czy samochodu, rękawiczki lub czapkę.
Widoczność Nasz produkt zapewni Ci widoczność 360° podczas nocnego treningu dzięki elementom odblaskowym w dole, na rękawach, z przodu (logo Kalenji oraz szare wstawki w dole kurtki), z boku (róg gazeli na rękawie) oraz z tyłu (logo Kalenji oraz szare wstawki w dole kurtki).
Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Ogólna informacja ABCDE opracowywana jest po to, by ułatwić klientom rozpoznanie bardziej ekologicznych produktów dzięki możliwości zestawienia ze sobą tego samego rodzaju produktów (koszulki, spodnie, plecaki, itp).

Decathlon dobrowolnie przedstawia oznakowania ekologiczne.
Więcej informacji na: http://sustainability.decathlon.com/
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Test Produktu Ta kurtka była testowana zarówno w laboratorium, jak i w terenie, przez biegaczy na wszystkich poziomach zaawansowania. Wszyscy testerzy docenili wodo- oraz wiatroszczelność kurtki podczas trwającego 60 minut treningu.
Gwarancja 2 lat
OPINIE KLIENTÓW
OPINIE PRACOWNIKÓW DECATHLON